bluesky87

Regisztráció dátuma: 2017. május 30.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. május 30.
Bőrprobléma: -

Balea Handschaum Cake Pop

Balea Handschaum Cake Pop
2018. június 7.

Az illata kicsit édeskés, de ennyi baja legyen, meg lehet szokni, nem zavaró. A hab állaga nagyon tetszik, könnyű eltalálni a kívánt mennyiséget, és meglepő volt számomra, hogy nagyon hamar beszívódik a bőrbe! Egyáltalán nem erre számítottam, azt gondoltam, hogy majd kenegetni kell percekig és utána is fura érzés marad a kezemen. De épp ellenkezőleg! Nem tapasztalok semmiféle réteg-érzést a krémezés elkenése után. Többen írtátok már, hogy nem hidratál megfelelően. Az én kezeim borzasztóan szárazak és érzékeny a bőröm is. Ez az a kézápoló, ami hosszú ideig hidratálja a bőrömet, napközben nem kell négyszer újrakenni, mint az eddig használt avon-os /gyógyszertári elég húzós árú társait. Délelőtt + délután egy pici habozás és kész is a pihe-puha bőr. Külön erénye a terméknek, hogy vegán! Sajnos a hagyományos Nivea krémtől is kipirosodik a kezem, így azt hiszem, hogy megtaláltam a megfelelő kézápolómat ebben a termékben.

Ökonet Folyékony Szappan

Ökonet Folyékony Szappan
2018. május 22.

Tökéletesen tisztít, az érzékeny bőrömet sem irritálja. A vadi új citromsárga felsőmre és hófehér nadrágomra került paprikás zsírfoltot is pikk-pakk eltávolította! Egy hirtelen felhőszakadás elmosta a főzést, és nem vettük észre, hogy a tányérból az esőcseppek a ruhánkra verik az ételt..... jó sok pirospaprikától rikító zsírfolt. Kétszer kimostam, de semmit nem halványodott egyik ruhadarab sem. Már ki akartam volna dobni, de gondoltam, megér egy próbát. Láss csodát, töményen bekentem a szappannal a foltokat, úgy hagytam 15 percig, aztán szappanos vízbe áztattam 10 percig és sima vízzel kiöblítettem, a végeredmény: minden folt eltűnt, a ruha anyagában és színében sem tett kárt! Tökéletes volt!!!!

Alverde Testvaj Füge és Narancs Illattal

Alverde Testvaj Füge és Narancs Illattal
2018. április 20.

Teszteltem a terméket, és nagyon meg vagyok elégedve mindhárom kis tégely tartalmával. Egy hibájuk, hogy nagyon pici a csomagolás, de egy kis műanyag spatulával vettem ki a megfelelő mennyiséget, így ez a gond is megoldva. Mindháromnak (narancsos-fügés-levendulás) nagyon jó illata van, leginkább a levendulás tetszett. Nem émelyítőek, nem is alig érezhetőek, szóval, pont a középutat sikerült megtalálni az illattal. Érzékeny bőröm van, elég sokszor kipirosodik, viszont ezektől a testvajaktól nem. Az INCI-je elég meggyőző!! Bőrre felkenve nem ragadt, gyorsan beszívódott, és meglepő módon tartósan hidratálta a száraz bőrömet. Nagyobb kiszerelésben is szívesen látnám a polcokon mindhárom illattal!

Baba Kakaóvaj Testápoló

Baba Kakaóvaj Testápoló
2017. december 13.

Az illata kellemes, viszont nem hozta a várt hatást. :( Bár gyorsan beszívódik, és zsíros érzetet sem hagy maga után, a hatása nagyon rövid ideig tart és elég kevéske. Lehet, hogy az én száraz bőröm a probléma, de ahogy olvastam, másoknál is gondot okoz, hogy nem hidratál eléggé.

Gillette Venus Riviera Női Eldobható Borotva

Gillette Venus Riviera Női Eldobható Borotva
2017. szeptember 20.

Hosszú évek óta kedvenc! Kényelmes a használata, nem merev a pengéje, nem vagdosom meg vele magam, a krémező csík is jól funkcionál.

