bmesi

Regisztráció dátuma: 2016. március 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. március 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Frank Body Lip Scrub

Frank Body Lip Scrub
2020. május 30.

Kellemes használni, finom puhává teszi az ajkakat (és isteni az íze is), DE közel sem csodaszer, semmi olyan, ami nélkül ne lehetne élni. 13 eurot semmiképpen nem ér.
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy szerencsére nincs problémám az ajkaim hidratáltságával, így nem is volt nagyon mit javítani a helyzeten. El tudom képzelni, hogy száraz cserepes ajkaknak szuper lenne ez a termék, de akkor is bőven felvenné vele a versenyt bármilyen másik, akár házi ajakradír.

The Body Shop Aloe Soothing Body Butter

The Body Shop Aloe Soothing Body Butter
2020. április 2.

Nem kedvelem azt a nehéz, zsíros érzetet, amit sok (minden más szempontól csodás) The Body Shop testvaj hagy. Ezt a változatot viszont nagyon megszerettem! Persze ez sem egy könnyű krém, de testvajként ez nem is várható el tőle. Szuperül hidratalál, de nem annyira ragacsos, az érzékeny bőröm nagyon megszerette.
Kipróbáltam arcra is, nem lettek tőle bőrhibáim. Nagyon bevált, azóta használom testre és arcbőrre is!

Glossier Balm Dotcom

Glossier Balm Dotcom
2018. szeptember 23.

A cherry és a mint "íz" van meg, nagyon kellemes őket használni, csodaszép a csomagolásuk, de a hidratáló értékük azért nem ér fel mondjuk egy carmex-hez. Szeretem őket, mert szépek, fényesek az ajkaim tőlük, ha amúgy is megfelelően hidratáltak, de például télen nagyon kevés lenne. Ennyi pénzért ez nem kaphat öt csillagot, de attól még továbbra is szeretni fogom őket és tuti kipróbálom az összes félét! :D

Glossier Boy Brow

Glossier Boy Brow
2018. szeptember 23.

A blonde árnyalat van meg, a sötétszőke szemöldökömhöz tökéletes. Őszinten nem értettem, hogy mi lehet az óriási hype oka, de ahogy elkezdtem használni, annyira megszerettem, hogy vettem belőle egy tartalékot is. Természetes de mégis látványos szemöldököt csinál, tartós, és villámgyors használni.

A csomagolásról a felirat 2 hét alatt maradéktalanul lekopott, amikor az utazós sminkesneszeszeremben tároltam, de ezért nem vonok le csillagot.

Glossier Cloud Paint

Glossier Cloud Paint
2018. szeptember 23.

4 szín boldog tulajdonosa vagyok: dusk, beam, puff és storm. Nagyon szeretem őket, néha összekeverek két színt, de mindegyik szép önmagában is, talán a storm kicsit sötét. Ujjal szoktam eldolgozni, működnek krém és por termékeken is, nagyon szép természetes hatású mindegyik. Pluszpont a csomagolása, illetve a cloudpaintek egyedisége, minden tekintetben szép munkát végzett a Glossier! :))

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2018. május 21.

Nagyon vágytam erre a korrektorra az óriási hype miatt, minden youtube guru ódákat zengett róla, így mikor Amerikában sikerült lecsapni rá (akkor még itthon nem volt kapható), nagyjából sokkot kaptam az örömtől. El is kezdtem egyből használni, szerettem, szépen fedett, tartós volt, de 2-3 hónap után mintha beleszáradt volt a festék a kis szivacsba, csúnyán összegyűlik a szemem alatt, nagyon látszik, hogy ott van. Olyan, mintha egy sivatag lenne a szemem alatti bőr ha használom, pedig amúgy nincsen ilyen problémám. Előtte is a Catrice folyékony korrektorát használtam, ahhoz tértem vissza most is, és arra egy rossz szavam sincs. És még olcsóbb is.

