boglarka88849

Regisztráció dátuma: 2012. június 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Yves Rocher Volume Elixir Szempillaspirál

Yves Rocher Volume Elixir Szempillaspirál
2020. január 15.

Nekem eddig tetszik. Nem pereg, nem maszatolodik, szepen fel lehet vinni, a kisebb pillakra is hala a kefe kialakitasanak, nincs illata, a csomagolasa gyonyoru, es kb felaron okes vetelnek tartom.

Yves Rocher Első Hópelyhek Tusfürdő

Yves Rocher Első Hópelyhek Tusfürdő
2020. január 15.

Tetszik a telet és havazást felidezo ködös-fehér színvilága, de az illata is sajnos ilyen leheletnyi. Kellemes egyébként, de pénzt nem adtam volna a ki érte.

Yves Rocher Fenyves Lelke Kézkrém

Yves Rocher Fenyves Lelke Kézkrém
2020. január 15.

Szelídebb, kissé édes, parfümösebb illata van, mint a tusfurdo párjának. De ez is nagyon tetszik. Szerintem hidratál is, nincs bajom a felszívódási idejével.

Yves Rocher Fenyves Lelke Tusfürdő

Yves Rocher Fenyves Lelke Tusfürdő
2020. január 15.

Szerintem nem penészes, hanem egy friss fenyőfát idéz fel bennem az illat. Tény, hogy nem egy tömegcucc, nem fog izleni sokaknak. De akinek igen, az imádni fogja. Különleges és egyedi. Végre nem egy uncsi cukros gyümis felejtés.

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2019. október 9.

Nagyon szeretem én is! Abszolút tartós, én amikor reggel fújtam be vele magam, este is éreztem magamon. Pedig nem 500-at fújtam magamra, hanem kb. 3-4et.

Avon Senses Tranquil Moments Tusfürdő

Avon Senses Tranquil Moments Tusfürdő
2019. október 9.

Szerintem frissítő a tusi, én is inkább a citrust érzem benne. Én teljesen odavagyok a Santorinis képért, és őszintén szólva nekem tetszik ez a tusi. Úgy egyben van. Talán még unisex illatbnak is mondható.

Yves Rocher Jardins du Monde Kínai Zöld Tea Golyós Dezodor

Yves Rocher Jardins du Monde Kínai Zöld Tea Golyós Dezodor
2019. augusztus 4.

Az illata eleinte tetszett, mert olyan más volt, mint amit eddig deókban próbáltam. Viszont sajnos többször utána kell kenni, főleg így nyári melegben. Egyszer elhasználom, de nem hiszem, hogy újra veszem.

Yves Rocher Secrets D´Essence Neroli

Yves Rocher Secrets D´Essence Neroli
2019. augusztus 4.

Nagyon szeretem, igazán friss és egyedi illat. A narancsvirág miatt számomra különleges, sose használtam hasonlót. Első illatolásra megtetszett. Tartósság terén tényleg nem jeleskedik, de tartósabb sokkal, mint az YR Un matin au jardin Eau de Toillette-jei.

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa EDT

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa EDT
2019. augusztus 4.

Tényleg nem tartós az illata, de cserébe nagyon finom. Nekem nőies érzésem lesz tőle. Szerintem féláron egyszer érdemes beruházni rá, mert nem mindennapi illat.

Kailijumei Lipstick

Kailijumei Lipstick
2019. augusztus 4.

Nem ez a fajta van meg, hanem a Pixie változata, Sky Blue névvel. Én nagyon szeretem, szerintem hidratál is, a szín tartós, és az egész gyönyörű. Hozzám illik a színe, nem rózsaszín, hanem inkább pinkes, pirosas beütéssel. Ja igen, az illatát is imádom.