bokorbogi93

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Go Fresh Fresh Touch Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Go Fresh Fresh Touch Bőrtápláló Krémtusfürdő
2015. július 1.

Az egész termékcsaládot imádom. Nem szárít, remek az illata és jól tisztít. Nekem nem is kell ennél több.

Balea pH-Hautneutral Tusfürdő

Balea pH-Hautneutral Tusfürdő
2015. július 1.

Imádom. Szuper termék. Nem szárít, igaz picit gyorsan fogy, de nem egy drága termék.

Balea Golyós Deo Sensitive

Balea Golyós Deo Sensitive
2015. július 1.

Nekem egyáltalán nem vált be. Büdös a termék, nem éreztem magam biztonságban mikor használtam. Gyorsan le is passzoltam anyukámnak.Ő használta el....ez most nem jött össze Balea. :(

Balea Sweet Wonderland Testápoló

Balea Sweet Wonderland Testápoló
2015. július 1.

Szobatársam használt hasonló csokis testvajat. Ezért gondoltam megveszem ezt. Nem egy csodaszer. Télen elhasználtam naponta. Az illatát a vége fele nagyon meguntam.

Balea Med Krémes Olajos Tusfürdő Mandulaolajjal

Balea Med Krémes Olajos Tusfürdő Mandulaolajjal
2015. július 1.

Szuper. Olcsó és teszi a dolgát. Szeretem az illatát, nem szárít és szép az INCI-je is. Megy az 5 csillag.

Balea Fresh Lime Deospray

Balea Fresh Lime Deospray
2015. július 1.

Ez egy nagy csalódás volt. Csak lekaptam a polcról gondoltam télen beválhat. Hát nem. Fullasztó, konkrétan köhögési rohamom lett tőle. Büdös és poroz de nagyon...soha többé nem veszem meg.

Balea Trend It Up Beach-Look Salz-Spray

Balea Trend It Up Beach-Look Salz-Spray
2015. július 1.

Tavaly vásároltam meg. Idén sajnos még nem láttam a polcokon. Ti találkoztatok vele már? Nagyon szeretem,teljesen bevált. Spóroltam vele... szuper az illata. Hullámos hajam van, de elég hamar kirúgja magát. Ez a termék szépen megtartja. Nedves hajra fújom és utána lehajtom a fejem majd a fejtő felé nyomkodom. Nem tudom ennél jobban elmagyarázni...remélem érthető voltam. Szuper termék, remélem idén visszajön a polcokra.

Balea Vitamin Sampon

Balea Vitamin Sampon
2015. július 1.

Csak lekaptam a polcról, mert siettem azt gondolva,hogy a ha nekem nem válik be majd a család elhasználja. Bevált, sőt mindenki ezt használja :)). Öcsém szerint gyerekrágó illatú. Jól habzik, viszonylag sok kell belőle, de akkora kiszerelés miatt engem nem zavar. Nem irritálja a fejbőröm. Nem zsírosodik tőle hamarabb a hajam. Köszi Balea, ismét egy remek termék! :)

Balea Family Duschgel

Balea Family Duschgel
2015. július 1.

Kerestem a Sensitive testvérét a polcokon és nem találtam, ezért erre esett a választásom. Szuper jó kis termék. Kellően habzik és tisztít. Jó az illata, végre nem az túl mű, és nem mellesleg óriási méret.

Balea Duschgel Sensitive Mit Aloe Vera

Balea Duschgel Sensitive Mit Aloe Vera
2015. július 1.

Balea tusit használok szinte mindig. Az illatos, limitált és nem limitált testvéreitől már kezdtem besokallni, ezért választottam ezt, és milyen jól tettem. Teszi a dolgát, jó az illata és az állaga is.