blumarine

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

ColourPop Smoke Show Shadow Palette

ColourPop Smoke Show Shadow Palette
2021. március 29.

Jó egy hónapja érkezett, még ismerkedünk egymással. Egy ideje szeretnék egy fekete-szürke smoky palettát. Úgysem lenne kihasználva tudom, de ez valamiért olyan egyedi. A Sleek Bad Girl-jén gondolkodtam korábban, de nagyon hasonlóak a színek benne és azt hiszem vannak már minőségben is jobbak és kapni sem lehet már. Szerintem tényleg hiánypótló ez a paletta és megfizethető kategória. Eddig csak swatcholtam őket, de meggyőzöek a színek a pigmentáltság is megfelelő. A középső ezüst valami brutális. (A Sophx Extra Spice palettájában van egy hasonlóan gyönyörű ezüst, már csak emiatt érdemes lenne megvenni.) Nagyon sok szép sminket láttam vele a neten, a végeredmény tényleg meggyőző eddig.

Oriflame Fűszeres-Citrusos Szappan

Oriflame Fűszeres-Citrusos Szappan
2021. március 11.

Még maradt egy a háromból, ezt sokáig őrizgettem, nemrég fogyott el. Az illata finom, téli, karácsonyi, de sajnos szárít. Ezért a 4 csillag, egyébként összességében megéri.

Balea Peeling Gel Arcradírozó Gél

Balea Peeling Gel Arcradírozó Gél
2021. február 28.

A dm-ben vásároltam legutóbb és nála kötöttem ki. Heti 1-2 alkalomra kell arra jó és a bőrömmel sincs igazán probléma, csak szárazabb egy ideje. 2-3 alkalommal használtam, nem volt vele gond, nem húzza a bőröm, nem pirosodtam ki tőle minden ok. Volt már jobb arcradírom, de ez is teszi a dolgát.

Revolution Skincare Colloidal Silver Serum

Revolution Skincare Colloidal Silver Serum
2021. február 16.

Nincs nagy rutinom a krémek, szérumok ismerete terén de beruháztam próbaképpen erre a termékre. Az ezüst és aranytartalmú kozmetikumokról jókat hallottam és árban sem volt vészes mert éppen akciós volt. Elég száraz a bőröm, jólesik este bekenni az arcom vele, hamar beszívja a bőröm is. Éjjel meg teszi a dolgát (vagy nem). Szerintem még primernek is beválik. Nagyon nagy változást nem vettem észre, de puhább a bőröm, a közepesnél jobb, de nem kiváló így 4 csillag nálam.

Isana Med 5,5% Urea Handcreme

Isana Med 5,5% Urea Handcreme
2021. január 18.

Nem szeretek gumikesztyűben mosogatni, kádat súrolni vagy ablakot tísztítani pl. Meg is van az eredménye, jó száraz a bőröm. Tettem egy próbát vele, bedobtam a kosaramba és eddig bevált. Gyorsan beszívódik, nem ragad teszi a dolgát. Az illata nekem kicsit furcsa de ez legyen a legkevesebb.

Essence Choose Your Glow Highlighter Paletta

Essence Choose Your Glow Highlighter Paletta
2020. október 28.

Ötös! Csillagos! Drogériás vonalon a Revolution mellett a Catrice és az Essence highlighterjei a legjobbak szerintem, ahogy ez is.

Balea Bella Ciao Krémszappan

Balea Bella Ciao Krémszappan
2020. szeptember 13.

Elég régen jártam a DM-ben, de feltünt ez az újdonság ráadásul limitált kiadás. A pomelo illatú ami szinte megegyezik a grapefruitéval, de egyébként kevésbé lédús és aromás mint az. Szárít és csak pár percig érezni az illatot a bőrömöm. A grapefruitot imádom ezért kap 4 csillagot 3 helyett. Sajnálom.

BradoLife Fertőtlenítő Folyékony Szappan Aloe Vera Illattal

BradoLife Fertőtlenítő Folyékony Szappan Aloe Vera Illattal
2020. május 9.

Nálam is 5 csillagos ez a termék. A koronavírus őrület elött vásároltam nem sokkal, amikor még kapható volt. Kellemes illata van jól, tisztít, 1 - 2 pumpálás is elég. Szárít valamennyire, de ezek a szappanok ilyenek.

Revolution Re-Loaded Palette - Velvet Rose

Revolution Re-Loaded Palette - Velvet Rose
2020. április 18.

Az Anastasia Beverly Hills Soft Glam palettájának a dupe-ja, töredék áron és minőségben sem igazán marad el tőle. Mostanában fedeztem fel a youtube-on több összehasonlító videóban a két palettát. A végeredmény ugyanaz. Ledöbbentem. Sokan dícsérik ezért bátran ajánlom annak, aki sokallja vagy nem adna ki elsőre közel 15 ezret az eredetiért és mennyiségben is sokkal többet kap.

Lux Szappan - Good Day Sunshine

Lux Szappan - Good Day Sunshine
2020. április 7.

Még emlékszem anyukám finom Lux szappanjaira a ruhásszekrényben a fehérnemük között... Hát ez nagyon nem az a minőség. Tettem egy próbát vele az emlékek miatt, de szárít és az illat sem jött be.