blumarine

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

BH Cosmetics Desert Oasis Palette

BH Cosmetics Desert Oasis Palette
2022. április 21.

Az első paletta amit a márkától vásároltam több mint másfél éve. A csomagolás igényes, mágneses fedéllel záródik és egy kartontokba lehet csúsztatni. A paletta színei a sivatagot, a meleget, a tűző napot idézik és az éjszakát így képzelem valahogy. Egy leginkább meleg matt és fényes színekből álló paletta amit egész évben ki lehet használni.
A színekkel jól lehet dolgozni, alap kell alájuk, de különösebb problémát nem tapasztaltam velük. Jó a textúrájuk, a potyogás előfordul olykor de nem vészes. Tényleg olyanok a fényesek mint a folyékony fém. A highlighter csapat valami gyönyörűség. Egy nagy pluszpont annak aki ezt kitalálta. Mert minőségiek és nemcsak úgy lettek berakva hogy kitöltsék a helyet. (Azért láttunk már ilyet). Amit "negatívumként" mondanék, hogy sok a fényes árnyalat, pár színnel kevesebb is elég lett volna, vagy helyettük egy szép zöldet (ha már oázis) vagy bordót beleraktam volna, még mattnak is. Összességében nagyon jól összerakott kis paletta, árban is megérte.

Catrice X Jenny Szemhéjfesték Paletta

Catrice X Jenny Szemhéjfesték Paletta
2022. március 17.

Kezdem azzal ami kevésbé tetszik. A paletta tokja. Furcsa nem gagyi, de a beltartalomhoz képest olcsó. A 6 szín valami mesés. A duókróm miatt vettem meg elsősorban mert annyian áradoztak róla... Megérte az árát az tuti. Nálam nem potyog a duókróm, mondjuk jó alap van hozzá a BH Cosmeticstől, ez bevált. Aki nem tette meg az szerezze be a palettát megéri, amíg lehet kapni.

Revolution Shimmer Brick Palette

Revolution Shimmer Brick Palette
2022. február 19.

Sminkes videókban dícsérték ezért vettem meg.Tényleg szép a végeredmény és variálhatók a színek egymással.
A Bobbi Brown márka hasonló palettájának az olcsóbb változata.
Kb 3000 Ft volt ez a kis gyönyörűség de nagyon megérte.

MakeUp Revolution Ultra Blush Pirosító Paletta - Sugar and Spice

MakeUp Revolution Ultra Blush Pirosító Paletta - Sugar and Spice
2022. január 31.

Nagyon pigmentáltak, óvatosan kell velük bánni. 1500 Ft körüli összegért vásároltam még tavaly. Nincs más pirosító palettám, de nagyon sokan dícsérték és tényleg minőségi még a highlighterek is bár azokból van szebb is. Szemhéjra is jók a színek.

Makeup Geek Eyeshadow

Makeup Geek Eyeshadow
2022. január 16.

A márkától több mono szemfestéket rendeltem korábban Amerikából, összességében akcióban megérte,a szállítás és más költség volt húzós.A foil és fényes árnyalatok mesések, a matt fekete tényleg fekete.
7 db megmaradt, mert vagy megvan már hasonló árnyalatban illetve szelektálnom kell már... Ezeket fel is tettem eladásra.

Update: A Surf's Up olyan semmilyennek tűnt valamiért mégis megtartottam és nem bántam meg. Finom szürke enyhe szatén fénnyel és egy finom kis kékkel benne de alig észrevehetően. Teljesen más feltéve mint a tégelyében.

ColourPop Just My Luck Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop Just My Luck Pressed Powder Shadow Palette
2021. december 18.

Gyönyörűek a színek, jó a minőség, örülök, hogy megvettem anno.

Balea Sugar Scrub Tisztító Arc- és Ajakradír Narancshéjjal és C-Vitaminnal

Balea Sugar Scrub Tisztító Arc- és Ajakradír Narancshéjjal és C-Vitaminnal
2021. október 10.

Kiváncsiságból próbáltam ki 199 Ft-ot megért. Az állaga elég sűrű, nem tudtam milyen végeredményre is számítsak lemosás után de puha bőröm lett, nem húzodott mint máskor radírozás után. Könnyű lemosni. Heti egy tasak a kettőből elég az illata kellemes, nekem bevált.

Catrice Bronze Away To... Baked Bronzing & Highlighting Paletta

Catrice Bronze Away To... Baked Bronzing & Highlighting Paletta
2021. augusztus 20.

Kezdem a negatívumokkal. Az illata nem jó. Nekem büdös. 1 szép fényű highlighter, kettő nagyon hasonló halványabb és egy bronzosító ami világosabb és lehet építeni. kicsit kevés nekem ez így.
Pozitívum a csomagolás, a megszokott Catrice minőség, nagyon sokáig elég, árban is baráti.
Kiknek ajánlom? Akik szeretik a limitált kiadásokat, highlighter függőknek és a bőrszínük nem hófehér még télen sem.

UPDATE: Kicsit elhamarkodott voltam a jobb felső és a bal alsó árnyalatokkal, szépek ők is. Megkapta az 5 csillagot. Viszont tényleg egy barna vagy kicsit barnult bőrön mutatnak jól ezek a highlighterek vagy szemhéjon ahol a bronzosítónak is helye van.

Maybelline Face Studio Master Blush Color & Highlight Paletta

Maybelline Face Studio Master Blush Color & Highlight Paletta
2021. július 18.

Akciós volt a kosaramban landolt. Tetszik hogy 3 árnyalat van benne, még keverni is lehet őket bár ezt ki kell még tapasztalni. A highlighter meg egy plusz mindegyik árnyalathoz illik.

ColourPop Smoke Show Shadow Palette

ColourPop Smoke Show Shadow Palette
2021. március 29.

Jó egy hónapja érkezett, még ismerkedünk egymással. Egy ideje szeretnék egy fekete-szürke smoky palettát. Úgysem lenne kihasználva tudom, de ez valamiért olyan egyedi. A Sleek Bad Girl-jén gondolkodtam korábban, de nagyon hasonlóak a színek benne és azt hiszem vannak már minőségben is jobbak és kapni sem lehet már. Szerintem tényleg hiánypótló ez a paletta és megfizethető kategória. Eddig csak swatcholtam őket, de meggyőzöek a színek a pigmentáltság is megfelelő. A középső ezüst valami brutális. (A Sophx Extra Spice palettájában van egy hasonlóan gyönyörű ezüst, már csak emiatt érdemes lenne megvenni.) Nagyon sok szép sminket láttam vele a neten, a végeredmény tényleg meggyőző eddig.