bogii95

Regisztráció dátuma: 2015. február 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. február 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Burnus Glysolid Bőrápoló Balzsam

Burnus Glysolid Bőrápoló Balzsam
2019. december 4.

Ez a krém tényleg nagyon-nagyon jó! Nagyon száraz a kezem, próbáltam már mindenfélét rá, neutrogena, stb, de egyik se volt ilyen jó, mint ez. Ezzel ha este bekenem, reggelre nagyon puha lesz a kezem. Nagyon örülök, hogy rátaláltam. :)

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta
2019. július 12.

Nagyon jó! Spatulával kenem fel, és lehúzócsíkkal húzom le, és így alig marad szőr a hónaljamon. Hátránya, hogy tényleg meg kell várni, hogy min. 4 mm-es legyen a szőr, ami nyáron nehezen kivitelezhető, kivéve, ha több napig hidegebb idő van, és lehet növeszteni. :D
Ugyanaz, mint az Alveolás cukorgyanta, rá is van írva a dobozára, hogy az Alveola gyártja. Csak amíg abból 2500 1 kg, ebből 1300 250 g. :D Szóval legközelebb az eredetit fogom venni, csak azt nem tudja esetleg vki, hogy ez az Alveolás simával vagy softtal egyezik-e meg?

s.Oliver Outstanding EDT

s.Oliver Outstanding EDT
2019. március 21.

Nagyon jó illata van és tartós is. Sajna az enyém elfogyott, és mostanában nem látom sehol, szóval ha vkinek van eladó, akkor szóljon. :D

Balea Szemfestéklemosó Vízálló Sminkhez

Balea Szemfestéklemosó Vízálló Sminkhez
2018. szeptember 1.

Borzalmas. Az egy dolog, hogy az összerázás után mire kinyitom a flakont, már szét is váltak a benne lévő fázisok, szóval a nyitott flakonra tett ujjal működik csak az egész.. De a sminket ímmel-ámmal szedi le, és ehhez képest a Garnier kétfázisú micellás vizénél fajlagosan drágább. A legnagyobb gondom vele viszont az volt, hogy ha a tusvonal megigazításához ezt használtam, akkor pár óra alatt teljesen elmaszatolódott, lefolyt a szemem alá a festék...és nem a tus hibája volt, mert más sminklemosóval nem történik ez velem.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2018. szeptember 1.

Nagyon szeretem! :) Könnyű felvinni, nem kenődik el, régóta megvan és még mindig nagyon sok van benne napi használat mellett. A legjobb eddig használt dolog a szemhéjamra, próbáltam már sokféle ceruzát és tust, de ezt semmi sem előzi meg.

Opti Free Pure Moist Kontaktlencse Folyadék

Opti Free Pure Moist Kontaktlencse Folyadék
2018. április 11.

Lehet, hogy velem van a baj, de nekem egyáltalán nem vált be. DM-es folyadékról váltottam erre, mert arról az optikus nagyon lebeszélt (gondolom mondjuk csak azért, hogy náluk vegyek vmit..) azzal sosem volt szemszárazsági gondom. De ezzel már délutánra nagyon szárad a szemem, szóval nagyon nem jött be. :(

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. október 29.

Nagyon-nagyon szeretem! :) A sima micellás víz nekem sokszor csak elkente inkább a festéket, sose sikerült teljesen leszednem vele mindent, de ezzel igen. Utána mindig arcot mosok, így az olajosság sem zavar (egy kétfázisú lemosó természetes, hogy vmennyire olajos érzetet hagy...).

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer
2017. október 19.

Nagyon szeretem, a nude árnyalat van meg, nem ül bele a ráncokba, könnyen felvihető a szivaccsal. A fedése nem 100%-os (mondjuk eddig olyan korrektort még nem találtam), de lényegesen sokat javít a karikáimon. Sajnos tényleg gyorsan fogy, de akciósan megéri szerintem.

Egyébként ti is észrevettétek, hogy a Müllerben kapható nude változat láthatóan sötétebb, mint a dm-ben kapható? (csak ezt a kettőt próbáltam eddig, szóval ezekről tudok nyilatkozni :D )

Balea Málna & Citromfű Golyós Dezodor

Balea Málna & Citromfű Golyós Dezodor
2017. szeptember 18.

Borzalmas sajnos. Velem szerencsére nagyon ritkán történik meg, hogy izzadságfoltos a hónaljamnál a felsőm, de amikor ezt használtam akkor megtörtént. Semmit nem ér, az illata pár percig jó, de hamar elillan.

Dontodent Zwischenraum Fogkefe

Dontodent Zwischenraum Fogkefe
2017. szeptember 15.

Lehet egyedül vagyok, akinek nem vált be, de nekem borzalmasan felsértette az ínyemet a tűhegyes sörtéivel, nagyon vérzett és fájt utána. Adtam neki még néhány esélyt, de sajnos mindig ez lett az eredménye, szóval a kukában végezte. :(