bnoemii

Regisztráció dátuma: 2018. február 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Inika Ásványi Alapozó

Inika Ásványi Alapozó
2018. február 18.

Nem is szaporítanám a szót.Ez a termék úgy tökéletes,ahogy van.

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2018. február 18.

Elég jó termék,de sajnos a régi Dermablend nyomába sem tud érni.Nagyon sajnálom,hogy azt nem forgalmazzák már.

Clinique Pep-Start HydroBlur Moisturizer

Clinique Pep-Start HydroBlur Moisturizer
2018. február 18.

Semmi különöst nem tudok róla mondani,mintaként kaptam,nem rossz,de nem is venném újra.Szép matt hatást ad,de nekem nem igazán hidratál.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2018. február 18.

Ikonikus színben van meg nekem:Velvet Teddy.
Nagyon szeretem,ez a szín tökéletesen illik hozzám.
A tartósággal nem vagyok megelégedve,rólam egy evés alatt lejön.

Kiehl's Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash

Kiehl's Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash
2018. február 18.

Semmi különöset nem csinál,de ezt el tudom mondani az összes Kielh’s termékről,amit próbáltam...De nem is szándékozok többet kipróbálni.

Kiehl's Ultra Facial Cream

Kiehl's Ultra Facial Cream
2018. február 18.

Na hát én szigorú leszek ezzel a termékkel,mert elég nagy elvárásaim voltak a Kiehl’s termékcsaláddal szemben és egyik Glamour napokon be is szereztem párat,ezt mintában kaptam és elmondhatom,hogy nagyjából semmit se csinálnak...Még csak nem is hidratálnak,pedig nincs különösen száraz bőröm.Olyan nagy a hype körülötte,de nem tudom megérteni miért.

Alverde Sugar Lip Scrub

Alverde Sugar Lip Scrub
2018. február 18.

Csak azért kap 4-est,mert nincs összehasonlítási alapom a többi ilyen termékhez képest,mivel csak ezt próbáltam ki még.
De nagyon jól teszi a dolgát és korrekt az ára is.

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál
2018. február 18.

Ez a szempillaspirál nekem egy álom.Nagyon sok fajtát kipróbáltam már,és ez az,amire végre azt mondom,hogy ez igen.
Nekem alapvetően hosszú és dús szempilláim vannak,szóval igazából nem keresek extrém tudással rendelkező terméket,nekem az a lényeg,hogy ne vigyen fel túl sok festéket,ne ragadjanak össze a szempilláim és ne legyen a végeredmény pókláb szerű.
Bármennyire is egyszerű feladatnak tűnik ez,nálam ezt a szempillaspirált leszámítva eddit egyik sem tudta.
Szóval én imádom és csak ajánlani tudom.Csillagos 5-ös.

Clinique Superpowder Double Face Powder

Clinique Superpowder Double Face Powder
2018. február 18.

Mac Mineralize púder után a 2.kedvencem,több dobozzal elhasználtam már belőle.Csak azért nem kap 5 csillagot,mert a Mac púder nagyobb kedvencem,ez csak helyettesítő,mikor nincs a másik.

Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer

Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer
2018. február 18.

Elsőnek nagyon szerettem ezt az alapozót,de aztán meg rájöttem,hogy mennyire sárga az én semleges bőrtónusomhoz,plusz mennyire csúnyán kiemel minden bőrhibát rajtam...Arról nem is beszélve,hogy rajtam hamar el is mozdul,ilyen árkategóriás terméktől többet várna az ember,színek is lehetnének több bőrtónushoz is megfelelőek...Azért még adok majd neki egy próbát,akkor talán változik a véleményem,de egyelőre csalódás...