Secret Key Aloe Soothing Moist Toner

Secret Key Aloe Soothing Moist Toner
2018. május 19.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nekem nem vált be. Először, mikor elkezdtem használni nagy piros pattanásokat okozott. Nagyon meglepődtem, mert olyanokat sosem szokott produkálni a bőröm, de biztos ami biztos, abbahagytam a használatát, és láss csodát el is múltak a csúnyaságok. Pár hét múlva adtam neki még egy esélyt, nem akartam beletörődni, hogy ez a tonik okozta a bajt, de sajnos ugyanolyan hatással volt a bőrömre.

Sajnálom, mert ígéretesnek tűnt, és nagyon sokan imádják, de valahogy velem nem kompatibilis. Megvan még az egész üveg (mondom, kb 5-ször használtam), felrakom eladásra, hátha valakivel jobb barátságban lesz.

Fenty Beauty Gloss Bomb

Fenty Beauty Gloss Bomb
2018. május 19.

Főleg a Rihanna iránt érzett végtelen rajongás miatt szerettem volna beszerezni valamit a Fenty line-ból, és nagyon örülök, hogy erre a termékre esett a választásom. :D Eddig nem voltam szájfény párti, de teljesen megváltozott a véleményem. Nagyon kényelmes az ajkakon, és CSODÁLATOSAN szép (de tényleg, eszméletlen) direkt fényben és csak úgy normális fényben is. Kicsit ragad, de teljesen kibírható. Ár-érték arányban szuper. Ajánlom mindenkinek! :))

Too Faced Better Than Sex Mascara

Too Faced Better Than Sex Mascara
2018. május 19.

UPDATE3: Már 2 éve használom folyamatosan, nagyon nagyon szeretem, drága mulatság de maximálisan megéri.

UPDATE2: Már sokadik darabnál járok, és mindig veszek egyet, amikor külföldön járok, biztos ami biztos. Próbáltam találni olcsóbb alternatívát, de nincs. Számomra semmi nem űbereli. Imádom!!

UPDATE: Azóta megvettem a teljes változatot is (pedig csóró egyetemista vagyok, de ami fontos az fontos ugye :D), egyszerűen semmi nem ér ennek a spirálnak a nyomába. Mostmár leszoktam a cselezésről is, és bár néha még mindig lepereg (nem tudok rájönni, hogy mitől), megbocsájtom neki. Kipróbáltam a dupe-nak tartott Rimmel ScandalEyes spirált is, de skacok arra ne pazaroljatok pénzt, a nyomába sem ér a BTS-nek. Amit ez a spirál tud, az varázslat. Megadom az ötödik csillagot.

Az óriási hype miatt vettem meg a kis változatát, és tény hogy egy álom amit kihoz a pillákból, de nekem mindig lepereg 2-3 óra után, ami azért elég fura egy ilyen kategóriás spilálnál... Mindenesetre a hatásáról nem tudtam lemondani, úgyhogy most kicsit cselezni szoktam, és a spirálozott pillákon átmegyek egy átlátszó szemöldök/szempillafixálóval (vagy mi az), és így nem jön le.

Skinfood Aloe Sun BB Cream SPF20 / PA+

Skinfood Aloe Sun BB Cream SPF20 / PA+
2018. május 19.

Nagyon szeretem, csodálatosan ragyogó a bőrömön, de mégis nagyon természetes. Könnyed, gyenge-közepes fedéssel (de inkább a közepes felé hajlik). Nem annyira tartós (ezért -1 csillag),de cserébe nem kopik csúnyán, és nagyon szereti a bőröm, kellemes viselni. A Natural & Light árnyalat van meg, ami sárgásabb tónusú, így télen nekem nem passzol a bőrömhöz, de tavasszal-nyáron tökéletes. Ár-érték arányban tökéletes, szeretem használni.

Egyszer egy római városnézés alkalmával borús időt mondtak egész napra, így naptejet nem használtam, az arcomra pedig csak ezt a BB krémet. Egész nap a szabadban voltunk, és persze végül mégis szikrázó napsütésben volt részünk. Minden más testrészem, ami a napon volt pirosra égett sajnos, az arcomnak viszont semmi de semmi baja nem volt, még egy icipicit sem pirult le, úgyhogy leborulok ezelőtt a BB előtt!