Bogirl*

Regisztráció dátuma: 2012. június 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. június 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Professional Oil Repair Intensiv Sampon

Balea Professional Oil Repair Intensiv Sampon
2020. augusztus 15.

Szerettem volna szeretni, de sajnos nem vált be. A hajtöveimet kissé zsírosította, bár ezzel még nem lett volna bajom, de viszketett is tőle a fejbőröm, akármilyen alaposan mostam ki. A hajhosszamon nem vettem észre, hogy bármit is változtatott volna. Régebben szerettem a balea haj ápoló termékeit, de mára halistennek találtam más hasonló árkategóriás márkát, melynek hatásosabbak a termékei számomra.

Alverde Szempillanövesztő Szérum

Alverde Szempillanövesztő Szérum
2020. augusztus 15.

Először a koffeines éjszakai terméket vettem meg, nem tudtam, nálam mennyire fog működni, így nem akartam mind a kettőre beruházni. Bejött a termék, így gondoltam ezt is kipróbálom. Eleinte nehéz volt használni a kialakítás miatt. Én tusvonalat is nagyon nehezen húzom szépre. Emiatt a kezdeti időben nem is annyira szívleltem, de mára ez is megváltozott.

Nagyon szuper mindkettő termék, csodát tett a pilláimmal mindkettő. A nyári forróságban amúgy sem szerettem sosem sminkelni, ezen a nyáron viszont kialakult egy szupergyors reggeli rutin, nagyon minimálba nyomom. A szememre gyakorlatilag a szemkörnyék ápoló után csak ezt használom, ad egy kis tartást a pilláimnak, egyből szebb a tekintetem. Hatása is jó, szép dús, hosszú pilláim vannak, mióta ezeket használom.

Alverde Frissítő Szemkörnyékápoló Krém Bach-Virágkivonattal

Alverde Frissítő Szemkörnyékápoló Krém Bach-Virágkivonattal
2020. augusztus 8.

Nekem egyenlőre még nem igazán szerezni enyhíteni a szem alatti karikákat, de minden más tekintetben elégedett vagyok a termékkel. A karikák erőssége igazából hajlam kérdése is, így nem mondom biztosra, hogy a termék hibája, hogy nem látok egy tekintetben nagy változást.

Viszont könnyű vele dolgozni, hamar beszívódik, és mióta használom sokkal szebb a szem környèki vékony bőr állapota. Sok bajok ráncokkal nincs még, e tekintetben inkább megelőzés céljából használom.

Szépen lehet sminkelni is rá, így nekem teljesen megèrte. Remélem idővel a karikák is halványodnak majd. ☺

Update: karikák azóta sem halványodtak, és már hatását sem igazán érzem. Használatos, hogy elfogyjon, és ne a kukába végezze, bár a melegben még ezt is soknak érzem. Nagyon szerettem volna szeretni, de hosszútávon nálam egyáltalán nem működik.

Cien Lady 5 Női Borotva

Cien Lady 5 Női Borotva
2020. július 20.

Áldom az eszem, hogy rábeszéltem magam pár hónapja. Nem viccelek, életem eddigi legjobb borotvája, pedig millió egy felét próbáltam már. A saját márkás borotva géllel használom, és valami szuper. Nagyon szépen neg lehet tisztítani a fejét használat után, és viszonylag sokáig kitart egy fej rajta. Az elején furcsa volt a formája és a kialakítása, de pikk pakk megszoktsm. Igaz, kicsit könnyen lejön a feje, de ehhez is hamar hozzászoktam és nem okoz gondot. Biztos újra vevős termék ez is.

Isana Hajápoló Olaj

Isana Hajápoló Olaj
2020. július 18.

