bokorbogi93

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Little Sequin Dress EDP

Avon Little Sequin Dress EDP
2017. július 6.

Nyereményjátékon nyertem, ezért izgatottan bontogattam.Alapjáraton nem szeretem az édesebb parfümöket, viszont ez tetszik. :D Nyári estéken illetve néhány fontosabb alkalomra tudom elképzelni magamon.

Yves Rocher Tápláló Hajvégápoló Balzsam

Yves Rocher Tápláló Hajvégápoló Balzsam
2016. április 6.

Nem rég rendeltem, mert fodrásznál voltam, és gondoltam nem árthat egy jó hajvégápoló. Az illata a tubusban mennyei, hajon annyira nem tetszik. A hajvégeim nem érzem száraznak egyelőre. 4-5 naponta mosok hajat és törölköző száraz hajra szoktam felvinni. Nagyon folyós ezért vigyázni kell vele, viszont ami pozitívum, hogy nem kell sok belőle. Majd jövök a hosszú távú tapasztalatokkal. Addig is megy az 5 csillag. :)

Yves Rocher Naturelle Osmanthus

Yves Rocher Naturelle Osmanthus
2016. április 6.

Barátnőm által sikerült szert tennem rá. Nekem nagyon tetszik. Igazán tavaszias,gyümölcsös, édeskés mégis fűs . A bőrömön nagyon tartós, órák múlva is érzem, ha ráfújom. Tökéletes tavaszi/nyári illat. Az egyik Esprite parfüm helyet kerestem valami jó kis alternatívát.

NYC Smooch Proof 16H Lip Stain Ajakfilc

NYC Smooch Proof 16H Lip Stain Ajakfilc
2015. július 1.

Fantasztikus termék. Szakmámból adódóan (fuvolázom) a rúzsokat nem szeretem. Mindig letörlöm a számról, de ezt felteszem megszárad és utána nem is érzem, hogy ott van. Nagyon sokáig bírja. Köszönöm NYC.

Catrice Liquid Metal Szemhéjpúder

Catrice Liquid Metal Szemhéjpúder
2015. július 1.

Gyönyörűen pigmentált, mély intenzív színük van. Porzik, táskába én se dobnám be. Tusvonalként is egész nap a helyén marad. :)

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2015. július 1.

Akkora volta a hype körülötte, hogy alig vártam beszerezzem. Eleinte elég sok festéket vett fel. Aztán nagyon megszerettem. Meg is vettem már az utánpótlást. Szuper külső. Szépen hosszabbít és dúsít. Nap vége fele picit potyog.

Dove Hydro Nourishment Testápoló

Dove Hydro Nourishment Testápoló
2015. július 1.

Anyukámtól kaptam kettőt összecsomagolva. Szuper termék.Nyáron nekem tökéletes. Jól hidratál, télen kevés lenne nekem. A melegbe nem is bírok ennél testesebb krémeket használni. Pillanatok alatt beszívódik.

Dove VisibleCare Renewing Krémtusfürdő

Dove VisibleCare Renewing Krémtusfürdő
2015. július 1.

Nem lett a kedvencem. :(. Túl sűrű, nehéz volt vele a tisztálkodás. Az illatával nem volt gond.

Dove Go Fresh Cucumber Deo Stift

Dove Go Fresh Cucumber Deo Stift

Kösziii a Dove. Ez a kedvenc deóm. Imádom :D
nem leszek tőle büdi,nem hagy foltot a ruhán.jó az illata megy a 5 csillag sőt 6ot is adnék neki ha lehetne :D

Dove Go Fresh Cucumber Deo Spray

Dove Go Fresh Cucumber Deo Spray
2015. július 1.

Nagyon szeretem. Frissítő, sokáig kitart. Nem leszek büdös tőle.Egyetlen spray-es deo amitől nem kapok fuldokló rohamot.