bogárkabogárka

Regisztráció dátuma: 2012. október 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. október 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster
2014. április 20.

Én meglepődtem, milyen jó és hatásos! Gondoltam, nagy eséllyel megint pénzkidobás a semmiért, de nem! Beiktattam egy arccsiszolást a kozmetikában és teljesen lecseréltem az arcápolóimat közvetlenül ezután. (ezt úgy kell elképzelni, hogy a kozmetikából az utam egyenesen a Rossmannba és a DM-be vezetett)
Vettem Alverde nappali és éjszakai arckrémet, + szemkörnyékápolót, Alverde arcradírt és alapozót, valamint ezt a kis kencét.
Általában naponta egyszer, lefekvés előtt vagy reggel használom és láthatóan kisimulnak az apró pici ráncaim és sima lesz az egész szemkörnyékem tőle!
Az Alterra szemkörnyékápoló is nagyon hatásos, de arról bővebben majd annál a terméknél...
Tehát összességében: kis kiszerelés, nem a legolcsóbb, de nagyon megéri, mert igazán hatásos számomra!

Alterra Hydro Szemkörnyékápoló

Alterra Hydro Szemkörnyékápoló
2014. március 17.

Múlt héten vettem meg. 3-4 napja használom még csak, de nagyon elégedett vagyok én is vele. Kidobtam az összes eddigi katalógusokból rendelt vacakot és a polcomra ez a krém került a hidratáló éjszakai krémmel és a Hydro nappali krémmel.
2-3, sőt 4x ennyibe kerülnek az inkábbnemírnámdemindenkitudjamilyen katalógusokban a különféle krémek, amik közül már 1-2-t kipróbáltam. Az eredmény: rossz, durva tapintású, vízhiányos, húzódó, zsíros, ráncosodni kezdő (a szemkörnyéken) bőr. (Még az alapos bőrradírozás sem segített a tapintásán, külsején.)
Viszont mióta az Alterra termékeit használom (ami, még egyszer írom, még 1 hete sincs), puha, kevésbé zsírosodó, egyáltalán nem húzódó arcbőr. A szemkörnyéken előkerült finom ráncokat is enyhítette.
Engem mindenképpen meggyőzött arról, hogy a natúr bőrápolás sokkal jobb, célravezetőbb módszer, mint az mindenféle csodaszernek kikiáltott kencék használata.

Alterra Hydro Nappali Krém Szőlő és Fehér Tea

Alterra Hydro Nappali Krém Szőlő és Fehér Tea
2014. március 17.

Múlt héten vettem meg. 3-4 napja használom még csak, de nagyon elégedett vagyok én is vele. Kidobtam az összes eddigi katalógusokból rendelt vacakot és a polcomra ez a krém került a Hydro szemkörnyékápolóval és a hidratáló éjszakai krémmel.

Alterra Hidratáló Éjszakai Krém Szőlő & Fehér Tea

Alterra Hidratáló Éjszakai Krém Szőlő & Fehér Tea
2014. március 17.

Múlt héten vettem meg. 3-4 napja használom még csak, de nagyon elégedett vagyok én is vele. Kidobtam az összes eddigi katalógusokból rendelt vacakot és a polcomra ez a krém került a Hydro szemkörnyékápolóval és a Hydro nappali krémmel.

Biotique Bhringraj Olaj

Biotique Bhringraj Olaj
2014. március 4.

Ha valakit esetleg érdekel, szeretne venni, az írjon bátran:

cucu.duncu@gmail.com

Ugyan kis időbe telt, mire rájöttem, de tényleg csodaszer! :)

Avon Pur Blanca Elegance EDT

Avon Pur Blanca Elegance EDT
2013. december 24.

Nekem nem vált be. Olyan fura, gyógyszeres vagy nem is tudom milyen illatot hagy maga után.

Konzol Organikus Kókuszvaj

Konzol Organikus Kókuszvaj
2013. január 20.

Mindenre használható csodavaj!

Shikakai Hajfestéshez

Shikakai Hajfestéshez
2013. január 20.

Még csak egyszer volt szerencsém használni, de megelőlegezem az 5 csillagot. Magamhoz képest fényes, puha tapintású lett a hajam és a ricinek köszönhető korpakezdeményeket is elég szépen eltüntette a fejbőrömről.

Balea Mango és Aloe Vera Hidratáló Hajbalzsam

Balea Mango és Aloe Vera Hidratáló Hajbalzsam
2012. december 5.

Valami földöntúli illata van! Imádom! És (az eddig általam használt) szilikonmentes termékekre nem jellemző módon még a hajmosás után 1-2 nappal is erőteljesen lehet érezni az illatát! A hajam puha tőle, szép fényes. Éés OLCSÓ!!!! :)
Az állaga nekem is bejön! Legalább nem kell megtaposni és kibelezni a flakont, hogy kijöjjön minden belőle! :)

Balea Volumen Shampoo Kirsche& Jasmin

Balea Volumen Shampoo Kirsche& Jasmin
2012. december 5.

Én zsucca hozzászólásához csatlakoznék: azt hiszem, nagyon esélyes, hogy hosszabb távon maradok ennél a samponnál! Imádom! Az illatát, az árát, amit csinál a hajammal (puhább és picit talán dúsabb is)!
Nekem is kevésbé gyorsan zsírosodik a hajam, mióta őt használom, de nem tudom, hogy neki köszönhető-e, mert újabban elkezdtem használni a vaddisznósörte hajkefémet és én inkább rá gyanakszom, valószínűleg a kefe használata miatt nem zsírosodik annyira.