Első néhány alkalom után nem nyert meg, aztán rájöttem, hogy máshol lehet a bibi. Gyorsan be is iratkoztam fodrászhoz, az igen száraz töredezett hajvégektől megszabadultam. Azóta viszont imádom, minden hajmosás után a nedves hajamba masszirozok belőle, majd szárazon még egy pumpànyit eloszlatok rajta. Két hajmosás között is alkalmazok 1-2 reggel egy pumpànyit és idejét nem tudom, hogy mikor volt utoljára ilyen puha a hajam. ☺

Az biztos, hogy nagyon sokáig elég lesz, hiszen 2 hónap után még alig hiányzik belőle. Egyenlőre tetszik, remélem hosszútávon is bevàlik majd.

Cien Borotválkozó Gél Aloe Verával

Cien Borotválkozó Gél Aloe Verával
2020. április 10.

Juhú, vajon miért nem találtam rá előbb? No, sebaj, így is jó. Állandó lakója lett a fürdőszoba polcomnak. Semmivel sem voltak számomra jobbak a drágább társai, sőt némelyik még rosszabb is volt ennél. Imádom használni, nekem nagyon érzékeny a bőröm, van is bőrbetegségem, de ez egyáltalán sosem irritàlta a bőröm. Gazdaságos, könnyű a használata. Újravevős termék.

Alverde Szemöldök Formázó Zselé

Alverde Szemöldök Formázó Zselé
2020. április 5.

A szín árnyalat nekem egy picit kevés, mármint a hajam színéhez mérten, de egyébként könnyű használni, és elég jól bírja a napi strapàt. Az árnyalatbeli bakit sikerült korrigàlni olyan módon, hogy a szempilla fésülés után adok egy pici színt szemöldök ceruzával, és utána fésülöm át ezzel a termékkel a szemöldököm.
Régen csak ceruzát használtam, nap végére már elcsúszott egy picit, ezzel viszont tökéletesen tart. A végeredmény egy természetes hatású szemöldök, és pikk pakk elintézem a szemöldököm reggel.

Szeretem ezt a terméket 😊

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2020. február 21.

Véletlenül botlottam bele, mert S.O.S. kellett vatta korong, de drogèriába nem jutottam el, így landolt bevásárlás közben a kosaramba. Nos, életem legjobb vatta korongja, nagyon jó minőség, kedvező áron. Már nem is akarok máshol venni vattakorongort.

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2020. február 21.

Kb. Két hónapja használom, és lekopogom, de az utóbbi néhány hétben sikerült szerintem az eddigi legjobb arctisztítási és ápolási Rutinomat kialakítani. Alapvetően kiszáradásra hajlamos a bőrön, de a pattanások, és mitteszerekre is abszolút hajlamos a bőröm. Ennek eredményekènt remek egyenletlen, fakó, néha piros foltos fejjel éltem mindennapjaikat eddig. Nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik, hogy mindez végre a múltè.

Ezt az olajat a legjobb hatás érdekében általában kétnaponta használom az esti arctisztítás után. A nedves bőrömre 3-4 cseppet viszek fel és nagyon finom mozdulatokkal masszirozom a bőrömbe. A végén még egy kis cseppet eloszlatok a szemem alatti területre. Hamar be szívódik, reggelre pedig nagyon puha, élettel teli bőrrel ébredek.

A bőröm az utóbbi néhány hétbe egészségesebb, üdèbb, pattanásom már csak elvétve van 1-2, és a mitteszerek száma is kb a felére csökkent. A bőröm felszíne sokkal egyenletesebb, jobb ránézni -és szigorúan tiszta kézzel megèrinteni.

Kíváncsi leszek, hogy a tavaszi nyári idoszakba hogyan tudom beèpiteni az arcápolásba, mennyire lesz sok, vagy nem sok. Annyira szépen feltölti az arcom, hogy szeretném jobb időkben si használni.

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2020. február 20.

Egyenlőre csak az éjszakai változatát szereztem be az itteni pozitív vélemények alapján. Egy hete használom minden este - nem közvetlenül lefekvès elott, hogy ne a párnán landoljon. Egyenlőre amit észreveszek, hogy sminklemosás során elvètve hullik ki szempillám. Szempilla spirált nem cseréltem, mégis sokkal jobban szétválasztódnak a szempillám.

Eddig tetszik.