bluehairdontcare

Regisztráció dátuma: 2016. május 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick
2017. szeptember 15.

Ha lehetne, akkor nulla csillagot adnék neki...

Ezer éve vágytam már erre a rúzsra, úgyhogy idén nyáron, mikor végre beszabadultam a Sephora-ba le is caaptam a Damned árnyalatra. Tragédia. Egy-vagy két rétegben is csúnya foltos, akkor is, ha ceruzát használok alá. A tartóssága egy nagy nulla, még a vízivást is igen nehezen viseli el, ráadásul nagyon kellemetlen viselni, mert nagyon szárít mindenellett. Hatalmas csalódás nekem ez a rùzs, az meg, hogy a Lovely 1500 (!) forintos folyékony rúzsa fényévekkel lekörözi.. no comment.

Douglas Mattissim Folyékony Rúzs

Douglas Mattissim Folyékony Rúzs
2017. szeptember 12.

Egy nagyon lelkes eladólány beszélte rán a boltban a kedvenc Isadora-m helyett, mondván, hogy sokkal barátságosabb árban, de a végeredmény ugyanolyan szép és tartós. Én személy szerint sajnos nem ezt tapasztaltam, eleve teljesen más az állaga, sokkal krémesebb. Nem tudom, hogy miért, de mindegy mennyit kenek fel belōle, egyszerūen nem akar rajtam megszàradni. Órák után is nyomot hagy minden poháron, ráadásul ahhoz képest nem kifejezetten kényelmes viselni. Tudom, hogy az ottani lányoknak az a feladatuk, hogy a saját termékeiket népszerūsítsék, amivel nincs is baj, de nem lehet sajnos összehasonlítani az Isadora folyékony rúzzsal messzirōl sem. Ha önmagában értékelem se vagyok kifejezetten elájulva tōle, nem rossz, de próbáltam már nem egy folyékony rúzst, ami jobban teljesített ennél. Összeségében nem mondanàm, hogy pénzkidobás volt, mert a színe nagyon szép (a legsötétebbet vettem), de sajna nekem nem rabolta el a szívemet.

aussie Miracle Colour Mate Szárazsampon

aussie Miracle Colour Mate Szárazsampon
2017. április 22.

Nagyon kellemes az illata, ezért szeretem használni, de csakis olyankor, hogyha utána összegumizom a hajamat. Tényleg szebb lesz tőle meg nem néz ki annyira "mosatlannak", de ahogy már előttem is említették, eléggé összergasztja a hajat, úgyhogy kiengedni ilyenkor nemigen tudom. Azért nem rossz, de főleg az illata fogott meg,

Lush Unicorn Horn Habfürdő

Lush Unicorn Horn Habfürdő
2017. február 16.

:( Szerintem ebben az egy smiley-ban benne van minden, amit ezzel a termékkel kapcsolatban érzek, de azért megpróbálom kicsit bővebben kifejteni. Ahogy megjelent rohantam az üzletbe megvenni, mert minden unikornisos, sellős, stb. dologgal rögtön meg lehet engem venni, ez is rögtön berántott. Szóval, rohantam megvenni, de egészen mostanáig nem mertem használni. Ma este úgy éreztem itt az alkalom. A termék csomagolása (na meg a honlapon található szöveg) olyan dolgokat ígértek nekem, amikből egy se jött be. Levendulaillat? Őszintén, inkább kicsit nagymama szaga volt, de még ahhoz is gyenge, szinte alig éreztem rajta valamit. Csillámló? Hát, én személy szerint egy darab csillámot sem fedeztem fel benne. Megnyugtató? Nem igazán éreztem, hogy bármi különösebb hatása lett volna. A két csillag a habok miatt megy, azok tényleg elég okésak lettek, bár szerintem több Lush-os habfürdővel szemben még azon a fronton is alulmaradt. Nagyon csalódott vagyok, mert általában szeretem a Lush termékeit, erre meg kifejezetten fel voltam készülve, mert egyszerűen annyira jól hangzott a leírása. Én nem ajánlanám senkinek, ezerszer inkább megéri a Comforterre költeni (ha már habfürdő), annak tényleg kellemes az illata és tényleg sokáig tartanak a buborékai.

Stila Perfect Me, Perfect Hue Eye & Cheek Palette

Stila Perfect Me, Perfect Hue Eye & Cheek Palette
2017. január 23.

