BogiAnna

Regisztráció dátuma: 2021. április 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. április 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Neutrogena Hydro Boost Expressz Hidratáló Testápoló Spray

Neutrogena Hydro Boost Expressz Hidratáló Testápoló Spray
2021. július 14.

Nagyon könnyen használható a kialakításának hála. Egy olyan terméket kerestem amivel gyorsan hidratálni tudom a bőröm és ennek a hydro boost épp megfelel! :)

Organic Shop Indiai Lótusz Testápoló Krém Bio Lótusz és 5 Növényi Olaj Kivonattal

2021. április 13.

Nem a kedvenc illatom a márkától de nagyon jól használható testápoló és én elégedett voltam a hatékonyságával. A márkát évek óta használom, csak az illatokat váltogatom. :)

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém
2021. április 13.

Az illatát nagyon szeretem de nem kiemelkedő a hatása. Rövid időn belül teljesen beszívòdik (ami jó) de utána olyan mintha nem is használtam volna kézkrémet.

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő
2021. április 13.

Az egyik kedvenc illatom, gyakran vásárolom újra. A kisebb kiszerelése tökéletes utazáshoz.

Garnier Pure Active Micellás Víz

Garnier Pure Active Micellás Víz
2021. április 13.

Az első micellás víz volt amit próbáltam. Egy flakonnal használtam el. Azóta csak jobbakat találtam. Olyan érzés volt a használata után mintha egy vékony réteg maradt volna az arconom.

Herbária Bano-féle Calcium-Kovaföld Kapszula

Herbária Bano-féle Calcium-Kovaföld Kapszula
2021. április 13.

Többször szedtem már kúraszerűen. Nekem csökkentette a hajhullasom. Vékony szálú, göndör hajam van amivel nem tett csodát de sok babahajam nőtt és én már ennek is nagyon örülök! :)

Essence Long Lasting Eye Pencil 18H Waterproof Vízálló Szemceruza

Essence Long Lasting Eye Pencil 18H Waterproof Vízálló Szemceruza
2021. április 13.

Nagyon egyszerű darab de nekem teljesen bevált. Évek óta ezt használom. Talán kicsit nehezen lehet eltávolítani de ez az előnye is. :)

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2021. április 13.

Nehéz megfelelő árnyalatot találni belőle. Nekem az vált be ha kis hidratálót kevertem hozzá felvitel előtt.

Maybelline The Colossal Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Szempillaspirál
2021. április 13.

Évek óta csak ezt használom! Jó a keféje és nagyon tartós a festék.

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre
2021. április 13.

Ár érték arányban az eddigi legjobb micellás víz amit használtam. Sokáig elegendő egy flakon, az ára kedvező és megfelelően tisztít.