Bocse

Regisztráció dátuma: 2019. április 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. április 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Simple Kind To Skin Hydrating Light Moisturiser

Simple Kind To Skin Hydrating Light Moisturiser
2020. október 29.

Kicsit sajnálom, hogy nem találtam meg előbb ezt a krémet. Egy nagyon jó könnyed formula, nyárra tökéletes lett volna. Ősszel is szuper, ha szárazabbnak érzem a bőrömet, rakok bele 2-3 csepp TO squalane olajat és máris gazdagabb lesz. De összességében nekem tökéletes a krém!

Lush Scrubee Body Butter

Lush Scrubee Body Butter
2020. október 29.

Nagyon szeretem, szuper ötletesen néz ki és nagyon jól puhítja a bőrömet. Az illata meg...hát mindig meg akarom enni! Az egész fürdőben isteni lush illat van! :)

NYX Proof It! Waterproof Eyeshadow Primer

NYX Proof It! Waterproof Eyeshadow Primer
2020. október 29.

Na jó. Szóval ez TÉNYLEG egy csodaszer! A színeket felerősíti és konkrétan lerobbanhatatlanná teszi. Három sírógörcs után se mozdult meg a szemsminkem ( nekem spirálnak a clinique high impact waterproof mascara nagyon bevált), az ára pedig verhetetlen. Egyszer kentem az ajkamra is, mert elfogyott a primerem és elképesztően jól működött.

Yeauty Deep Hydration Eye Pad Maszk

Yeauty Deep Hydration Eye Pad Maszk
2020. október 29.

Ez a termék nem sokat segített, ráadásul állandóan csúszkáltak a szemeim alatt. Viszont a zöld, uborkás féle egy csoda, viszont olyat lehetetlenség találni. A legtöbb helyen ki van fogyva állandóan vagy csak a kék és arany színű van.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2020. október 18.

Teljesen elegedett vagyok vele, mattít de mégse maszk szerű.

The Ordinary Buffet

The Ordinary Buffet
2020. október 2.

Imádom! Még csak 2 hete használom de olyan puha a bőröm utána és a mimikai ráncaim is halványultak. Esténként használom, mert a smink kicsit pereg tőle, reggelre viszont jó helyette a matrixyl.

The Ordinary 100% Organic Virgin Sea-Buckthorn Fruit Oil

The Ordinary 100% Organic Virgin Sea-Buckthorn Fruit Oil
2020. október 2.

Nekem nem jött be, nagyon macerás mert mindent összefog. A homoktövist imádom, ezért is vettem meg az olajat. De szerintem el fogom ajándékozni.

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants
2020. október 2.

Nekem nem vált be. Bár mindig sminkelek rá, illetve raktam bele 2 csepp alapozó sötétítőt, ami nem vett el a hatásából mert egész nyáron megvédett a leégéstől, barnulástól. Talán kevésbé meleg időben, esetleg száraz bőrűeknek jó lehet.

Nivea Sun Uv Napozókrém Arcra Sensitiv FF50

Nivea Sun Uv Napozókrém Arcra Sensitiv FF50
2020. október 2.

Nagyon rég kerestem már egy olyan fényvédőt, amitől nem csillogok. És ezen a nyáron kb 15 különböző márka fényvédőit próbáltam és tényleg nagyon el voltam keseredve, DE megtaláltam a nagy Őt. Nem túlzás, hogy megváltoztatta az életemet. Bár a niveát mint márkát nem szeretem, de ez az egy termék nagy kedvenc lett!!!

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2020. szeptember 5.

Imádom. Nincs benne illatanyag, nincs kimondottan érzékeny bőröm, de szerintem ez pont egy jolly joker enyhén habzó lemosó az olajos sminklemosó után. Nem akarom lecserélni.