bogarka

Regisztráció dátuma: 2011. július 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. július 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

almost 1.618 SPF30+ Színezett Napfényvédő Arckrém

almost 1.618 SPF30+ Színezett Napfényvédő Arckrém
2024. április 11.

Csodaszer! Must have!! Miért csak ennyi vélemény és ennyi csillag? Esküszöm nem értem, ez bizony egy csoda!!Megrendeltem és azt kell mondjam, a legjobb! Rengeteg drága krémet, bb-t, szinezett fenyvédőt, nem szinezett fényvédőt vettem, de ez a lejobb. Nem okoz pattanásokat, sőt gyógyítja a meglévőeket, semmi diszkógömb vagy vakolat feeling, könnyű, jól fedi a hegeket, vörösséget, univerzálisan igazodik a bőrhöz, messzemenően jobb mint a koreai márkák mert meseszépek az összetevői. Ja és nincs illata, nem ragad, nem tapad. Árban is jó. Lehetne kérni, hogy ez sose szűnjön meg??? (Alá szoktam hidratálni,+ pimpelem a bőröm a többi almost termékkel. Gyakorlatilag tökéletes a bőrképem.)

Bioeel Dermosan S (Sulfur 10%) Kénes Kenőcs

Bioeel Dermosan S (Sulfur 10%) Kénes Kenőcs
2023. március 22.

Méltatlanul kevés értékelés egy hiánypótló csodaszerre. Olcsó, gyorsan hat. Nekem egyáltalán nem gomba okozta aknénak tűnő bőrproblémám vokt, sokkal inkább hormonális felnőttkori aknénak tűnt. Nagaon makacs. A biokrémektől a drága gyógyszertári cuccokig mindent próbáltam. Csak "fungal safe" termékek váltak be, ha visszakúszott bármikyen olaj, sima krém a rutinba minden borul!! Ez teljesen helyrehozza a bőröm, nagyon kevés kell belőle, nincs illata, nincs sok összetevője. Óvatosan kell vele bánni, vastag krém, nem táplál, megül a bőrön de gyógyít. Ha az ember túltolja szárít és viszektést okoz, én csak kúraszerűen használom teljes felületre, illetve helyileg ha kell. Egyébként keresem a minimál összetevős, fungal safe termékeket, feladtam mindenféle anti aging, szuperösszetevő törekvést, csak ne legyen zsíros, pörkös, itt ott mély aknés, foltos bőröm. Ez egy kulcstermék, jó áron.

Sebamed Clearface Arcápoló Gél pH 5.5

Sebamed Clearface Arcápoló Gél pH 5.5
2023. március 22.

Szuper jó, tápláló gél. Nagyon tetszik, hogy szépek az összetevői, nincs illata, nincs benne színezék, de táplál. Ami szuper még, hogy "fungal safe" azaz gomba okozta acne-t nem triggereli (évek alatt jöttem rá hogy nálam ez a gond, pedig nem a leírások szerinti kinézetű akne, de minden triggereli a sima bio olajoktól a drága gyógyszertári cuccokig, , ha fungal safe a rutin, sima a bőröm) Amellett pedig szépek az összetevői, nincs agyontolva mindennel. Az utolsót hoztam viszont most is el a Müllerből, emagon dupla ennyi+szallitas, nem éri meg. Hol lehet még ebből a csodából kapni? Kichol vette? Betáraznék!

Balea Beauty Expert Calming Serum 0,3 % Ceramid-Komplex

Balea Beauty Expert Calming Serum 0,3 % Ceramid-Komplex
2022. október 23.

Örök életet a terméknek! Nincs agyonillatosítva, rétegezhtő, beszívódik és megnyugtatja a problémás, viszkető, vörös, pörkös bőrt. Szép összetevők, baráti ár. Másnapra látható hatás. Eskü nem reklám, ez bizony jó cucc. Az adagolója kicsit meh, néha ki kell szenvedni s cuccot a csomagból, de ennyi az összes hátránya.

Nivea Magnesium Dry Dezodor

Nivea Magnesium Dry Dezodor
2021. július 29.

Úúúúúúú. Megörültem hogy már mennyiféle alumentes deó van, gondoltam egy próbát megér. Itthon, nem extrém melegben a lakásban, nyugiban, nyáron is elmegy, főleg ha pamut póló van rajtam. Aha, egészen addig míg el nem indultam, nem tapasztaltam sem nedvességet, sem szagokat. Nyár, meleg, buszozás, bevásárlás, tiszta ciki, a saját szagom megcsapott, pedig használtam már pár alumentes deót, tudom mire számításak, de áúcs, de kellemetlen volt, éreztem hogy izzadt vagyok és hát...büdi...Pedig 2-3 órával voltam dezodorozás után. Alig vártam hogy hazaérjek, igyekeztem kerülni az embereket közelről, és nem emelgetni a karom. Tiszta ciki, mint aki nem fürdött...Na szóval, sajnos ez sem jobb, sőt, rosszabb a szódabikarbónás-keményítős-illóolajos totál natúr kézműves magyar társainál. A próbálkozás miatt 2,5 csillag, az irány jó lenne, de ez a termék még alumentes kategóriában sem kiemelkedő. Otthonra elmegy, de vannak enneél szebb összetevős társai is. Mentségére legyen mondva, legalább a ruhát nem színezi el...max az izzadság :/

Adrienne Feller Aromazen Salvia Arcolaj

Adrienne Feller Aromazen Salvia Arcolaj
2021. július 29.

