bnezsu

Regisztráció dátuma: 2014. április 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. április 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lpsm Skincare Hyaluron Firming Serum

Lpsm Skincare Hyaluron Firming Serum
2021. június 1.

Napi egyszer használom néhány hete. Könnyen beszívódik, nem ragad, LPSM liposomaval használom.

Cien Fültisztító Pálcika

Cien Fültisztító Pálcika
2018. április 8.

Nem jön le a vatta része, jól záródó doboza van. Ár-érték arány szuper.

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2018. április 8.

Az eddig használt legjobb vattakorong, ráadásul szerintem a legolcsóbb is, amit eddig valaha vettem.

Cien Volume Szempillaspirál

Cien Volume Szempillaspirál
2018. január 3.

Eddig teljesen hidegen hagytak a Lidl saját márkás termékei, utóbb mégis megvettem ezt a szempillaspirált. Nekem kifejezetten tetszik amit nyújt. Szuper a keféje, nem ragadnak össze a szempilláim. Ára tökéletes. Monitor előtt ülök egész nap, de még este is fent van, elmosódás nélkül. Este viszont könnyen lejön az arctisztító és vatta segítségével.

Balea Soft & Clear Ölfreies Waschgel

Balea Soft & Clear Ölfreies Waschgel
2016. augusztus 5.

Használtam dm saját márkásai közül kettő hasonló arctisztítót, de eddig ez jött be a legjobban. Használat után ad egy leheletnyi mentolos érzetet a bőrön, ami kiváltképpen tetszik, főleg ebben a nagy melegben. A parfümöt leszámítva szép összetevői vannak, ami nálam külön csillag. Máskor is venni fogom.

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2016. augusztus 5.

Ez a márka és a Moyra körömlakkok nagyon bejöttek, szerintem simán lepipálják a többit, minőségben és árban is. Már a Rimmelnél is írtam, hogy két kicsi gyerek mellett igazándiból már este le kell mosnom a lakkok többségét, viszont az essence-nél bírta tovább is, szintén essence fedőlakkal együtt -így volt két nap is- :D, ami nálam már nagy szó. Szép színei vannak, jól mutat felfestve és nagyon jó az ecsete szerintem, gyorsan szárad.

Dontodent Summer Mint Szájvíz

Dontodent Summer Mint Szájvíz
2016. augusztus 1.

A férjem imádja, már most sajnálkozik, hogy csak limitált kiadás. Nekem elsőre nem igazán jött be, olyan érzésem volt -annak ellenére, hogy még nem próbáltam :) - mintha egy marék virágszirmot tömtem volna a számba. Aztán dolgom végeztével fél perc múlva meg mentolos utóízt hagy maga után. Érdekes. Összességében elégedett vagyok vele.

Dontodent Komplett Extra Friss Fogkrém 7X-es Védelemmel

Dontodent Komplett Extra Friss Fogkrém 7X-es Védelemmel
2016. augusztus 1.

Nekünk az összes Dm saját márkás fokréme közül ez vált be a legjobban. Szerintem árban verhetetlen -melyik nem?-, nekem kellemesen mentolos, betáraztunk belőle :)

Dontodent Sensitive Fogkrém

Dontodent Sensitive Fogkrém
2016. július 24.

Már nagyon régóta a DM saját márkás fogkrémjeit (is) használjuk, és ezzel a típussal kifejezetten elégedettek vagyunk. Számomra lehetne kicsit mentolosabb, de emiatt nem vonnék le pontot, mert egyébként szerintem jól tisztít, kellően habzik és ár-érték arányban verhetetlen, mint a legtöbb termékük.

Dontodent Sensitive Floss Fogselyem

Dontodent Sensitive Floss Fogselyem
2016. július 24.

Teljesen elégedettek vagyunk vele. Nekünk eddig még nem szakadt, számunkra a vastagsága is jó.