bobika94

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Satin Satisfaction Ajakrúzs

Avon Satin Satisfaction Ajakrúzs
2014. június 27.

Most kaptam egyet, nude árnyalatút. Picike csillámok vannak benne, tartós, és mintha kicsit telítettebbek lennének az ajkaim tőle. Én is észrevettem, hogy nem szárad ki a szám alatta, inkább puha lesz.

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2014. június 26.

Én ma vettem, azonnal ki is próbáltam. Nekem borzalmasan sötét karikáim vannak, de azokat szépen fedi, bár nem teljesen, de ez a sötét karikáknak köszönhető sajnos ... Én még kisebb bőrhibákra is kipróbáltam, teljesen "egybeolvad" a már lealapozott arcbőrömmel (catrice all matt plus alapozó), egyáltalán nem látszik, hogy egy korrektor lenne rajtam. Nekem nagyon világos a bőröm, nem sárgás, és erre a 20-as árnyalata, a rózsaszínesebb, soft beige árnyalat felelt meg a legjobban.
Tartósságáról majd lesz update, de addig 5 *

NYC Natural Matte Alapozó

NYC Natural Matte Alapozó
2014. június 25.

Haha, ez az alapozó viccnek is rossz. Nem mattosít 8 órán át, kb. 1-2 óráig volt matt, aztán csomósodott, ja és olyan sűrű, hogy nem lehet normálisan eldolgozni, foltos nagyon a végeredmény.... Annak idején nem érdekelt, hogy milyen alapozóm van, csak passzoljon a színemhez, és ebből 2-t is megvettem.. Kár volt. Azóta már 3-szor megvettem egy catrice alapozót, ég és föld a 2.

Lovely Nude Make Up Kit

Lovely Nude Make Up Kit
2014. május 24.

Nekem is sikerült végre beszerezni, a debreceni piac utcai rossmann-ban találtam meg. :))

12 színt tartalmaz a paletta; 3 matt árnyalat, a többi pedig csillámos, szatén árnyalat. Már készítettem sminket, kisebb nagyobb sikerekkel. Szemhéjalapozóm nincs, helyette korrektort szoktam használni, erre jönnek a színek.
Tartósság: számomra tökéletes, és ezt a tegnapi, meleg, kistesó után rohangálós nap bebizonyította. Nem folyik, nem tűnik el, nem mászik el, teljesen jó, a helyén marad.
Az aplikátort még nem használtam, valószínűleg nem is fogom, majd valamihez jó lesz tartalékként.
Színek: a 3 matt szín inkább szemzugba való, annyira nem pigmentáltak, a többi viszonylag erősebb szín, ezek már jobban pigmentáltak, szép sminket lehet velük készíteni.
A paletta hátulján egy kis tippet találunk a szép smink elkészítéséhez, nekem ez jól is jött, mert nagyon béna vagyok még.
A műanyag tok nekem kicsit gyengének tűnik, valamint a tetején a két sárgás "csík" kopik is. Bár én nem hordok táskában ilyeneket, sőt semmilyen sminket nem cipelek magammal, de azért béna vagyok, elejtem a dolgokat... Reméljük nem fogom eltörni :)
Összességében meg vagyok vele elégedve, ez az 1. palettám, és ha elfogy egyszer, remélem, hogy újra tudom majd venni :) Hatalmas piros pont ezért a Lovely-nak! :)

Remington S6500 Sleek And Curl Hajsimító

Remington S6500 Sleek And Curl Hajsimító
2014. április 21.

Kivégeztem már egy pár hajvasalót. Első hajvasalóm egy BabyLiss volt, amiben volt egy ki fésű, amit ki lehetett szedni. Ez tönrement, majd kaptam egy másik babyliss-et, ami szörnyű volt, szóval visszavittük kicserélni. Az áráért kaptunk egy másik babyliss-et, ami egy darabig jónak mondható, de sosem volt tartósan egyenes a hajam tőle... nem tudtam rendesen kiegyenesíteni. Úgyhogy megvettem EZT, amit azóta ia I M Á D O K. Tartósan egyenes marad a göndör hajam napokig, kipróbáltam, hogy milyen vele hullámosítani, és tök könnyű, valamint tartós is az is. SZUPER, megéri az árát, én 15.000-ért vettem a tescoban.

