Bogyinci

Regisztráció dátuma: 2015. június 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. június 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2018. április 18.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Hidratál, az illata kellemesen visszafogott és nem folyik.

Catrice Even Skin Tone Alapozó SPF25

Catrice Even Skin Tone Alapozó SPF25

Én imádtam!
Könnyű, közepes fedésű, a színe tökéletesen passzolt.
Egy barátnőmmel cseréltünk alapozót, így került hozzám, persze ki is vonták a forgalomból... Ez már a 2. alapozó, amit "sirathatok".
Nekem nem volt büdös sem, bár az igaz, hogy ez az üveges kiszerelés kicsit szerencsétlen, úgy kell kibányászni a maradékot.

Yves Rocher Plaisirs Nature Málna-Borsmenta Radírozó Hatású Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Málna-Borsmenta Radírozó Hatású Tusfürdő
2017. június 5.

Nagyon-nagyon az illata! :)
A radírozó hatása nem egy nagy cucc, nem is vártam semmi különöset tőle, de azért jó "átmasszírozni" a bőrömet vele.
Egy próbát mindenképp megér, pláne nyáron kellemes kis tusi.

Alverde Krémes Highlighter

Alverde Krémes Highlighter
2017. június 5.

A highlighter! Féláron vásároltam, de teljes áron is nagyon megéri.
Vizes hatású, nem csillámporos. Tökéletes. Arccsontra, szemöldökcsontra és szemzugba is használom.

NYC Color Wheel Mosaic Púder

NYC Color Wheel Mosaic Púder
2017. április 1.

Én a pirosítóját használom évek óta. Nyaranta elkanyarodom tőle a csillámok miatt, de ősszel mindig visszatérek.
Szerintem beszerzem a bronzosítóját is. :)

Yves Rocher Hosszan Tartó Hidratáló Kézkrém

Yves Rocher Hosszan Tartó Hidratáló Kézkrém
2017. március 14.

Szeretem. Nem kell sok belőle, viszont kitart. Szépen hidratál és az illata is kellemes.

Yamuna Téli Álom Szappan

Yamuna Téli Álom Szappan
2017. március 14.

Vegyesek az érzéseim.
Egyrészt a csomagolása rendkívül igényes. Szépen habzik, nem fogy gyorsan.
Az illata kellemes fahéj... szárazon. Amint felkerül a bőrre el is illan.
Szárító hatását nem vettem észre.

Avon Célébre EDT

Avon Célébre EDT
2016. június 11.

Anyukám imádja, mindennap használja, én viszont ki nem állhatom. Magamra biztosan nem fújnám. Számomra rettentő büdös, fullasztó, pedig nem töményen használja. Pár óra múlva már elviselhető.

Oriflame The ONE Illuskin Alapozó

Oriflame The ONE Illuskin Alapozó
2016. január 25.

Eddigi kedvenc alapozóm! Porcelain árnyalattal rendelkezem. Nekem elég a fedése, hétköznapra tökéletes. Valóban fényesedésre hajlamos, én csak a homlokomra szoktam minimális púdert használni, mert ott zavaró, amúgy teljesen természetesnek hat. Nekem fent marad nap végéig is, pörgősebb napokon esetleg ráfér egy kis tuning. Teljesen elégedett vagyok vele. Folyamatosan próbálkozom, kíváncsi vagyok sok-sok termékre, jolly jokerként mindig itt lesz velem. :)

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2016. január 25.

Már egypár szempillaspirálon túl vagyok, én nagyon szeretem, hétköznapra tökéletes, nem csinál "Hűűűű!" pillákat, de nem is vágyom rá. Nem pereg, egész nap kitart. Maradok mellette!