bogihu

Regisztráció dátuma: 2018. október 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. október 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. október 25.

Nekem egy erős nude szín van meg, eleinte zavart, hogy eléggé ragasztotta az ajkaim, de azóta úgy szoktam, hogy miután kikentem a szám, egy zsepire rácuppantok enyhén, így lejön a felesleg. Tényleg szuper tartós, lehet vásárolok még belőle más árnyalatot is.

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Testápoló Tej

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Testápoló Tej
2018. október 25.

Nagy kiszerelés, csodás illat, és a fő funkcióját is jól teljesíti, azaz tényleg hidratál.

Avon Mark Szemöldökformázó Készlet

Avon Mark Szemöldökformázó Készlet
2018. október 25.

A waxot feleslegesnek tartom, anélkül is tartós a barna szín, viszont a benne lévő ecsettel nem a legjobb eldolgozni. Legközelebb mást szeretnék kipróbálni, viszont ez is elment egynek, és sokáig kitartott, tavasszal vettem, de még mindig van belőle egy kevés.

MakeUp Revolution Highlighter

MakeUp Revolution Highlighter
2018. október 25.

Nekem a barackos árnyalatban van meg, csodaszépen mutat a bőrömön, ráadásul tartós is, és nem utolsó sorban óriásit dob a sminkemen.

Misslyn Summer Pop Art Bronzing & Contouring Powder

Misslyn Summer Pop Art Bronzing & Contouring Powder
2018. október 25.

Nekem más árnyalatban van meg, a kiszerelése nagyon kreatív, könnyen el lehet dolgozni, viszont nem mondanám túl tartósnak. Azért napközben rá kell erősíteni.

Avon Care Tápláló Kézkrém Kakaóvajjal

Avon Care Tápláló Kézkrém Kakaóvajjal
2018. október 25.

400 Ft-ért megéri, viszont naponta többször is be kell vele kennem a kezem, mert hamar elmegy az a bársonyos hatás.

Dove Nourishing Secrets Relaxing Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Relaxing Ritual Tusfürdő
2018. október 25.

Imádom az illatát, elég kevés is belőle egy használatra, így sokáig kitart.

Bourjois Little Round Pot Blush Pirosító

Bourjois Little Round Pot Blush Pirosító
2018. október 25.

Számomra ez a pirosító az igazi párizsi nők pirosítójának érzését kelti, elsősorban a kiszerelése és a benne lévő ecsetke miatt. A pirosító színe szép, viszont nem valami tartós, nap közben többször is meg kell erősítenem, hogy látszon.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. október 25.

Valóban könnyű eldolgozni, szépen beleolvad a bőrbe, viszont ez a pipettás kiszerelés szörnyű, állandóan lecseppen a ruhámra, visszacsavaráskor pedig sok kijön belőle, amit aztán törölgethetek, hogy ne fogja össze az üveg a többi sminkem, meg a neszesszert.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2018. október 25.

Vastagít és hosszít is, viszont nehéz megoldani, hogy ne vigyen fel túl sok festéket, így van, hogy összeragad pár pilla. De összességében szép fekete, tartós.