boghyca

Regisztráció dátuma: 2011. május 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. május 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Divain Kilian Black Phantom

Divain Kilian Black Phantom
2022. március 25.

Egyszerűen zseniális! Nem akartam hinni az orromnak, hogy tényleg ugyanaz (legalábbis rajtam). Bal csukló Divain jobb csukló Kilian. Több napos teszt után nálam abszolút nyerő, mert tartósabbnak is bizonyult, mint az eredeti. Nagyon ajánlom mindenkinek aki nem akar csilliókat kiadni az eredetiért.

Compeed Herpesztapasz

Compeed Herpesztapasz
2022. március 19.

Ez egy kalap szar, amit drága fecniként adnak el. Használhatatlan, a leírás nem is tudom miről készült, de hogy nem erről az is biztos. Konkrétan sehova nem tapad, ha innen ha onnan húzom akárhova. A megadott weblap elérhetetlen, ergo még panaszt sem lehet tenni. Drága pénzkidobás az egész. Marha dühös vagyok, marad a szokásos kenőcsözés🤬

Chanel Le Correcteur de Chanel Longwear Concealer

Chanel Le Correcteur de Chanel Longwear Concealer
2021. december 30.

Rengeteg korrektort használtam már, legtöbbször Tarte félére esett a választásom, de elég macerás a beszerzése, mondom teszek egy próbát könnyebben elérhető fajtával. No, hát gyönyörű formula, nem ül bele az apró ráncokba, jól viselkedik az alapozóval. Végig a helyén marad, nem kell korrigálni.
Top 3 - ba bekerült 🙃

Xerjoff Cruz Del Sur II

Xerjoff Cruz Del Sur II
2021. június 23.

Nagyon akartam szeretni ezt az illatot, de az én bőrömőn huss, elszáll. Ennyi pénzért azért elvárnám, hogy ne egy testpermethez hasonló tartóssága legyen. Maga az illat nagyon finom, de így csak egy ketteske...

Lattafa Ana Abiyedh Rouge EDP

Lattafa Ana Abiyedh Rouge EDP
2021. január 6.

Sajnos én leszek az aki lehúzza őt. Fújósban került hozzám, egyszerre próbáltam ki az eredetivel és háát az eleje még csak csak hasonló, de egy fél óra múlva a Baccarat finom sáfrányos, ő pedig ilyen tipikus arab csàvós szagba megy át, abból is inkább az a kemény oudos karcos illat amit egyébként sok Lattafa illatban érzek, ám ebben durván.
Szeretni akartam, de mi nem leszünk egymáséi😔

Nishane Nanshe EDP

Nishane Nanshe EDP
2020. december 2.

Az üveg színe hűen tükrözi a beltartalmat.
Eme színnel kapcsolatban ami az ember eszébe jut, lehet az kőpúder vagy egy bőrkesztyű, azt bezárták ebbe a kis üvegcsébe.
Finom indítás, nekem a púderes jegyek dominálnak pici bergamottal, aztán egy kis idő elteltével viccen kívül a Lenor öblítő bukkant fel😅 igaz ez nem tart sokáig, (bár imádom azt az illatot) ezt követi egy jázminos ilang-ilangos virágos bő 2 óra. A leszáradása is friss hasított bőr szerű, szantállal elbújva. Végig érezni a púder illatot, néha néha egy kis föld illatot is mintha belecsempésztek volna. Nekem sokkal jobban tetszik, mint pl a Bottega vagy Narciso púderes/bőrös illata.
Aki ezekkel a darabokkal is jóban van, az Nanshe-től egy kis ékes, kompakt púderes szelencében fogja magát érezni☺️
Tartóssága rajtam 12 óra biztosan volt, szillazsa az első órákban brutális majd szépen bőrközelivé válik.

Nishane Wulong Cha EDP

Nishane Wulong Cha EDP
2020. december 1.

Zöldtea lehűtve, lédús gyümölcssalátával, mindezt a napsütötte teraszon a kedvenc székemben elfogyasztva😇
Imádom!! Ha nem gyömbér, akkor a zöldtea kis bergamottal, ami a nyári kedvelt illataimban szeretek.
Szupertartós (végre) és top 3 helyen, becsatlakozott a Benghal és az Ange ou Demon Le Secret mellé.

Nishane Hacivat EDP

Nishane Hacivat EDP
2020. december 1.

Imádom a gyümölcsösséget, és a fanyarságot, amit ebben az illatban tényleg felfedezni, ám (!) az én bőrömön már az első perctől kezdve férfias. Nyári melegben biztosan csorgatnám a Zember után a nyálamat, de magamon nem jön be, túl macsós. Tartósság és szillazs rendben van.

BDK Parfums Citrus Riviera EDP

BDK Parfums Citrus Riviera EDP
2020. november 26.

Nem vagyok egy friss, citrusos illat kedvelő, mert rajtam mind wc illatosítóvá alakul, ám de a BDK oldalán kutakodva úgy voltam vele, hogy egy mintácska jöhet belőle is. Na úgy sikerült betáraznom kb mindegyikből, úgyhogy óvatosan😅 szabály szerűen hívogató volt, hogy "engem is, engem is"!
Kb egy hét alatt megérkezett.
Nagyon szép kék dobozkája van.
Elsőre meghökkentett, kb egy szippantásnyi idő alatt egy vitorlásra csöppentem, fehér lenge ruhában, kalappal a fejemen és finom limonádét kortyolok. Nem összetévesztendő a Light Blue felé frissességgel, mert ez ahhoz képest, szikrázik. Eleje nagyon lédús citrom pici eperrel, később előjőn a neroli, majd finoman tonkásodik. Leszáradása is igen kellemes, viszont rajtam már maszkulinos, bár nem eget rengetően, valószínűleg a vetiver miatt. Friss illathoz képest kimondottan jó a tartóssága, főleg az én Góbi-sivatag bőrömön, illetve a szillázsa is megfelelő, főleg hogy hidegebb időben teszteltem.
Férfiaknak szerintem kötelező nyári darab, nőknek is jó "láthatatlan" barátja lehet. 😉🍋

BDK Parfums Nuit De Sable EDP

BDK Parfums Nuit De Sable EDP
2020. november 12.

Hmm finom krémes indítás, végig érezhető a szerecsendió, először nőiesen majd picit maszkulin, de folyton változik.
Igazi transformers😅
Később kasmíros, lágy rózsa pici tejjel meglöttyintve, végül tonkás pézsma. Olyan mint egy lágy sál, ami a kicsit hosszúkás vékony nyakat körül öleli, az enyhén csípős őszi szélben, miközben hullanak a falevelek.
Rajtam abszolút nőies, és tartós, finom de abszolút érezhető sillage-zsal.
Beszerzem akár a vesém árán is😇