Boboka89

Regisztráció dátuma: 2018. március 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. március 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2018. július 8.

Nekem nagyon tetszik,nem találtam eddig olyan bb krémet amit akár minden nap is magamra kennék.Ár érték arányban szuper,az összetevők sem vészesek szerintem. Szépen,nagyon természetesen fedi el a kisebb bőrhibakat,pirosságot nagyon vékony rétegben is. Érzésre is kellemes,nem szárít,nem tömíti el a pórusokat,nem maszkos. Én télen nyáron a világosabb arnyalatot használom,nyáron csalok egy kis bronzosítóval.

Nivea Pure & Natural Action Jasmine Deo Spray

Nivea Pure & Natural Action Jasmine Deo Spray
2018. május 18.

Aluminium mentes deot kerestem.Eddig is azt használtam már más márkáktól,de nekem melegebb időben már nem teljesítettek megfelelően.Ebből viszont este is érzem a reggeli pici adag fújást. Az ára is baráti az aluminium mentesek között.

Ilcsi Kénes Bőrradír

Ilcsi Kénes Bőrradír
2018. május 18.

Felpuhítja,tisztítja,kíméletesen radírozza a bőrt.Heti 1× használom,vagy pattisabb időszakban gyulladáscsökkenésre.

Ilcsi Fekete Szappan

Ilcsi Fekete Szappan
2018. május 18.

Nagyon tiszta érzetet hagy maga után,valóban érezni a szaruoldó hatását. Használata után remekül beszìvódnak a hidratáló krémek.

Ilcsi Kövirózsa Habkrém

Ilcsi Kövirózsa Habkrém
2018. május 18.

Alapvetően imádom az Ilcsit,ez is nagyon jó kis krém.Az illata annyira nem fogott meg a többihez képest,de nincs vele gond. Nagyon gazdaságos,mert rendkívül kevés is elég belőle,azt is nedves kézzel viszem fel.Így nekem semmilyen réteget nem hagy és szuperül hidratál.Fekete szappan után használom.Folthalványító hatását még nem tudom,csak néhány napja használom.Pattanásokat,irritációt nem okozott.

Alverde 24H Nappali Krém Érzékeny Bőrre

Alverde 24H Nappali Krém Érzékeny Bőrre
2018. április 3.

Jaj,nagyon remélem,hogy nem kiabálom el,de első használatra fantasztikus!Elsőre nagyon sokat nyomtam ki,ami már csak az arcomon tűnt soknak. Ezzel azt akarom kinyögni,hogy meglepően kevés is elég belőle. Egy nagyon enyhe illata van,se nem tesz hozzá,se nem von le az értékéből.Nekem totál becuppantotta a bőröm,semmilyen réteget vagy kellemetlen érzetet nem hagyott maga után. Egyszerűen csak hidratált lett a bőröm. Ha nem okoz pattanásokat sem,nagy barátnők leszünk. 600(!) Ft-ért vettem...:) Nekem eddig simán tudja azt amit a la roche posay vagy az uriage.

Diadermine pH5 Beruhigendes Micellás Arclemosó Víz

Diadermine pH5 Beruhigendes Micellás Arclemosó Víz
2018. március 29.

Nekem tetszik!Többféle micellás vizet próbáltam már,ez azokhoz képest egy picit mintha olajosabbnak tűnne.Ennek ellenére nem hagy olajos érzetet,nyugodt ,tiszta bőr marad utána. Egyáltalán nem szárít. Visszafogott az illata,ami engem buborékfújóra emlékeztet:)

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2018. március 22.

Nagyon sokszor vettem már újra,sok mindenre használom.Gyantázás utáni bőrnyugtatásra,égésre,csípésre.En is hasznalom az arcomra,többféle képpen is:
- ha nagyon irritált vagy nagyon meleg van akkor csak magában
- szárazabb bőrre,hidegebb időben pár csepp jojoba olajjal
- pattanásokra,pirosságra csak helyileg
- szemöldök szedés után
Mindenhogy szépen beszìvódik,nyugtat,hidratál.

Ilcsi Kövirózsa Alkoholmentes Tonik

Ilcsi Kövirózsa Alkoholmentes Tonik
2018. március 22.

Annyira régóta vágytam rá!!Nagyon szeretem.Kellemes az illata,nem szárìt,sőt hidratál,halványít(gatja)a foltokat-erről még nincs hosszútávú tapasztalatom. Imádom:)

Balea Deo Roll-On Paradiesblüten

Balea Deo Roll-On Paradiesblüten
2018. március 22.

Régóta próbálok aluminium mentes dezodort használni.Nagyon szörnyűekkel is találoztam,de ez nagyon jó kis termék,kedvező áron.Jó illata van,nem komoly sportoláshoz,vagy stresszhelyzetben,de a hétköznapokon jól teljesít.Mindehez kb.290 Ft.