Levittem 3 csillagra, mostmár hosszabb távon tudok véleményt mondani. Sajnos nekem önmagában nem működik az AF vonal, nem tudom miért, pedig nagyon akartam. Kétféle pakolás, olaj, krém, permet....tök mindegy. Többfélét is próbáltam, és nem az igazi, ahhoz képest a teljes vonal mennyibe kerül. Tavasszal elhagytam a bha aha hámlasztóimat, a kénes lemosható krémemet, a niacinamidos szérumomat és odalett a szép egységes bőrkép. Nem lett katasztrófa, de nem is volt szép. Önmagukban ezek nekem kevesek, akár hogy próbálom, vegyítem, radíroztam is, tisztán is táplálkozom, folyadékot is fogyasztok eleget, lelki munka is megvan...á hagyjuk is. Nem megy, nekem nem vált be az arcolaj, csak kiegészítésképp. Újra visszavezettem a fenti termékeket, és mellette használom az arcolajat is, szép a bőröm, de önmagában nem ettől, ez csak egy ápoló tényező, szép, természetes, de ár érték arányban sokat nem tesz hozzá sajnos a rutinomhoz.

Hozzáteszem, a teljes termék palettát még nem akarom elengedni, de a csodaszertől nagyon távol van,-nálam.

Nagyon szeretem az illatát. Olasz szalmagyopár virágvízbe masszírozom bele, és mennyei. Hűsít, nyugtat, szerintem eltaláltam a típusomat, ami most kellhet nekem, némi kutakodás után, mert érezhetően nyugtatja a "vízhiányos-zsíros-húzódó" bőrömet, teljesen lecsillapítja több termékkel együtt használva, a normálhoz közelít, nem irritálja, szárítja, zsírosítja, de tápláló Nagyon kellemes élmény felkenni is, 2-3 csepp elég. Nagy becsben tartom, remélem sokáig fog tartani :) Nagyon sokféle olajat, arcolajat próbáltam, mindegyik nehezítette, zsírosította a bőröm kicsit, hiába olvastam bármit, használtam bárhogyan. Ez nem. Közben roppant finom illata van :) Grátisz hogy oldja kicsit a szorongást, feszültséget. Ajánlom kipróbálásra.

Vademecum Bio Natural Whitening Fogkrém

Vademecum Bio Natural Whitening Fogkrém
2021. július 27.
(!)

Tesztelésre kaptam, nagyon köszönöm ezúton is. Mivel már előzőleg saját magam is megvettem a nem whitening párját, kíváncsi voltam mit tapasztalok.

Nagyon tetszik, hogy természetes összetevői vannak, ezért én simán beáldozom, hogy nem habzik, ezt meg lehet szokni.

Az is nagyon tetszett hogy nem mű ízű

Nem vártam különösebb fehérítő hatást, nem hiszek ezekben, de az tetszett hogy kicsit pasztásabb, polírozósabb állagú.

Ami viszont nagyon nem tetszett, hogy nem frissítette fel eléggé a szám, nem volt az a friss érzés. Olyasmi ez, mint régen a dentomin fogporok, csak pasztásítva: szuper hogy natúr, de egy idő után valami mentolosabbra (natúr fogkrém is lehet picot erősebb) vagy szegfűszegesebbre, de legalábbis frissebbre vágyom. Párom velem párhuzamosan használta a fogkrémet, és neki is ez volt a panasza, hogy nem frissít eléggé, nem túl mentolos, hiányzik belőle valami.

Minden más rendben volt vele, tetszik hogy gyógynövényes, természetes alapú, de azért van benne fluorid, ami szerintem nem árt azért, és a legtöbb natúr fogkrémből hiányzik. Viszont mindenképpen felváltva használom más fogkrémekkel, mert önmagában hiányzik az a frissítő hatás, a mentolosság.

Valahol 3-4 csillag közé teszem emiatt, mert hiába a szép összetevők, de a fogmosás utáni érzethez nekem hiányzik. Persze használok szájvizet is, az mondjuk kárpótol. Apropó, valami natúr vonalas szájvizet nem készülnek piacra dobni? Az remek lenne :)

Alverde All In One Szempillaspirál

Alverde All In One Szempillaspirál
2021. július 27.

