bokorbogi93

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Young Soft&Care 3in1

Balea Young Soft&Care 3in1
2015. július 1.

Kerestem egy gyenge arcradírt, mert a Garnier hasonlója nekem túl sok. Erre esett a választásom. Nem egy rossz termék, napi használatban arclemosóként szárít, ezért két-három naponta használom. Azt hiszem amíg nem vonják ki maradok ennél. Lassan el is fogy, szóval megyek beszerezni az utánpótlást.

Balea Med Ultra Sensitive Intenzív Krém

Balea Med Ultra Sensitive Intenzív Krém
2015. július 1.

Tajti Ildi javaslatára vásároltam meg. Egyetemistaként sajnos nem futja PC termékekre. Nagyon szereti a bőröm. Azt tudni kell, hogy nekem nagyon száraz a bőröm van. Nem nehéz viselet, nem okoz pattanásokat, sőt mintha szebb lenne a bőröm mióta használom. Ár-érték arányban fantasztikus. Olvastam blogokon, hogy megváltoztatták az INCIT. Ezt nagyon de nagyon sajnálom. Kereshetek ismét valami jó kis arckrémet.

Balea Professional Coffein Balzsam (régi)

Balea Professional Coffein Balzsam (régi)
2015. július 1.

Samponjával együtt szereztem be. Szerettem a kombót, viszont a hajam a sampont kezdte megunni (még jó, hogy elfogyott).
Nagyon jó kis balzsam. Kicsit híg, de nagyon könnyű eloszlatni a hajon, és az illata is isteni. Én biztosan újra veszem. :)

Update: újravettem a samponnal együtt. Ha felváltva használom az Oil Repair családdal akkor teljesen beválik, nem szokja meg a hajam. Kösziii Balea

Balea Professional Coffein Sampon (régi)

Balea Professional Coffein Sampon (régi)
2015. július 1.

Egyik legjobban bevált samponja a márkának szerintem. Szeretem, mert szilikonmentes, és mintha gyorsabban is nőne tőle a hajam. Sokszor újravettem már.Az illata is szuper.

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)
2015. július 1.

Nagyon szereti a hajam. Ár-érték arányban egy nagyon jó kis termék. Párszor már újravásároltam. Szilikonmentes kategóriába egyik legjobb. :)

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk
2014. november 27.

Szeretem nagyon. Szépen kiszívja a faggyút a bőrömből, ez látszik is ,ahogy szárad. A pattanásaimat is kiszipolyozza. Nekem bevált. Menstruáció előtt/közben naponta használom, és így nem érzem zsírosnak a bőröm.

Avon Mark Szemöldökformázó Készlet

Avon Mark Szemöldökformázó Készlet
2014. november 27.

Tökéletesen megegyezik a színe a szemöldökömmel. Szép természetes hatást kelt, persze nem nyomom rá az ecsetet a szemöldökömre, csak finoman húzogatós mozdulatokkal dolgozok. Az ecsete is kézre áll. Először mindig kitöltöm a szemöldököm, majd az ujjammal viszem fel a waxot. Az ujjam melegétől a wax picit felolvad így már mehet is a szemöldökre. A szálak a helyén maradnak nem kenődnek el. Egész nap a helyén marad, tartós.
Én soha nem vittem fel ecsettel a waxot, meg főleg nem kevertem össze a kettőt.Nem is csoda, hogy rosa.love megkeményedett, ha a kettőt összekeverted.
Ha elfogy rendelek még. Megy az öt csillag.

Avon Naturals Ibolya és Licsi Hidratáló Kéz- és Testápoló

Avon Naturals Ibolya és Licsi Hidratáló Kéz- és Testápoló
2014. november 27.

Régebb használtam. Az illatát szerettem, könnyen beszívódott, viszont a hidratálása nem győzött meg.

Avon Nail Experts Gel Strength Base Coat

Avon Nail Experts Gel Strength Base Coat
2014. november 27.

Alaplakknak és néha fedőlakknak is használom. A vége fele járok és sajnos kezd sűrűsödni. Tartósabbá teszi a körömlakkot, és ami a legjobb, hogy ez helyrehozta viszonylag a lemezedést. Lehet újraveszem.

Oriflame Tápláló Kézkrém Száraz Bőrre

Oriflame Tápláló Kézkrém Száraz Bőrre
2014. november 27.

A mézes kézkrém után rendeltem meg. A 150 ml változatot választottam és nem bántam meg. Nagyon régóta megvan. Főleg este használom lefekvés előtt, de ha igényli a bőröm akkor napközben is ehhez nyúlok. Azt tudni kell a kezeimről,hogy nagyon hamar kiszáradnak sajnos,de ez a termék szépen rendben tartja.