blue_violet

Regisztráció dátuma: 2014. október 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

MAC Paint Pot

MAC Paint Pot
2018. december 2.

Hát mondanám, hogy ilyet egy olcsóbb termék is tud, de sajnos ez nem így van :D Tartós és nem ül bele a ráncokba/redőkbe!!! Azt hittem ilyen nem létezik, de ezek szerint igen. A bare studyt használom jelenleg. Ecsettel minimális kell belőle. Arra vigyázzatok nagyon, hogy jól rá legyen csavarja a teteje, különben beszárad!

Sokan panaszkodnak arra, hogy nem lehet összedolgozni más szemhéjpúderrel. Én ezt cáfolnám, legalábbis a bare studyt árnyaltam egy sötétebb lila színnel (Revolution paletta), és teljesen jól működött, így a fedő szín is tartósabb maradt persze.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2018. október 26.

Nagyon könnyű vele dolgozni, és szép az eredmény. Mattos, de nem szárít. Rossmannban gyakran akciós is ráadásul (a héten is). Lovely lips jött velem haza, jobb szertem az élénk, kicsit vibrálóbb szineket. Azt sajnálom, hogy nincs még egyelőre egy dögösebb piros árnyalat belőle.

Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Eye Balm

Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Eye Balm
2018. október 15.

31 leszek, bár sokak szerint nem nézek ki 18-nak. Viszont megjelentek a szemem alatt ezek a pici ráncok. Eléggé ráparáztam. Vettem niveat, ilcsi és dr organic terméket, majd jött ez. Már egyetlen használat után picit halványított rajtuk, remélem ez így is marad.
Azért kap 4 csillagot, mert elképesztően drága. Mondjuk minimális elég belőle a szemeknél, hátha nagyon sokáig elég lesz.

MakeUp Revolution Golden Sugar Paletta

MakeUp Revolution Golden Sugar Paletta
2018. október 15.

Gyönyörű színek! Jól és könnyen lehet vele dolgozni. Jól kombinálható lehetőségek. És szemhéjpúdernek is valóban kiváló!

L'Oreal False Lash Wings Szempillaspirál

L'Oreal False Lash Wings Szempillaspirál
2018. október 13.

Nagyon szeretem. Igazából több szempillaspirálom is van általában egyszerre, és ez mindig köztük van. (akárcsak a.manga és az avon supershock).
Szépen ível és szétválaszt. Nekem feltűnő változást hoz.
Viszont Glamour napokon nem találtam..
Mi lehet vele?

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal
2018. október 13.

Legjobb kézkrém. Mindig visszatérek hozzá. Gyorsan beszívódik. Selymes a finishe.
A csomagolása viszont megváltozott!! Ezért nem találtam hetekig...
Nekem nem jön be ez a fehér-arany dizájn. A helia-d-vel azonossá vált, hogy fekete a tubus, a tégely... Szerintem ez nemvolt túl jó ötlet.

The Body Shop Skin Defence Multi-Protection Essence SPF50

The Body Shop Skin Defence Multi-Protection Essence SPF50
2018. augusztus 3.

Megadom az 5 *-ot, mert ez az első olyan nappali arckrém, amit szívesen kenek fel reggel, és várom is, hogy használhassam :) Nagyon gyorsan beszívódik, és írtó puha lesz tőle az arcbőröm. Egyetlen hátrány, hogy a Body Shop-ban azt "ígérték", ez a krém a napozással megjelenő barna foltokat rendbe teszi/halványítja. Hát ez sajnos nem igaz, de még mindig az eddigi legjobb arckrémem nyárra.

Avon Nutra Effects Selymesen Hidratáló Többfunkciós Testápoló Chia Magokkal

Avon Nutra Effects Selymesen Hidratáló Többfunkciós Testápoló Chia Magokkal
2018. július 25.

Nagyon szeretem! Az első testápoló, amit teljesen elhasználtam a tégelyéből, és újra is vettem. Könnyen és gyorsan tudom használni, mert hamar beszívódik, és selymes érzetet kelt. Tény, hogy az Avonnak vannak nagyon gagyi termékei is, de ezt pl. nagyon eltalálták.

Beyoncé Heat Rush EDT

Beyoncé Heat Rush EDT
2018. május 30.

A pasiknak tényleg tetszik :D próbáltam menőbb, tartósabb parfümöket, de csak ezt dícsérték meg rajtam! Kár tényleg, hogy nem marad meg tartósan.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2014. október 23.

Tényleg nagyon jó! :) Mondjuk különleges alkalmakra nem ezt használnám, de hétköznapokra csúcs szuper! Ennyiért érdemes beruházni rá.