Mindig megbánom, ha nem olvasok itt véleményeket előtte...

Konkrétan egyre karikásabbak, kicsit duzzadtabbak, vörösesebbek lettek a szemeim, mivel egybeesett a nyári szabimmal, és a nagy meleg miatt eleve fáradékonyabb voltam, már aggódni kezdtem. Nem volt ez feltűnő, kirívó, csak a türkörbe nézve egy kicsit nyúzottabb arc nêzett vissza. Picit fáradtabbak voltak a szemeim nap végére. Már vitaminszedésben gondolkodtam...az utolsó csepp az volt mikor megláttam egy rólam készült fényképet. Akkor highligter beszerzésében, gondolkodtam, valamint hogy ideje ütősebb szemránckrémet vettem, és talán egy vérkép sem ártana...

Aha...ez a vacak volt a bűnös, amire akkor jöttem rá, mikor lecseréltem. Szépek a természetes összetevők, csak mit sem ér, ha irritálja a szememet, illetve a szőkés, ámde hosszú pillákon alig emel ki valamit. Konkrétan kuka. Vettem másik fajtát, remélem az jobb lesz. Nap végére, főleg most nyáron nagyon el is kenődött. Csalódás :( Nem ajánlom. Nagyon alattomosan lekenődik, allergizál, nem feltűnő módon, hetek alatt alakult ki nálam sajnos :(

Adrienne Feller Hungarian Spring Hidratálófluidum

Adrienne Feller Hungarian Spring Hidratálófluidum
2021. június 16.

Update: levonok egy csillagot, számomra egy ilyen drága krémnél ez hatalmas blama: az adagolófej ezüst festése mállik, mindent összefog, lehetetlen úgy használni hogy ne kerüljön ezüst festék a kezemre a krémmel :( Trükközni kell rendesen hogy anélkül vigyem fel a kérmet arcra hogy ne menjen mindenfelé a krém a csapnivaló pumpás adagoló miatt, ami a használat során grátisz fog is. :/ Ebbe nem kell belenyúlkálni sem spatulával sem sehogy, ellenben kellemetlen a használata, ami az élvezeti értékből valljuk be jócskán elvesz. :( Nem akarok ezüst csillámokat az arcomra, csak a krémet.

Szuper! Komolyan! Szintén írom, önmagában nem fog működni, csak metódus részeként. Beleástam magam, amennyire lehet, hogy megértsem, legalább felületesen - aromaterápiás szakember nem vagyok, de ami a témában elérhető, tanulmányozom. Nekem nagyon tetszik az illata, állaga, amit ígér, betartja. Sajnos a mindenféle problémás bőrre használatos termékem szétszárította, vörössé, vízhiányossá, húzódóvá vált a bőröm, ez a krém a többi termékkel együtt megszüntette a diszkomfort érzésem, és sokkal szebb lett a bőrképem. Pattanást sem okoz, nem zsírosít, szépen beszívódik, hidratál, semmiféle réteget nem hagy, szóval fantasztikus. Az illatát meg imádom! Ami még szuper, hogy pumpás adagolós, tehát nem kell belenyúlni. Egy bajom van vele, rettentő rossz minőségű az adagolója ( pont mint az aroma permetnek, én nem is értem,miért nem cserélik le a fejeket, ez ahogy olvasom másnál is gond). A tehcnika, hogy a tenyerembe placcsantom a cuccot, onnan kenem fel, mert az ujjakat becélozni esélytelen, nagyon nem gazdaságos, tenyérben szóródhat szerteszét...dehát na....Azért erre egy megfelelő adagolófej lenne a végső megoldás :)

Adrienne Feller Hungarian Spring Uniq

Adrienne Feller Hungarian Spring Uniq
2021. június 9.

Hú, nekem ez a kis tégely nagyon bejön. Ha nem lenne komedogén összetevője (kakaóvaj) folyton teljes arcra kennén éjjelre. Először is, nagyon sűrű, kevés kell belőle. Isteni gyógynövényes illata van, nekem elsőre svédkeserű vagy valami gyógynövényes likőr vagy talán az unikum ugrik be 😅 Nagyon kellemesnek találom, egész nap elszagolgatnam. Talán a neve sem véletlen...Szemkörnyékre használom éjjelre, nem csíp és szépen beszívódik, illetve éjjelra a szájkörnyékre. Reggelre puha, kisimult szájjal ébredek, a szemkörnyéken még nem tudom eldönteni mennyire hatékony de nem csíp, nem folyik bele a szemembe mint a legtöbb krém. Tetszik az állaga, illata, szóval, minden. Néha arcra is használom, pakolások után, pár csepp arcolajra. Kicsit húzós az ára, de nagyon kiadós egy 15 nl-es tégely.