blondie0310

Regisztráció dátuma: 2017. július 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray
2017. augusztus 16.

Korábbi változatát próbáltam. A termékcsaládhoz tartozó hajbalzsam jobban bejön. Akkor használom, amikor nincs kedvem a balzsammal szórakozni a zuhany alatt. Extra puhává, könnyen fésülhetővé varázsolja a hajam, mennyei illata van, extrém jól ápolja az alul száraz, felül kifejezetten gyorsan zsírosodó hajamat, miközben nem zsírosodik tőle gyorsabban a hajam. Picit elnehezít, ha nagyon sokat fújok, ami nálam jellemző, mivel a hosszú hajamat szeretem végigfújni vele rendesen.

Kifejezetten a inkább a termékcsalád samponjával együtt szeretem, mintsem más termékekkel.

Garnier Fructis Miraculous Oil Brushing Express

Garnier Fructis Miraculous Oil Brushing Express
2017. augusztus 16.

Könnyen fésülhetővé teszi a hajat. Miután a nyári melegtől kiszáradt a hajam és a fodrász hidratálást javasolt, akkor egy használat után is éreztem már a hatását. Korábban uszodában használtam úszás előtt és után is. Teljes hajra felvihető, nem zsírosít. Most már jobban kedvelem az Avon Advance Techniques Supreme Oils with nutri 5 complex termékcsaládot. Azonban a nyári napfény ellen védő Balea termékcsalád használata mellett újra elővettem és az avon hajvégápoló szérumnál is jobban bejött.

Oriflame Divine Sensual EDP

Oriflame Divine Sensual EDP
2017. augusztus 16.

Télen-nyáron tudom használni. Főleg télen kiemelkedő az illata számomra, de nyáron mintha tartósabb lenne és jobban aktiválódna a hő/izzadás hatására, míg télen önmagában intenzív az illata. Egész nap megfelelően tart. Sokan megdicsérték rajtam. Sajnos régóta nem találom az oriflame katalógusban, pedig továbbra is vásárolnám.

3 üveggel elhasználtam, azaz amikor megjelent, azóta folyamatosan használtam.

Mexx Life Is Now For Her Deo Spray

Mexx Life Is Now For Her Deo Spray
2017. augusztus 16.

Télen-nyáron tudom használni rengeteg parfümmel szemben, amiknek az illatát csak adott évszakban kedvelek magamon. Nyáron el bírnám tűrni, ha az illat megtartása erősebb lenne.

Fa Sport Invisible Power Deo Spray

Fa Sport Invisible Power Deo Spray
2017. augusztus 16.

Nagyon kellemes, frissítő, bármelyik parfümmel kompatibilis, önmagában nem szívesen használom, mert annyira nem kellemes, viszont elég erős az illata. Kiemelkedő az izzadásgátló hatása még az én extrém izzadásom esetén is. 72 órát nem, de fél-háromnegyed napot kibír hőmérséklettől függően (20-40 fok).

5-6 flakonnal elhasználtam már, az illata végett még keresek másikat, de a Fa márka megnyerte a tetszésemet általa.

Fa Soft & Control Caring Lila Scent Női Deospray

Fa Soft & Control Caring Lila Scent Női Deospray
2017. augusztus 16.

Nagyon kellemes, frissítő az illata, bármelyik parfümmel kompatibilis, önmagában is megfelelhet. Kiemelkedő az izzadásgátló hatása még az én extrém izzadásom esetén is. 48 órát nem, de fél-háromnegyed napot kibír hőmérséklettől függően (20-40 fok).

Adidas Cool & Care 6 In 1 Golyós Deo

Adidas Cool & Care 6 In 1 Golyós Deo
2017. augusztus 16.

Nem csíp, engem szárít, és a Fa stiftes dezodoraihoz képest nem annyira gátolja a kellemetlen szagok kialakulását. Anti-yellow, anti-white és anti-oily stain hatása jól működik. Felvitel után gyorsan szárad.. Az illata gyengéd, bármelyik parfümmel kompatibilis, de önmagában is megfelelhet. Nálam nemhogy 48 órát, de fél napot is alig bír. Inkább 3-4 órán át véd a forró nyári melegben.

Fa Sport Invisible Power Deo Stift

Fa Sport Invisible Power Deo Stift
2017. augusztus 16.

Nem csíp, nem szárít, és elég hosszan meggátolja a kellemetlen illatok kialakulását extrém izzadás esetén is. Anti-yellow, anti-white és anti-oily stain hatása nem működik teljesen jól. Finom krémes, kissé púderes. Az illata gyengéd, bármelyik parfümmel kompatibilis, de önmagában is megfelelhet. Nálam nem bír 72 órát, csak fél-háromnegyed napot attól függően, hogy éppen mennyire van meleg (20 vagy 40 fok).

Ettől függetlenül én már 5-6 db-ot elhasználtam ebből az illatból.

Catrice Prime And Fine Smink Átalakító Cseppek - Világosító

Catrice Prime And Fine Smink Átalakító Cseppek - Világosító
2017. augusztus 16.

Kicsit sokat kell használni, körülbelül fele-fele arányban, ezért drágának találom, viszont megfelelő más márkájú (pl. Rival de Loop young, Avon) alapozóhoz és folyékony állagú korrektorhoz is.

Hozhatnának ki belőle egy még világosabbat, hogy kevesebb is elég legyen belőle.

Sundance Transparentes Sonnenspray LSF50

Sundance Transparentes Sonnenspray LSF50
2017. augusztus 10.

Mivel olajos vízálló is. Nem zsírosítja a bőrt, nem keletkeznek tőle pattanások. Nem égtem le az extra fehér és napallergiás bőrömmel sem. Egyszerű, kellemes az illata. Nekem bevált, már a második flakonnal is megvettem.