Dohányzásról való leszakás alkalmából, valamint vizsgaünneplés alkalmából leptem meg vele magamat és nem bántam meg. Deep/Tan tulajdonosa vagyok. A szemfestékek kicsit porzanak, de nem vészes, a highlighteren kívül mindegyik brutál pigmentált, de az se olyan rossz, egy kis munkával abból is ki lehet hozni a szépséget.Könnyű a szemfestékeket satírozni, szépen lehet velük dolgozni és nagyon jól mennek egymáshoz. A pirosítók is nagyon jók, bár nagyon világos színű bőröm van alapból, így eléggé feltűnő rajta a lilás árnyalat, de hát pont ezért tetszik, na. (Nem véletlenül nem a legvilágosabbatt rendeltem meg, abban mégis mi lett volna izgi, hehe). Szóval lényeg a lényeg, nekem megérte a pénzét, imádom és valószínűleg sokat fogom még használni.

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2017. január 15.

Eleinte nagyon nem szerettem, kb. három használat után félre is tettem és nagyon ki se nyitottam. Mostanában igyekszem kicsit a régebbi sminkeimért nyúlni és elhasználni azokat, mielőtt mégtöbb újat veszek és túl sok minden felhalmozódik. Ez is ennek a "küldetésnek" a során akadt megint a kezembe és most, hogy egyre többet használom kifejezetten megszerettem. Már az illata se zavar annyia, mint régen, szépen fixál, nem mászkál tőle a sminkem, végül is öt pont. Még a végén újra is fogom venni.

NYC All Day Long Alapozó

NYC All Day Long Alapozó
2017. január 13.

Számomra ez az alapozó egyszerűen csak gagyi. Olyannyira gagyi, hogy az egész márkát megutáltatta velem és azóta semmit nincs kedvem tőlük kipróbálni. Ott kezdődik a sztori, hogy lehetetlen volt eldolgozni, bármivel is próbálkoztam. Már itt éreztem, hogy nem lesz az igazi, de csak ki akartam próbálni és én hülye még az utcára is kimentem benne. A legvilágosabb árnyalattól, ami a drogériában még egészen tűrhetőnek nézett ki, konkrétan narancssárga lett a fejemen kevesebb, mint fél óra viselet után. A "tartósságát" már nem is emlegetem, iszonyatosan gagyi ez a termék, ahogyan az előttem szólók közül többen, én is a kukába dobtam. Nem szeretem sminket kidobni, ha nem válik be, odaadom valakinek, de ezt nem lett volna szívem, egyszerűen annyira rossz ez az alapozó, hogy szégyelltem volna másnak odaadni.
szerk.: ja és mindennek tetejébe rettenetesen büdös.

H&M Körömlakk

H&M Körömlakk
2017. január 9.

Fu, alig bírtam kiválasztani a rengeteg árnyalat közül, hogy melyik jöjjön velem haza. Végül a December Dawn mellett döntöttem és imádom. Nagyon szép a csillogása, akár magában, akár más krömlakk tetejére kenve. Ráadásul, ami miatt szívem szerint tíz pontot adnék neki az ötből, bármit csinálok, egyszerűen nem pattogzik le. Jó, egy idő után persze azért már nem az igazi, de nekem négy-öt napot simán kibír, pedig más körömlakkok általában másnap, rosszabb esetben a flkenés napján elkezdenek rólam lepattogni. Öt csillag!

H&M Korrektor

H&M Korrektor
2017. január 9.

Elhasználtam, ha már megvettem, de sajna nem egy nagy szám. Előnye, hogy sok árnyalatban kapható, így tudtam olyat találni, ami jól ment a világos fejemhez. A kiszerelése nekem túl kicsi, nagyon kevés volt benne. Az előttem szólóhoz hasonlóan nekem is széttört az applikátor alatti menetes rész, pedig mégcsak nem is vittem magammal sehova, csak egyszer rosszul csavartam rá vissza a kupakot. Nekem semmi újat nem adott ez a termék, ebben az árban szerintem bőven lehet jobb korrektorokat találni.

H&M Púder- és Alapozóecset

H&M Púder- és Alapozóecset
2017. január 9.

Az alapozóecset része szerintem minősíthetetlen, csíkoz, nehezen mosható, minden, amit csak el lehet képzelni. Mondjuk azért az is igaz, hogy én alapból nem bírom elviselni a lapos alapozóecseteket. Lepontozni azonban nincsen szívem, mert a púderes részét szeretem, jó kis tömött feje van, én főleg kompaktohoz szoktam használni, de nálam a por állagú púderrel is hibátlanul működik.