bobbys

Regisztráció dátuma: 2016. november 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo
2017. június 17.

Kb. egy hete használom. Eddig kétnaponta mostam hajat, mert gyorsan zsírosodott, ezzel viszont akár 4 napig is simán kihúznám. Nagyon jól tisztít és puha, selymes lesz tőle a hajam, szóval balzsamot sem kell használnom. Kicsit hígabb az állaga, mint az általam eddig használt samponoknak.

Oriflame Divine EDT

Oriflame Divine EDT
2017. április 19.

Engem is "tisztaság" illatra emlékeztet. Nagyon finom.

Canesten Plus Bifonazol Krém

Canesten Plus Bifonazol Krém
2017. március 11.

Már az első használat után lehetett látni az eredményt! Először azt hittem, hogy csak képzelődök, pedig tényleg nagyon sokat javult a helyzet.

Azt írja a papírja, hogy lábujjak között legalább 3 hétig kell folytatni a kezelést, hogy biztos legyen az eredmény. Másfél hét után kivörösödött a bőröm és elkezdett hólyagosodni, alig bírok lábra állni. Most leálltam vele, remélem rendbe jön. És a gomba sem fog újra elő jönni. :(
(A mellékhatások között írnak is erről, de nem nyugtat meg.)

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2017. március 1.

Ugyan csak tegnap vettem, de máris érezhető a hatása! Eddig Bebe-t használtam és azzal szemben ez valami álom! Tényleg "bizserget", ami a kirepedt számon nem volt olyan jó elsőre, de rövid időn belül rendbe tette és most már alig érezni, hogy "csípne".
Mivel ennyire hatásos, sokkal kevesebbet kell használnom, mint a másikból. Pl.: Lefekvés előtt is bekentem vele a szám és reggel még mindig rajta volt!, a szám pedig puha és selymes maradt. (Azért az evés/ivást nem bírja ki.)
Valamint nem áll össze csomókba sem.
szvsz abszolút megéri az árát. (És nem mellesleg az illata is jó :D )

UPDATE: kb. 1 hónap után már csak kifelé lehet csavarni. Ez egy csillag mínusz.

dr. Organic Bioaktív Teafa Ecsetelő

dr. Organic Bioaktív Teafa Ecsetelő
2017. február 28.

Eddig mindenhova, csak arcra nem kentem belőle. Tulajdonképp minden gyulladt bőrfelületre alkalmazom. Azt nem tudom megmondani, hogy gyorsabban gyógyulok-e tőle, de sokkal hatásosabb, mint a Rossmann-ból vett teafaolajam.

Összegezve: elégedett vagyok vele :)

Alverde Repair Spülung Avocado Sheabutter

Alverde Repair Spülung Avocado Sheabutter
2017. február 1.

Nagyon jó kis balzsam. Sokkal jobban kifésülhető a hajam, mint nélküle. Habár az illata olyan, mint a szúnyog- és kullancsriasztó kencéknek, de szárítás után már nem érzem rajta.
Ettől végre nem gyullad be a fülem. :)

Nivea Creme

Nivea Creme
2017. január 31.

A szempillaspirál lemosása után nagyon kiszárad a szemem környéke, így elsősorban annak hidratálására használom, de megfázáskor a kipirosodott orromra is tökéletes. :) A kis kiszerelés is hónapokig elég és olcsó is.

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2017. január 22.

Olyan műanyag érzetet hagy maga után mint a gyerek sminkek anno. A szaga is olyan. Nem árt, de nem is csinál különösebben semmit, viszont megül a szám sarkában. Vészhelyzetnek jó.

Oriflame Si Magnifique! Csillámló Testápoló Lotion

Oriflame Si Magnifique! Csillámló Testápoló Lotion
2017. január 21.

Megfelelően hidratál, meg vagyok vele elégedve, csak az a csillámpor nem kellett volna bele.

For Your Beauty Szempillagöndörítő

For Your Beauty Szempillagöndörítő
2016. december 24.

Néha kicsúszik az ujjaim közül és kitép néhány pillát, vagy a külső részen L-alakúra hajlítja a szálakat. Csak ideig-óráig tart a "hatása".