Bogi97

Regisztráció dátuma: 2020. január 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. január 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nature Box Avokádó Testradír

Nature Box Avokádó Testradír
2020. március 12.

Pénzkidobás az egész. Nem is radíroz rendesen, mert alig vannak benne golyók, nem is jó tusfürdőnek se, mert nem habzik rendesen.
Ez kb csak egy "márkás" sz@r.....

Douglas Home Spa Breath of Amazonia Acai Berry & Maracuja Oil Kézkrém

Douglas Home Spa Breath of Amazonia Acai Berry & Maracuja Oil Kézkrém
2020. február 14.

Ez a legjobb kézkrém amit eddigi életemben kipróbáltam :) Nagyon jól hidratál nagyon jó illata van, csak egy kicsit soká szívódik be.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)
2020. február 14.

Tegnap vettem egyet a Rossmanba, mert nem volt amit szoktam használni (Isana kókuszos hajvég ápoló) ez meg még pont akciós is volt , mondom akkor kipróbálom.
Az illata nagyon tetszik és nem is erős, pont elég. A hatása nagyon jó már most első használat után is nagyon puha és selymes lett a hajam pedig ki se vasaltam szárítás után. Ha nem szokja meg a hajam és ugyan ilyen lesz a végeredmény minden használat után akkor át váltok erre a termékre egyenlőre sokkal jobban tetszik mint a már megszokott hajvég ápolóm (pedig azzal is nagyon sokáig kísérleteztem míg megtaláltam az igazit, de lehet hogy ez még igazibb lesz :)))) )

Garnier Firming Care Azonnali Bőrfeszesítő Testápoló

Garnier Firming Care Azonnali Bőrfeszesítő Testápoló
2020. január 28.

Az illata nagyon jó igazi nyári testápoló mert hamar beszívódik nem hagy ragacsos érzetet maga után és frissítő citrusos illata van.
Viszont nem feszesít szerintem. Aki ettől vár csodát az csalódni fog. Az edzést semmi nem pótolja főleg nem egy ezer forint körüli testápoló.
Marketing fogásnak nem rossz a hirdetése de egy szimpla citrusos testápoló semmi több ettől függetlenül nekem 4 csillag mert én szeretem meg vagyok elégedve a hidratálás részével és illatával is.

Dove Summer Glow Bőrtápláló Testápoló Önbarnítóval

Dove Summer Glow Bőrtápláló Testápoló Önbarnítóval
2020. január 22.

Nagyon vigyázni kell vele. Egy évig szoli helyett ezt használtam kb 16-17 éves koromban. Azt nagyon nem helyettesíti, viszont nagyon szép tengerparti igazi barna színt ad a bőrnek. Felkenés után egyből meg kell mosni a kezet, mert még a tenyeret is bebarnítja és nagyon nagyon el kell dolgozni az egész testen különben foltos lesz és utána még csúnyább kopáskor. De ha valaki eltalálja hogy kell kenni akkor nagyon szépen egyenletesen kopik, nagyon szép színt ad nem azt a mű önbarnítós hatást lehet vele elérni. Én mindig este kentem be vele magam és reggelre szép barna lettem . Egyedül az illata amit megutáltam és már nem tudnám használni reggelre mindig nagyon büdösnek éreztem mikorra kifejtette a hatását. Aztán át tértem a szolira ami nyilván sokkal jobb de egy gyors önbarnításra bárkinek ajánlom de nagyon egyenletesen elkenve csakis!

Replay #Tank Plate for Her

Replay #Tank Plate for Her
2020. január 22.

Nagyon szeretem, közepesen tartós, csajos , fiatalos illat. :)
Csak sose tudom mikor fogy el mivel nem átlátszó üvegbe van, de annyi baj legyen vele.
Replay márkától egyetlen amit használtam és ami számomra tetszik.
Én az őszibarackot és a vaníliát érzem rajta a legjobban, de főleg nyáron erősebb számomra, télen hamar elillan az illata az én tapasztalataim szerint.

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza
2020. január 22.

Úgy vettem meg, hogy nem fűztem hozzá nagy reményeket mert csak egy utánzat. De annyira bevált, annyira jó termék hogy az eredetit már ki se akarom próbálni ez teljesen megfelel számomra. Szépen kenhető, hamar be mattul, mikor iszok se jön le a számról egyszerűen nagyon meg vagyok elégedve vele.
Én a kontúr ceruzát nem használom, sokkal sötétebb mint a rúzs és úgy nagyon 80-as évek kinézetű de maga a rúzs nagyon jó.

Oriflame Univerzális Balzsam Feketeáfonyamag-Olajjal

Oriflame Univerzális Balzsam Feketeáfonyamag-Olajjal
2020. január 21.

Azt se bánnám ha lenne belőle itthon vagy 20 darab annyira jól hidratál főleg ezekbe a téli időszakokba mikor nagyon kiszárad a szám annyira szépen rendbe hozza 1 éjszaka alatt.
Sőt én még a térdemet is ezzel szoktam bekenni meg a kézfejem is.
Így aztán nem sokáig elég 1-1 darab de nyilván nem ez a napi testápolóm, viszont ez a legjobb minden féle fajta kiszáradt bőrre !

Soliteint Kollagénes Folyékony Púder

Soliteint Kollagénes Folyékony Púder
2020. január 21.

Húúú....tizenéves koromban használtam ezt az alapozót, mikor volt egy pár pattanásom....akkor még azt hittem hogy milyen jó meg milyen szép így a fejem.......HÁT nagyon NEM ! Visszanézve az akkori képeimet mintha egy vakolat lett volna a fejemen pedig nem használtam belőle sokat....de hát fiatal korba mit számított szépnek éreztem magam tőle és azt éreztem hogy ez a megmentőm ami elrejti a pattanásaimat ....:'D ezért adok neki 3 csillagot...

Balea Young Peachy Rose Tusfürdő

Balea Young Peachy Rose Tusfürdő
2020. január 21.

Imádtam ezt a tusfürdőt, annyira jó volt vele fürödni, az egész fürdőszobába érezni lehetett az illatát, és magamon is órákig éreztem a leginkább barack illatot.
Nagyon jó nyári tusfürdő de már nagyon régóta nem látom a DM-ekben sajnos....