Blush

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Colour Boost Mad About Matte Folyékony Ajakrúzs

Essence Colour Boost Mad About Matte Folyékony Ajakrúzs
2020. február 10.

04 - mad matters
Milyen szép, egyenletes fedés, gyors száradás..és nem is ragad utána. Egészen levakarhatatlan(ebéd után még egyben volt), csak ne lenne ennyire sápasztó a színe rajtam. Akciósan vettem, lehetett volna a mindennapi kedvencem, de nem lesz, legalább is ez az árnyalata tuti off.

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő
2019. június 17.

Nagyon koncentrált, ici-pici kellett csak belőle, és az illata...hmmmm. :)
Amúgy is száraz a bőröm sok helyen, nem vettem észre, hogy jobban szárítaná.

Yves Rocher Mandula-Narancsvirág Testápoló

Yves Rocher Mandula-Narancsvirág Testápoló
2019. június 17.

Felváltva használom egy töményebb shea vajas testápolóval, amit inkább télen használok. Ez a testápoló viszont a nagy melegben is jó érzést hagy maga után és nem ,,dobja ki a bőröm" az izzadás miatt. Hamar beszívódik, könnyen kenhető - a pumpás változatból 3-4 elég két teljes lábra. Ajándékba kaptam ezt az illatot, de kipróbálnám a többit is.

Avon Superextend Winged Out Szempillaspirál

Avon Superextend Winged Out Szempillaspirál
2017. március 7.

Ez egy jó kis szempillaspirál, kedvelem a természetes megjelenést kölcsönző sminkeket a hétköznapokra, és ez pont azt tudja. Nem ígérték, hogy dúsítani fog, csak szétválaszt és meghosszabbít, és ezeket nagyon szépen teszi is szerintem (megj.: sűrű és ívelt pilláim vannak szerencsére, dúsítani nem akarok rajtuk, ezért is választottam ezt a terméket). És egyáltalán nem csomós a szempilláimon, amit imádok. Nincs rosszabb, mint az összetapadt szempillák, amiket aztán utómunkázhatok, hogy eltűnjenek a póklábak.

Nem is érzem, hogy rajtam van, nálam bevált. :))

Himalaya Herbals Gyengéd Frissítő Arclemosó Gél

Himalaya Herbals Gyengéd Frissítő Arclemosó Gél
2016. augusztus 2.

Kiszárította az arcomat, kombinált bőröm van, ahol nem zsíros(T-vonalon) ott cserepesre szárított, amit napokig kenegettem, hogy helyreálljon. Úgy néz ki, nem mindenkinek jön be.

Miss Sporty Perfect Colour Rúzs

Miss Sporty Perfect Colour Rúzs
2016. május 30.

Szeretem az egyszerű és természetesnek ható rúzsokat és itt megtaláltam a Brownish Quatz színűt ami tökéletesen megy a szám színéhez.
Ad egy kis leheletnyi csillámot is rá. Sajnos nem tartós, többször újra kenem napközben.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2016. május 30.

Itt igaz, hogy a kevesebb több!
Alapozóra szoktam felvinni, de nagyon vékonyan. Kezdetben uccu-neki módra jól belenyomtam az ecsetet, ami túl vastag réteget vitt fel, extrém mű-hatást hagyva, úgyhogy óvatosan!
Amúgy teszi a dolgát, mattít, 3-4 órán át is tarja magát a T-vonalon is. Sajnos pár hete elejtettem és ripityára tört, úgyhogy újra kell vennem. :)

Himalaya Herbals Purifying Neem Habzó Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Habzó Arclemosó
2016. május 30.

Ez volt az egyetlen termékük, amit elhasználtam (kb egy év alatt).
T-vonalamat szépen felfrissítette, de az arcomat nagyon, nagyon kiszárította, a pattanásokra minimális jótékony hatása volt csak. Nem veszem újra.

Himalaya Herbals Intenzív Hidratáló Bőrápoló Krém Természetes E-Vitaminnal

Himalaya Herbals Intenzív Hidratáló Bőrápoló Krém Természetes E-Vitaminnal
2016. május 30.

Pont nem vártam egy hidratáló krémtől, hogy kiszárítsa a bőrömet... Télre vettem, mert a hidegben száraznak szoktam érezni a kezeimet, de rontott rajta. Május elején adtam neki még egy esélyt, hátha most beválik az épp nem száraz kezeimen, de repedezettre szárította még az ujjak közét is néhány használat után. Lehet van benne valami, amit nem bír a bőröm, mert az arclemosójával is ugyanígy jártam.

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor
2016. május 30.

Tavaly ősszel vettem meg először, sokáig szemeztem vele a polcon, vajon mit tud ez a dezodor és miért ilyen drága? Mivel egyik korábbi dezodorral sem voltam megelégedve gondoltam, hogy csak kipróbálom, 1300 Ft-ot csak megér, és de még mennyire! Azóta is csak ezt használom, kb másfél hónapra elég egy kiszerelés, kellemes illata van.

Hátránya sajnos, hogy fehér foltot hagy, de cserébe nem csúszik le teljesen a hónaljról, tusoláskor is úgy kell ,,levakarni". :)
Továbbá a csomagolásán lehetne mit javítani, mert az illesztésnél szökik a krém egy idő után.