blumarine

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Catrice Orchid Dusk Eyeshadow Palette

Catrice Orchid Dusk Eyeshadow Palette
2020. február 25.

Németországban vásároltam még tavaly. Nem is értem miért nem hozta be a cég hozzánk ezt a palettát.Kint nagyon népszerű volt sokáig nem lehetett kapni a boltokban pl. A Huda Beauty Rose Gold dupe-ja és minőségben sem marad el tőle. Több videót láttam ezzel kapcsolatban és tényleg így van. Pigmentáltak, jók a színek, könnyű velük dolgozni és töredéke árban az eredetinek. Nem volt még Catrice palettám, de ez nagyon jó lett. Szép a kivitelezés, van tükör benne, szuper a végeredmény.

Maybelline Facestudio Master Chrome Metallic Highlighter

Maybelline Facestudio Master Chrome Metallic Highlighter
2019. november 15.

A Molten Gold árnyalatot vettem meg. Amiért megvettem az az, hogy Jeffree Star egy videóban használta és nagyon szép lett a végeredmény, pedig ő elég kritikus és ritkán dícsér. Szép fénye van, pigmentált, szemhéjra, arcra tökéletes. Napbarnította bőrön a legszebb szerintem.

Isana Zeit für Erholung Folyékony Szappan

Isana Zeit für Erholung Folyékony Szappan
2019. október 1.

Véletlenül akadtam rá, az illata kellemes volt, megvettem (bár tömbszappanokat egy ideje jobban szeretem használni és a ruhák közé is be lehet tenni) és nem bántam meg. Kézmosás után azért nem sok marad az illatából a bőrömön, de ár-érték arányban szerintem mindenképp megéri. Diszkrét az illata és csak kicsit szárít.