bobherceg80

Regisztráció dátuma: 2014. május 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Chanel Chance Eau Tendre EDP

Chanel Chance Eau Tendre EDP
2020. június 21.

Tegnap kipróbáltam.Igaz,én az EDT verzióért sem vagyok oda,de hajtott a kíváncsiság,milyen lehet az a Chanel Chance,amiből 50 ml 30 ezer Ft fölött van.
Amire jutottam: Kifújáskor hozza az eredeti EDT friss,citrusos illatát,ami aztán rögtön elillan. És végig velünk marad egy brutál erős,tartós rózsaillat gyümölcsrágó beütéssel. Nem púderesedik, nem is puhul,valahogy nincs lecsengése. Csak gyümölcsrágós rózsa,ami van, van,és van.
Egy fillért nem adnék érte,annyira irritálta az orromat. De aki az EDT-t alapvetően szereti,ám az a bőrén túl könnyed,és illékony volt,annak ez az EDP egy próbát megérhet.
...Az ár-érték arányról inkább ne beszélgessünk...

Chanel Chance Eau Vive EDT

Chanel Chance Eau Vive EDT
2020. június 16.

10 ml-s fújósom van belőle.Grapefruit-os,pézsmás,nagyon picit fű illatú.Akár uniszex is lehetne.Még szokjuk egymást,nem lett egyből szerelem.Nem tudom eldönteni,hogy vennék -e egy egész üveggel,vagy nem.A férjem viszont felkiáltott,hogy de jó illatod van,és ez abszolut nem jellemző.Általában mindent "lehúsvéti locsolókölniz."

Update 2 nyárral később- ,így a nagy karantén,és a fel nem állunk a home office-ból idején- megrendeltem egy 100 ml-s tesztert. Imádom. Felüdít, felvidít. Van benne valami kristályos, fanyar,mégis édes frissesség.

Suddenly Madame Glamour

Suddenly Madame Glamour
2020. május 24.

A Chanel Mademoiselle EDT az egyik kedvenc nyári illatom,de mondjuk ki: Mostanában nem volt szívem/pénzem 30 ezret kiadni egy üveg parfümért. Az itteni vélemények alapján Valentin napra kértem magamnak 1 üveggel ebből a Lidl-ös replikából.Hát elámultam.
Majdnem tökéletesen hozza a Chanel Mademoiselle EDT,még finomabb is annál!Ráadásul jelenleg 1100 Ft-ért.
Igaz, fújni kell nyakra főre,mivel a tartóssága nem az igazi,de rajtam a Chanel-nél is ez a helyzet.
Próbáljátok ki,nem fogjátok megbánni!

Mindenképp újra vevős,és közben buzgón imádkozom,hogy a Lidl a többi Chanel másolatát is dobja fel a boltok polcaira.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2019. szeptember 29.

Szép nagy szempillákat csinál,és könnyű használni.
DE: Pár óra múlva lecsúszik a szemem alá,és úgy nézek ki,mintha egy zombie apokalipszis számítógépes játékból léptem volna elő.Különösen tuti ez a dolog,ha egész nap rohangálnom kell,és sokáig nem jön szembe tükör!Arról tudom,hogy gáz van,hogy furán bámulnak rám az emberek...Még egyszer nem fogom megvenni!!

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT
2019. április 9.

Nagy büdös nulla.Kezdeti rózsás illat kb. 3 percig érezhető,utána az eredeti LVEB flanker lecsengő illata nagyon tompán.

Chanel Coco Mademoiselle Intense

Chanel Coco Mademoiselle Intense
2019. január 12.

Rajtam sokkal finomabb mint a sima EDP.Kevésbé citrusos-rózsás,helyette gyorsan beédesedik.Jó kis karaktere van,és nem fejfájdító,mint az elődje.

Guerlain Shalimar Souffle de Parfum

Guerlain Shalimar Souffle de Parfum
2019. január 11.

Olyan jó,hogy nem vettem meg próba nélkül!Teljesen olyan,mint az anyaillat,csak kevésbé intenzív talán.Poros,fojtogató,semmi frissesség,semmi citrusosság,semmi finomság.Nagyon nem.

Avon My Attitude Kölni

Avon My Attitude Kölni
2018. november 10.

Illatmintám van belőle.Konkrétan azt hittem,belekeveredett a férjem egyik illatmintája az enyémek közé,annyira pasi illat.

Avon Far Away Rebel EDP

Avon Far Away Rebel EDP
2018. október 27.

Furcsa,pimasz,játékos,gyümölcsös férfi arcszesz illat.
A pimaszsága miatt 2 csillag és nem 1.

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2018. október 27.

La vie est belle-féle fűszeres édességgel indít,aztán átmegy egy finom púderes irányba.Később az én bőrömön sajnos kijön egy férfi arcszeszre emlékeztető maszkulin jelleg,ami idővel eltűnik,aztán meg a parfüm illata is.Kb. 10 percen belül...