bodri95

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Syoss Curls & Waves Sampon

Syoss Curls & Waves Sampon
2019. július 15.

Nekem nagyon nem jött be. A hajam nem lett rendezettebb, pedig mindegyik termeket hasznalom a csaladbol..illetve ami miatt elvágta magát nálam az az, hogy olyan szinten kezdte el irritálni a fejbőröm 2 hónap alatt,hogy megőrülök. Rettenetesen korpás lettem tőle:(

Ebelin Professional Make Up Artist Stippling Kerek Alapozó Ecset

Ebelin Professional Make Up Artist Stippling Kerek Alapozó Ecset
2018. május 27.

Nem szerettem, jöttek ki a szőrei, csíkosan dolgozott, ééééss ami miatt kidobtam, a fekete festék mosáskor csak úgy jött belőle. Ráadásul megmaradt benne és aztán alapozásnál volt meglepi, mikor fekete lett a fejem..

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2018. február 18.

Én dekoltázsra és mellre használom. Az arcomra nem merném, eléggé könnyen irritálódik, kb mindegy mit csinálok. De szerintem finom illata van, néha elvétve 1-1 piros pötyit csinál a dekoltázsomon, de pár nap alatt megszűnik, nem használom minden nap.

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2018. január 8.

Nagyon szeretem, nekem nem zsírosít, jól tisztít, jól habzik. Újra vettem.

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam
2018. január 8.

Nagyon szeretem, finom puha lesz a hajam tőle és a párom is megjegyezte, hogy nagyon jó illatú a hajam:)

Miss Sporty Pump Up Booster 24H Waterproof Eyeliner

Miss Sporty Pump Up Booster 24H Waterproof Eyeliner
2017. november 9.

Első használatkor a tartósságát nagyon nagy kérdőjellel illetném..simán le tudtam dörzsölni. Illetve elmászott napközben itt-ott.

Herbioticum Sheavarázs Gránátalmás

Herbioticum Sheavarázs Gránátalmás
2017. október 6.
(!)

Nagyon nagyon jó testápoló, nagyon könnyeden beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után,pedig elsőre egy nehezebb krémnek tűnik. Nekem az illata is tetszik. Valószínűleg sokáig elég lesz, mert nem spórolok vele, de mégis alig fogyott belőle. Így őszre-télre biztosan remek szolgálatot fog nyújtani, de még nyárra is el tudom képzelni, mert tényleg remek az állaga.

Rival De Loop Revital Q10 Szemkörnyék Ápoló Krém

Rival De Loop Revital Q10 Szemkörnyék Ápoló Krém
2017. szeptember 1.

Nekem nagyon irritálja a szemem, legalábbis az első 5 perc rémes. Elhasználom, mert más bajom nincs vele, nem rossz krém, de újra nem veszem.

Schauma Sea Buckthorn Vital Vitalizáló Sampon Homoktövis Kivonattal

Schauma Sea Buckthorn Vital Vitalizáló Sampon Homoktövis Kivonattal
2017. augusztus 19.

Szerintem borzalmas illata van. Olyan nagyon nem kezd semmit a hajammal, de azért nem rossz.

Akneroxid 100 mg/g Gél

Akneroxid 100 mg/g Gél
2017. augusztus 13.

Az anyukám és a húgom is használja velem párhuzamosan, nekik semmi problémájuk nem volt vele.
Nekem viszont előjött pár dolog, ezeket leírom folyamatosan.

1.nap:
Miután nagyon vékonyan felkentem és rajta hagytam estére, reggelre úgy néztem ki, mint aki beszorult arccal a szoliban. Ettől nem igazán ijedtem meg, gondoltam, ez vele jár. Viszketni csak az állkapocs vonalamban viszkettem,ott nincsenek is bőrhibáim igazából. Nem szárította ki a bőröm, viszont amit egyből észrevettem, az az volt, hogy a mitesszereimet kiszedte látványosan. Ennek nagyon örültem. A viszketés és a pirosság is visszahúzódott a nap folyamán és nem szedett ki semmiből színt.

2.nap:
Reggel már kevésbé volt piros az arcom, viszont a viszketés megmaradt, kicsit talán erősebb is volt szintén az állkapocs vonalamban. Javított a bőröm állapotán, néhány zárt mitesszer jött ki az államon csupán, de a pici nyitottak eltűntek. És nincs gyulladt pattanásom sem. A bőröm továbbra sem húzódik. Viszont kicsit megijeszt, hogy se az anyukám, se a húgom nem számolt be ilyen tünetekről. Nálam vagy allergia lehet, vagy nagyon érzékeny a bőröm rá. Minden esetre visszaveszek a használatából és csak 15 percig hagyom fent. Ha így is diszkomfort érzetet okoz nagyon, akkor nem ez a megfelelő készítmény számomra.

3. - 4. nap: Kimaradt. A bőröm kissé száraz érzetű volt. Néhány pattanás kijött.

5. nap: Megint estére tettem fel végül. Reggel ismét piros volt az arcom, és viszketett. Viszont sokkal hamarabb elmúlt ez, mint eddig.

6. nap: A pirosság már nem olyan erős és a viszketés is nagyon hamar elmúlt, illetve a nyakamon viszkettem inkább,ahová nem is kentem. Viszont csak egy nagyon lehet réteg alapozó volt ma rajtam, és anyukám meg is dicsérte, hogy milyen szép a bőröm már. És valóban, sokkal tisztább.

A 6. nap után semmi baj nem volt már, ugyanúgy estére használom és már nem is nagyon óvatoskodom vele. Kicsit a szám körül érzem, hogy jobban kiszáradt a bőröm, de hidratálom és így rendben van. Nincsenek pattanásaim,ha elő is jön 1-2, hamar elmúlnak. Eddig bevált!