bnezsu

Regisztráció dátuma: 2014. április 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. április 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Men Sensitive After Shave Balzsam

Balea Men Sensitive After Shave Balzsam
2016. április 25.

Nagyon szereti a férjem, nekem nagyon bejön a kellemes, visszafogott illata. Máskor is venni fogjuk.

Balea Dusche &C reme Vanille & Cocos Tusfürdő

Balea Dusche &C reme Vanille & Cocos Tusfürdő
2016. április 15.

Kellemes az illata és jó az állaga, bár szerintem utóbbi mindegyik balea tusfürdőről leírható.

Balea Kéz- és Körömápoló Balzsam (régi)

Balea Kéz- és Körömápoló Balzsam (régi)
2016. január 17.

Még csak két napja használom, nagyon jó kézkrém: ár-érték arányban verhetetlen szerintem. Ekcéma szerű kiütések szoktak lenni a kézfejemen és ettől két nap alatt eltűnt szinte az összes pötty, kirepedezés, igaz kenem is rendesen. Az illata nekem pont kellemes, állaga elég sűrű és kevés kell belőle. Fogom még venni.

Rimmel 60 Seconds Rita Ora Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Rita Ora Körömlakk
2015. október 13.

Rita Ora kollekció 408-as Peachella-t vásároltam meg többek között -don't be shy és cream and berry is van már a polcomon-. Ez szörnyű! De boldog vagyok, hogy nem ezt vettem meg elsőnek, mert tuti nem vettem volna több rimmel körömlakkot ebből a szériából. Az ecset közel sem olyan jó, mint pl. a don't be shy-nál. Csíkoz, és lasabban szárad, hamar lepattog -bár elismerem használom a kezeimet-. Ellenben a don't be shy nekem bejött, jó az ecset, gyorsan szárad és viszonylag rendben fent is maradnak -két gyerek mellett nem várom el egy körömlakktól sem, hogy napokig fent legyen-. A cream and berry még nem volt a körmeimen, jön a frissítés ha megtörtént.

Beyoncé Pulse Parfüm Spray

Beyoncé Pulse Parfüm Spray
2015. október 13.

Alapvetően Little Black Dress rajongó vagyok, de a férjem meglepett vele. És hát nem kellett csalódnom az ízlésében, nagyon megszerettem ezt az illatot, még este is érzem magamon, de mégsem elviselhetetlenül erős.

Rimmel 60 Seconds Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Körömlakk
2015. október 5.

Nekem a don't be shy 323-as körömlakkja került a bevásárlókocsiba, nagyon elégedett vagyok vele. Két pici gyerek mellett állandóan mosogatni, kezet mosni, áztatni, súrolni-sikálni kell és szépen fent marad még egy rétegben is bírja pár napot. Máskor is venni fogom, sőt elképzelhető, hogy mást nem is fogok venni. 5*

Babylove Comfort Popsitörlő Kendő

Babylove Comfort Popsitörlő Kendő
2015. július 9.

Sokáig a fehér, szenzitív társát használtuk, de kompromisszumot kötve a férjemmel átváltottunk erre -Ő gyűlölte, hogy a szenzitív száraz-. Kellemes, nem túl erős az illata, jó nedves, és az utolsó helyen van a parfüm. 5 csillag neki.

Avon Little Black Dress

Avon Little Black Dress
2015. február 10.

Nagyon kedvenc parfüm, azt hiszem ez az egyetlen az avontól amit szeretek. Nagyon óvatosan kell vele bánjak, mert erős az illata, még este is szoktam magamon érezni. Többen írták, hogy inkább az középkorú/idősebb Hölgyeken tudják elképzelni, hát a magam 25 évével továbbra is szívesen fogom magamra fújni. Csak ajánlani tudom.

Babydream Extra Sensitive Törlőkendő

Babydream Extra Sensitive Törlőkendő
2015. február 10.

Ezt is szoktuk használni, már az hatalmas piros pont, hogy nincs benne parfüm. Valóban nem túl nedves, de valamit valamiért alapon ez nekünk nem okoz gondot. Alkalmanként ezzel szedem le a festéket az arcomról és erre a célra is megfelel nekem. A kendők nagysága szerintem jó, én Mindenkinek ajánlom.

Babydream Ápoló Olaj

Babydream Ápoló Olaj
2015. február 10.

Egy ideje áttértünk erre a konkurencia termékéről és ezzel is teljesen meg vagyunk elégedve, a szenzitív verziója a parfüm hiánya miatt "szebb", de összességében ezt is gond nélkül tudjuk használni a gyerek fürdővízébe. Mivel a parfüm nem bántja az érzékeny bőrét -és az utolsó helyen szerepel a listán- megy az 5* neki.