boglarka.varga97

Regisztráció dátuma: 2015. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Makeup Blending Sponge

Catrice Makeup Blending Sponge
2015. június 14.

Szerintem TÖKÉLETES!!! féltem tőle , mert amióta a beauty blender kijött, szerettem volna egy szivacsot, de sokan azt mondták/írták, hogy olcsót nem érdemes választani. Oké, az E-bay-en 270 forint egy BB replika, meg az Essencenek is kb 1000 forint, de nem hallottam róluk jót.Már majdnem a RT szivacsát rendeltem, amikor megláttam. A Catrice termékeit alapjáraton imádom, szerintem elfogadható áron nagyon jó minőséget kapunk, így megvettem. ÉS azóta szeretem... Naponta haználom, használat előtt bevizezem, és furcsa, de nem nő meg, mint a BB, viszont szerintem pont jó mérete van. mivel a közepe nyomott, kényelmes megfogni. Kb. annyi alapozót nyel el, mint amennyit egy ecset, viszont szép matt a finishe. ütögető mozdulatokkal szerintem nem lehet hibázni. Minden használat után ki kell mosni, bár egy idő után nekem nem jön ki az erős fedésű Catrice alapozó és korrektor, de nem zavar,mert tisztának tiszta. :) Aki gondolkodik, szerintem az egyik legjobb ár érték arányban, és nem pénzkidobás :) <3

Essence I ♥ Stage Szemhéjalapozó

Essence I ♥  Stage Szemhéjalapozó
2015. május 25.

A lehető legrosszabb! :((( Felkenem és az alapjáraton zsíros szemhéjamból egy ragasztós csomót csinál. kb. 30 perc múlva megjelenik a mélyítővonalamnál a csík, és kb egy órára rá az egész szemhéjam zsírosabb mint volt, és oda gyűlt az egész festék. Nem használok rikító színeket, és Catrice, Essence és Rimmel szemhéjpúdereim vannak(szóval nem a 200Ft-os gyagyik). Eddig nem sokszor csalódtam az Essence cuccaiban, de ez kataztrófa.Azóta keresek egy zsíros szemhéjra való főként rejtett szemre szemhéjalapot.

CV Cadea Vera SOS Pattanások Elleni Gél

CV Cadea Vera SOS Pattanások Elleni Gél
2015. március 4.

Nekem bevált. Persz nem 100%-ban tűnnek el, de szerintem olyan szer nincsen. Viszont nagyon olcsó, és nekem leviszi a pattikat, amennyire lehet ;)

Kallos Korpásodás Elleni Hajerősítő Sampon

Kallos Korpásodás Elleni Hajerősítő Sampon
2015. január 24.

háááát. Régóta ezt használom, nincs korpám szerencsére, de a zsírosodáson nem segített. Én 2x samponozok, és nem használok balzsamot sem a zsírosodás miatt, de az első samponozásnál vagy 7-8 pumpányi kellett, és az is kevés volt, míg a következőnél 2-3. Emiatt hamar elfogyott az 1 literes kiszerelés. Nekem nem vált be.

Garnier Pure Active Exfobrusher

Garnier Pure Active Exfobrusher
2015. január 24.

Egyszer kipróbáltam és olyan szinten elkezdett az arcom rohadni. Elnézést a kifejezésért, de konkrétan egy hétig nem mertem az utcára menni, mert úgy néztem ki, mint aki 300 éve halott.Ilyen hámló, zöldes foltok kezdtek kijönni az arcomon.Valószínűleg allergiás vagyok valamelyik összetevőjére, amit nagyon sajnálok, mert kipróbáltam volna. Pedig nem érzékeny a bőrtipusom .

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Pressed Powder

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Pressed Powder
2015. január 24.

Most erre mit írjak? Olyan semmilyen. Hamar átzsírosodik, könnyen lejön, viszont olcsó, és valameddig eltart. Szval nem jó, de a semminél jobb.

NYC Smooth Skin Púder

NYC Smooth Skin Púder

Elégedett vagyok ezzel a púderrel, amit ígér, azt be is tartja! 5*

Essence Kajal Szemceruza

Essence Kajal Szemceruza
2015. január 23.

Fehér színben van meg, és sajnos nem vált be. Pedig vannak jó termékei az essence-nek. Nem fog szinte semennyire, és ha igen, akkoris nagyon furcs fehér , ezért úgy neézek ki mint egy 5 éves aki megtalálta az anyja sminkkészletét. Pedg szeretem a fehér szemceruzákat, de ez nem volt jó választás.

Rimmel Exaggerate Automata Szemceruza

Rimmel Exaggerate Automata Szemceruza
2015. január 23.

Nemrég kaptam, igazából az egyetlen negatívuma az, hogy csillámok vannak benne(fekete,263-starlight black) amúgy tényleg ott marad ahol kell, nem mászkál el, mint a többi ceruza,, és nem rég fedeztem föl azt, hogyha a kis satírozó szivacsot leveszem, ott egy kis hegyező.

Alverde Szemceruza

Alverde  Szemceruza
2015. január 23.

Mint minden más ilyen szemceruza, nap végére ez is lejön egy kicsit, kell a korigálás. Nekem fekete van, Szép színű és tartós is, És mivel alverde, én megbízok benne.A feketében semmi csomó nincs, egyszer nem szúrta a szememet. Régen ez volt az alapdarabom a láthatatlan sminkként. Mostmár több sminket használok, de megmaradt alapdarabnak.