bogca93

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Éjszakai Krém

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Éjszakai Krém
2017. január 13.

Karácsonyra kaptam bátyámtól ajándékba :). Először nem tudtam sajnos véleményezni, mert abban a bizonyos időszakban jártam és a bőröm olyankor kezelhetetlen, teljesen mindegy, milyen csodaszerrel kenegetem. Most, hogy túl vagyok ezen az időszakon, már látom, hogy valóban hatásos. Nem érzem azt, hogy csodaszer lenne, vagy újravásárlós. De kellemes az illata, jó az állaga, szép tőle a bőröm. Most, hogy letettem a cigit, talán tud segíteni valamit a fáradt arcbőrömön.

Rimmel Fresher Skin Foundation SPF15

Rimmel Fresher Skin Foundation SPF15
2017. január 13.

A lenti negatív kommentek megleptek, hogy őszinte legyek, én nagyon szeretem :). Eleinte nagyon sokat vittem fel belőle és borzalmasan nézett ki az arcomon. Később megtanultam használni, szépen felépíteni. Természetes a hatása, nekem pont jó a fedése, szépen mutat egész nap, este sem látok túl nagy változást reggelhez képest. A színe is tökéletes a téli arcbőrömhöz, nyáron már bajba lennék a választékkal, de most ötös :)

RdeL Young XXL Smokey Paletta

RdeL Young XXL Smokey Paletta
2016. október 20.

Nagyon jó paletta ár-érték arányban :). Először mivel a kezemre húzott swatch-ok nem voltak olyan jók, kicsit csalódott voltam, de tettem egy próbát a szememen és csodás! Nap végéig nem is mozdul, talán csak egy kicsit kopik, de nem vészes. Ajánlom mindenkinek :)

Avon Bright Start Alapozó SPF15

Avon Bright Start Alapozó SPF15
2016. július 28.

Nyárra vettem talán egy éve, mert szerettem volna egy sötétebb alapozót, ami még is sárgás tónusú és könnyed. Mióta helyrejött a pattanásos bőröm, ennek a fedése is elég, néhány nehezebben kezelhető részre szoktam csak korrektort kenni. Eleinte nagyon vizes állaga van, felkenés után, némi száradást követően lesz ragacsos, amibe tökéletes tapad a púder. Minden alapozót púderezek, ezért nem tudom, milyen viselni nélküle. Egészen jól bírja a melegebb napokat is, egyedül a 35 fok és rohangálós nap kombó az ellensége. Meg vagyok vele elégedve.

Essence Lights Of Orient Magic Szemhéjtus Toll

Essence Lights Of Orient Magic Szemhéjtus Toll
2016. július 28.

Csak azért vettem meg ebből a kollekcióból a szemhéjtust, mert épp elfogyott amit éppen használtam. De nem bántam meg, nagyon jó! Más tusokhoz képest sem pigmentálságából, sem formájából nem vesztett, pedig használom egy ideje. Egyedi kialakítása miatt sokféle formát lehet vele húzni. Nem bántam meg, nagyon megszerettem. Kár, hogy limitált kiadás...

UPD.: Elképesztő egy termék. Május. 27-én írtam róla véleményt, azóta is használom minden nap, de se a tus formája nem változott, se a pigmentálsága. Minden Essence tusnak ilyen minőségűnek kellene lennie...

The Body Shop Vineyard Peach Barackos Testpermet

The Body Shop Vineyard Peach Barackos Testpermet
2016. július 28.

Nagyon finom illata van, éppen olyan, mint a testvaj. Nem használom mindig, de nyári estéken néha nagyon jól esik. Egyáltalán nem tartós, de ezt már megszoktam a TBS testpermetjeitől. A kellemes illatért megéri, elhasználgatni jó, de nem venném újra :).

Naturland Levendula Illóolaj

Naturland Levendula Illóolaj
2016. július 28.

Én csak belélegzésre szoktam használni, mikor feszült vagyok, vagy nagyon felidegesítenek. Bal kézfejre egy-két csepp - a bal kezünk a befogadó, de ezt spirituális maszlag :) -, jobb kézzel elkenni a kettőn és utána belélegezni. Erre nagyon hatásos, megnyugtatja az idegeket és még természetes is. Párologtatóba is szoktam egy feszültebb nap után tenni pár cseppet lefekvés előtt. Sokkal jobban alszunk ilyenkor. Arcomra és fejfájásra még nem használtam, de köszönöm Petrának a tippeket :). Ár-érték arányban verhetetlen.

Yamuna Levendulás Masszázsolaj

Yamuna Levendulás Masszázsolaj
2016. július 28.

A levenduláról ismeretes, hogy ellazít, megnyugtat, én is nagyon szeretem erre használni. Ezt az olajat egy thai masszázs alkalmával választottam a kezeléshez és utána pár napig, mintha kicseréltek volna. Hozza, amit egy levendulás terméknek hozni kell, mellé pihe-puha bőrt varázsol. Nem szívódik be valami gyorsan, de nem is zavaróan ragacsos az ember lányának bőre a használatot követően, az eredmény pedig minden szempontból nagyon jó. Amint tudom, beszerzek otthonra is egy flakonnal :)

Balea Soft & Clear Mattierende Tagescreme

Balea Soft & Clear Mattierende Tagescreme
2016. július 28.

Nappali krém ugyan, de éjszakára szoktam felkenni, mert a nyári időszakban a súlyosabb, éjszakai krémeket annyira nem szereti a bőröm, reggel viszont soha nincs szinte időm arra, hogy krémek felszívódását várjam, ezért csak hideg vízzel szoktam arcot mosni. Az agyagos maszkkal kombinálva használom őket körülbelül egy hete és a stressztől, illetve kimerültségtől kipattogott bőrnek nyoma sincsen. Öt csillag ezért :)

Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel

Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel
2016. július 28.

Nagyon jó! Olcsó maszk, legalább négy használatra elég és valóban hatásos. Ezt és egy másik Balea terméket kombináltam, hogy nyaralás előtt kicsit rendbe hozzam az arcbőrömet, ami a kimerültségtől és stressztől elkezdett kipattogni. Pár nap alatt visszaszereztem a pattanásmentes arcbőrömet és nekik köszönhetem :). Öt csillag :).