Blue3

Regisztráció dátuma: 2019. október 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. október 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame The One Colour Stylist Ultimate Ajakrúzs

Oriflame The One Colour Stylist Ultimate Ajakrúzs
2019. október 11.

Kedvenceim a matt rúzsok. Ajándékba kaptam a Melted Caramel színt, és mintha még az illata is karamelles lenne, de lehet csak én képzelődöm :) Szépen fed és tartós is. Azzal viszont vigyázni kell, hogy jól hidratáljak előtte, mert kiemeli ha egy kicsit is száraz a szám. Kíváncsi lennék a többi árnyalatra is a kollekcióból.

Essence Stay All Day Hosszantartó Alapozó

Essence Stay All Day Hosszantartó Alapozó
2019. október 11.

Kedvencem. Tökéletesen fed, egy-kettő fel lehet vinni. Nem szárítja a bőröm egy cseppet sem. Természetes hatást nyújt, maszk jelleg nélkül. Mindenképp újraveszem ha elfogy. És persze az ára is megfelelő.

Essence Nail Art Satin Matt Top Coat

Essence Nail Art Satin Matt Top Coat
2019. október 11.

Leárazáson akadtam rá, gondoltam kipróbálom. Gyorsan szárad és tényleg szépen mattít, viszont mintha néhány színt egy kicsit beszürkítene, de ezenkívül teljesen rendben van.

Maybelline Colorama 60 Seconds Körömlakk

Maybelline Colorama 60 Seconds Körömlakk
2019. október 11.

A 25-ös számú padlizsán - szilva színt szereztem be. Nagyon tetszik az árnyalata és a fedése is szerintem rendben van. Közepesen kopásálló, bár nálam amúgy sem sok körömlakk bírja a strapát :)

Purity Vision Rózsavíz

Purity Vision Rózsavíz
2019. október 11.

Igaz hogy kicsit drága, de teljesen megéri. Nem tartalmaz mesterséges összetevőket. Reggel és este is használom, utána olyan selymes lesz a bőröm, hogy szinte rá sem ismerek :) Az illata is nagyon finom, nem túl erős, cseppet sem zavaró. Mindenképp újraveszem ha elfogy, bár szerintem elég sokáig kitart még.

Oriflame Love Nature Hidratáló Arckrém Organikus Aloe Verával és Kókuszvízzel

Oriflame Love Nature Hidratáló Arckrém Organikus Aloe Verával és Kókuszvízzel
2019. október 11.

Nagyon szeretem az aloe vera tartalmú krémeket, és ez sem okozott csalódást. Szuper puha lesz tőle az arcom. Gyorsan beszívódik, nem okoz zsíros hatást, de mégis jól hidratál. Általában este használom, alkalmanként reggel is.

Old Spice Bearglove Izzadásgátló Stift

Old Spice Bearglove Izzadásgátló Stift
2019. október 4.

Szuper termék. A hétköznapokban simán megállja a helyét. Nem hagy foltot és az illata is kellemes.

Farmasi Naturelle Olive Oil Tápláló Kézkrém

Farmasi Naturelle Olive Oil Tápláló Kézkrém
2019. október 4.

Sajnos nem lett a kedvenc krémem, ajándékba kaptam ,de következőt nem fogok beszerezni. Az illata eléggé kellemes és egy kicsit puhít is, de a nagyon száraz bőrrel nem tud mit kezdeni.

Oriflame Love Nature Stiftes Pattanáskezelő Korrektor Teafával

Oriflame Love Nature Stiftes Pattanáskezelő Korrektor Teafával
2019. október 4.

Elég jó kis termék számomra. A csúnya nagy pattikat is szépen elfedi, azonban a zöld színnel nem árt vigyázni, könnyen elsokallhatjuk. A korrektor árnyalatával szerencsém van ,mert pont illik az inkább világosabb bőrömhöz.

Giordani Gold Essenza

Giordani Gold Essenza
2019. október 4.

Az egyik kedvenc illatom. Különleges alkalmakon és hétköznapokon is használom, főleg ősszel és télen, melegben valahogy túl erős nekem. A ára elég magas, de sokszor el lehet csípni akciósan is.