Avon Color Trend Lush Lips Ajakbalzsam

Avon Color Trend Lush Lips Ajakbalzsam
2017. augusztus 8.

Epres változatban szereztem be. Először nem tetszett a színe, aztán fokozatosan sikerült megbarátkoznom vele, és most már elmondhatom, hogy kimondottan tetszik! Az íze, illata is jó, nem okoz hányingert, mint pár ajakbalzsamnál már előfordult. A párom is megjegyezte első használat után, hogy húúú, honnan szereztem epret?! Nem akarta elhinni, hogy nincs nálam semmi, egy epres ajakbalzsamon kívül. :) Kellő hidratálást biztosít az ajkaim számára!Ahogy már más is leírta, a csomagolása hagy némi kívánnivalót maga után.... Borzalmas, hogy nem lehet rendesen visszatekerni a kitekert részt, és táskába bedobálva pár nap alatt szétmegy a papír borítás. De leszedtem, és így most fehéren villog :) Ezért viszont nem vonok le pontot az értékelés során.

UPDATE: a vaníliás és kókuszos változatra is igazak a fentiek :) A kókuszos unokahugimnál talált gazdára, ő is imádja, a vaníliásat pedig én használom. Nagyon kellemes az illata és szépen hidratálja az ajkat.

Vital Erbum Detergente Active

Vital Erbum Detergente Active
2017. június 15.

Az elmúlt két hét alatt három naponta használtam, és a borzasztó hajhullásomat mérsékelni tudja. Már csak hajmosáskor találok nagyobb csomókat, de a mindennapos fésülésnél már fele, harmada hullik ki csak. Megvárom, hogy mit eredményez az egész tubus elhasználása, de megelőlegezem a 3 csillagot. Nem zavar, hogy nem habzik, érezhetően jól tisztítja a problémás fejbőrt, viszont az összetevői között szereplő Sodium Laureth Sulfate és Methylisothiazolinone nem szimpatikus egy gyógynövényes sampon esetében...

UPDATE: egy hónap után kontrollon örömmel tapasztaltam, hogy megerősítést nyert a termék pozitív hatása! A mikrokamerás fejbőrvizsgálaton látható volt, hogy sokkal-sokkal tisztább a fejbőröm, mérséklődik a faggyú/korpa termelődés, amit már észrevettem, a hajhullás csökkenése által. Emellett sok pici apró hajszál kezdett kinőni, olyan helyekről is, ahol egy hónapja még hűlt helye sem volt hajszálnak.... Még két hónapig használom, az biztos, aztán újra megnézetem, hogy mennyit javul még!

Roval Testápoló Tej

Roval Testápoló Tej
2017. június 15.

Anno pár éve gyógyszertáros ismerősöm ajánlotta, ekcémás, száraz, allergiás bőrömet helyrehozandó. Maximálisan bevált! Maximális hidratálás, nulla ragacsos, zsíros érzés. Hamar beszívódik. Puha bőrt eredményez.

Külön kiemelendő: Napégést kiválóan enyhíti, és mi szúnyogcsípésre is ezt használjuk! Az ágy mellett van, és a párom is automatikusan keni a csípést, ha éjjel felébred, hogy egy kis szúnyog megcsípte!

Lovely Nude Make Up Kit

Lovely Nude Make Up Kit
2017. június 15.

Nagyon szeretem a nude sminket. Ez a paletta pedig tökéletes nude sminket eredményez! Szép, összedolgozható színeket tartalmaz, nem porzik, és meglepően tartósnak bizonyult. Az ára.... vicc kategória, ennyi pénzért nagyon megérte megvenni!!!! Ha lehetne, 10*-ot adnék rá! Teljesen véletlen találtam rá a drogériában, hirtelen kellett szemfestéket vennem, és vettem a bátorságot, hogy kipróbáljam, mondanom sem kell, hogy hatalmasat csalódtam, de pozitív csalódás ért!!

Balea Bahamas Dream Duschgel

Balea Bahamas Dream Duschgel
2017. június 15.

Kellően hidratál, nem szárít, nem irritál. Azonban az illata jobban megfogott elsőre, mint zuhanyzás alatt magamra kenve, szóval ez egy picit csalódás :(