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2014. március 23.

Sajnos le kell, hogy pontozzam... PEdig nagyon szerettem, nagyon szép volt tőle a hajam. Ám észrevettem, hogy a sárga olajos része teljesen kivált a szérumból, mintha valami kétfázisú lemosó lenne...... néztem, rázogattam, hátha összeáll, de nem. Kuka. Sajnos ezért levonok 3 csillagot... 2* azért jár, mert tényleg hatásos volt, szerintem így igazságos. Nem fogom újravenni.

Valaki esetleg tapasztalta ugyanezt????

Schwarzkopf Gliss Kur Total Repair Hajbalzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Total Repair Hajbalzsam
2014. február 16.

Nagyon hívogató volt számomra, amit írnak róla. Anyukám vette magának, én ma kipróbáltam, mert amim van, azt kölcsön adtam tesómnak. Hát az illata nekem nem jött be, elég hányingerkeltő volt számomra, de megbarátkoztam vele, mert az illat nem minden egy terméknél. Hajmosás után raktam belőle a hajamra bőven, mivel nagyon dús hajam van. Pár perc múlva leöblítettem.
Mikor fésültem, észrevettem, hogy nagyon nagyon nehéz fésülni a hajam, és mintha valami réteggel bevonta volna, elnehezítette. NAgy nehezen kifésültem, aztán elkezdtem szárítani. Itt jött a második bibi. Förtelmesen szált tőle a hajam, nagyon száraznak és sprődnek nézett ki. Azt hittem, hogy megmosom még egyszer. De megszárítottam, kivasaltam, majd az olajos hajvégápolómmal kénytelen voltam az egész hajamra kenni, mert annyira száraznak, és fénytelennek tűnt a hajam :( soha többé nem használok ilyet, inkább maradok az avon argánolajos hajmaszkjánál. Két csillagot csak azért kap, mert lehet hosszútávon javítana..

Parodontax Fluorid Fogkrém (régi)

Parodontax Fluorid Fogkrém (régi)
2014. február 8.

Nekem fogmosás közben vérzett az ínyem, így kaptam egy ilyen fogkrémet. Első napokban förtelmes volt az íze, ezért mindig kicsit nyomtam csak belőle. Eltelt egy hét, aztán már nem is zavart, hogy sós, így bátran mertem nyomni belőle többet.. :D Akkor nem is vérzett az ínyem, de sajnos nem a legolcsóbb, de vágyom rá megint..

Maybelline Affinitone Púder

Maybelline Affinitone Púder
2014. január 29.

2014.01.29: tegnap vettem meg, és ma teszteltem. Itthon voltam egész nap, annyira mentem ki, hogy hozzak be szenet, és elszívni egy szál cigit. Eddig jól teljesít, szépen mattít, és tartós is, szóval egyelőre megkapja az 5 csillagot, majd később jön az update.

Lora Tükrös Kőpúder

Lora Tükrös Kőpúder
2014. január 28.

Annak idején még 4 * ra értékeltem, nos ez mára már változott. A lora alapozó mellé használtam mattosítónak, arra jó is volt. Tesztelgettem több alapozóval is, az eredmény matt lett, ez a pozitívum benne.
A csomagolását tekintve, nem lehet összepattintani, állandóan kinyílik. Az ezüst szöveg, és díszítés lekopik róla, amitől eszméletlen gagyi hatást kelt.
Maga a púder elég émelygős szagúvá válik többszöri használat után.
Elkezdtem jobban odafigyelni a bőrömre, és észrevettem, hogy poros, és lisztes hatást kelt, beleül a ráncokba, és miután elmúlik a matt hatása, csomósodik. Egy mattosító alapozó főlé használtam. Az az alapozó sem eléggé matt, így ezzel a púderrel próbáltam mattosítani, ekkor vettem észre a csomósodást, és, hogy borzalmasan poros, mintha liszttel dobtak volna fejbe...
Két csillagot kap, mert van némi matt hatása..