boglair

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Gigi Bioplasma CC Krém

Gigi Bioplasma CC Krém
2021. július 2.

A szárazabb bőröm nagyon szereti, fényes a finishe, de nekem ez tetszik.
Fényvédőt használok alá, de örülök a plusz SPF-nek. Nyári sminktáskám elengedhetetlen darabja, egységesíti a bőröm, de nem érzem úgy, mintha egy teljes smink lenne rajtam. Csak egy lehelletnyi krémpirosító és szempillaspirál kell mellé :)

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2021. július 1.

Nekem jobban bevált, mint a TO nia, szépen eltüntette azt a pár pattanást amivel küzdöttem. Pluszpont, hogy sokkal könnyebben beszerezhető, hiszen csak besétálok érte a DMbe.

The Ordinary Argireline Solution 10%

The Ordinary Argireline Solution 10%
2021. július 1.

Sajnos nekem is kis pattanásokat okozott ahol használtam, pesig nagy reményeket fűztem hozzá.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2021. július 1.

Nagyon vastag krém, én nyáron csak alkalmanként használom, télen viszont a száraz bőröm minden nap örül neki.
Kizárólag este használom, hámlasztás után nagyon jót tesz az arcomnak.
Nagyon jól hidratál és a hegeket/foltokat is szépen tünteti el.

St. Moriz Önbarnító Arcpermet

St. Moriz Önbarnító Arcpermet
2021. július 1.

Fújáskor nagyon kellemes kókusz illata van, ez az órák elteltével átalakul enyhe önbarnító szaggá, de nem elviselhetetlen.
Nagyon finoman permetezi a terméket, így nem lesz foltos, illetve enyhe színt ad ami építhető - nekem ez pozitívum, nem lehet vele könnyen túlzásba esni.
Nem sárga, az én bőrtónusomhoz tökéletesen illik. A mindennapos SPF50 használat miatt az arcom sokkal fehérebb mint a testem, ezzel egységesítem. Nekem bevált, a MÜLLERben vettem :)

NYX Professional Makeup Candy Slick Glowy Lip Folyékony Rúzs

NYX Professional Makeup Candy Slick Glowy Lip Folyékony Rúzs
2019. március 13.

Szépen fed, de egyáltalán nem tartós, egy korty bármiből és lejött az egész. Nem szárít, kellemes illata van és nem ragacsos, hanem inkább vizes az állaga. Viszonylag jól fed. A "Cream bee" és a "Watermelon toffee" színeket vettem, mindkét szín szép és pigmentált, de nem tartósak. Előny, hogy legalább nem foltosan kopik, egy kis színt azért hagy maga után. 2000 forintba kerül, a napokban akció van a NYX-ben, két termék vásárlása esetén 20% kedvezményt kapunk (több termék esetén többet), így 3200 forintot fizettem a két rúzsért, ennyit megért.

Huda Beauty Mauve Obsessions Palette

Huda Beauty Mauve Obsessions Palette
2019. január 14.

Ősszel szereztem be a párizsi Sephorában. Hiányzott a kollekciómból egy mályvás paletta, ez tökéletes választásnak tűnt. Kicsi és kompakt, de elég nagy tükör van benne. A színek nagyon szépen pigmentáltak, a csillogó színek is gyönyörűek, ezeket kézzel szoktam felvinni. Nagyon könnyen elsatírozható, egy nagyon minimálisan hullik le közben.
Az árát kicsit sokallom egy ilyen kicsi palettához képest, de ettől függetlenül újra megvenném, mert a minősége kárpótol.

Urban Decay Naked2 Basics Eyeshadow Palette

Urban Decay Naked2 Basics Eyeshadow Palette
2018. szeptember 7.

Egy barátnőmtől kaptam ajándékba és telitalálat volt. Még sosem volt high-end palettám, csak maybelline és l'oreal termékekhez tudtam hasonlítani - ég és föld. Végre megértettem miért megy olyan könnyen a blending a youtuberek számára. A hozzá való ud primerrel használom, mindig kitart a nap végéig, pedig nekem rejtett szemem van, általában elmaszatolódik a sminkem estére. Ez egy szuper választás, remekül kihasználható és a csomagolásán is érződik a minőség. Kicsi méretéhez képest nagy tükör van benne, praktikus.

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
2018. szeptember 7.

Imádom. Régóta vágytam egy jó highlighterre, eddig csak catrice highlightereim voltak, azonban velük az volt a tapasztalatom, hogy vagy meg sem látszottak, vagy nagyon csillámporos voltam.
Ez viszont számomra tökéletes. Mindennapokban diszkrét fényt ad ahova kell, alkalmakkor kicsit többet viszek fel és megvan a feltűnő ragyogás is. Mindenképpen ezt a hatást kerestem, hogy bármikor tudjam használni. Ajánlom másnak is.

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra
2017. december 11.

Egy ideje használom a hozzá való samponnal és azt vettem észre, hogy egyáltalán nem töredezett olyan ütemben a hajam a frissító vágás után mint szokott.