bogcsilike

Regisztráció dátuma: 2013. december 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. december 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Color Trend Highlighter Szemhéjpúder

Avon Color Trend Highlighter Szemhéjpúder
2015. július 15.

Nekem is van egy, a LEAF árnyalat, ez egy natúr zöldes szín egy kis arany beütéssel. Én szemhéjalappal használom, felvitelnél kicsit porzik. Rendes ecsettel nem nagyon lehet felvinni, csak applikátorral. Ezen kívül nincs vele bajom. :)

Biovanne Sun SPF30 Face Cream

Biovanne Sun SPF30 Face Cream
2015. július 15.

Nekem is van, engem is megvéd a nap sugaraitól. Az én bőröm középbarna, tehát nem is túl sötét, és nem is az az igazán világos. Vízállónak is mondhatjuk, egy egész napot fürdőzés során kétszer vagy háromszor mentem ki, és bekentem vele az arcom. Ez bőven elég volt. Könnyen kenhető, és kellemes az illata is :)

Essence Nail Art Effect Nails 3D

Essence Nail Art Effect Nails 3D
2015. július 15.

Nekem van egy 11-es "made in prc" (sötétkék csillámok). Én szeretem, mert nagyon pici csillámok vannak benne. Olyan körmöt csináltam vele, hogy világoskékre kilakkoztam a körmeimet, majd amikor megszáradt, nagyon vékony díszítő csíkokat tettem rá, majd úgy ahogy volt, lelakkoztam, majd amikor még nem száradt meg, rászórtam egy kis csillámport, lehúztam a csíkokat és nagyon szép lett. utána kentem rá egy réteg fedőlakkot és tökéletes lett. Nekem tetszett nagyon. :)

Cosmiss Körömlakk

Cosmiss Körömlakk
2015. július 15.

Nekem is van egy, a 097-es, ez egy élénk lilás-rózsaszín lakk. Szerintem jól fed, bár én jobbat szeretem két rétegben. Abszolút nem szárad lassan, bár én közbe szoktam fújkálni, hogy ne legyen olyan lassú a folyamat. (Aki úgy érzi lassan száraz, próbálja ezt ki). Szerintem ez egy jó lakk, én 290 forintért jutottam hozzá egy helyi ajándékboltban. Megmondom őszintén, nem vártam tőle sokat, mert ennyiért nagyon nem lehet kapni semmit, nem hogy jót. Aztán kipróbáltam. :D És most nagyon tetszik, csak ajánlani tudom. :)

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2015. július 15.

Én beszereztem egy nude barna árnyalatot: 36 "dare it nude". Tapasztalataim még nagyon nincsenek, egyszer használtam, eddig nem igazán vált be. Nem hatott gél lakk-ként, de egy rétegben is jól fed, pigmentált. Majd írok utóiratot, ha többet használtam, reménykedem benne, hogy addigra megszeretem, és csak eddig tűnt gagyinak. :/

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2015. július 15.

167 candy love: nagyon szép a színe, a vastag ecsettel könnyen eloszlatható, több rétegben fed igazán jól. enyhén csillog is, 500ft körül van.
Ui.: vettem még egyet, a 150-es "we rock the green" árnyalatot (egy sötétzöld, enyhén csillogó): tetszik a szín, utolsó darabként 249ft-ért jutottam hozzá, ezzel is nagyon elégedett vagyok, ebből is elkel a 2 réteg, de ez még semmi. Nem beszáradós, még hosszú idő után sem. Az előző (167-es) nekem besűrűsödött, de azt megoldottam úgy, hogy beleraktam egy forró vizes edénybe, és újra olyan lett, mint régiben. Próbáljátok ki! :)

Lovely Classic Körömlakk

Lovely Classic Körömlakk
2015. július 15.

Nekem az NR118-as van meg, ami egy csillámos körömlakk, amit én fedőlakként szoktam használni. Önmagában nem igazán jó.
Véleményem: Tartós, viszont baromi lassan szárad, és lehetetlen precízen megcsinálni, anélkül, hogy belenyúlnék. Textúrája elég jó, felkenve géles hatást nyújt. Összességében 4 csillagot érdemel, mert lehet hogy csak én vettem észre, hogy esetleg lassan szárad. :)

Avon Gel Finish Körömlakk

Avon Gel Finish Körömlakk
2015. április 1.

Én mondjuk 700 ért rendeltem, de az 1449 hez közel van (vagy nem)
naszóval...
egy lilám van (azt hiszem a neve sky lavender vagy lavender sky), ami jól bevált, csak az a baj vele, hogy már egy párszor (...) fel kellett hígítani, mert rohadtul besűrűsödött. szóval -egy csillag.
de így tökéletes géles hatást ad.

Miss Sporty Et Voilá Körömlakk

Miss Sporty Et Voilá Körömlakk
2015. április 1.

nekem a 4280- as árnyalat van meg, az ecsetét nem nagyon lehet használni. Én úgy csinálom hogy 2 rétegben rákenem a körmöm tetejére (1-ben nem fed jól), aztán körömlakklemosós fültisztító pálcikával kiigazítom, így tökéletes. utána egy alaplakk, és kész! :) próbáljátok ki. én kiárusításban vettem 300 ft-ért, ennyiért megérte, még ha nem is tökéletes az ecsete, ugyan már..

Catrice Photo Finish Folyékony Alapozó

Catrice Photo Finish Folyékony Alapozó
2015. április 1.

Én 700 ft-ért jutottam hozzá az egyik catrices kiárusításon, amin kijelölt termékek 700 ft-ok voltak. a 18 órás változat van meg. na ebből kb. 5 óráig van fent. 020 rose beige árnyalat van meg. napi kellékként tökéletes, csak ne mindennapokra, mert én kipattogtam tőle egy kicsit. mondjuk mindenki aki nem sminkeli magát, az azt vallja, hogy nem hagyja lélegezni a bőrt. lehet hogy ez itt a lényeg. pedig ezelőtt nem hittem ezeknek az embereknek, mert megbízható alapozóim voltak, mondjuk azok nem is ennyibe kerültek. ennyiért már egy miss sportyt sem lehet kapni.