bokri28

Regisztráció dátuma: 2018. február 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Neutrogena Hydro Boost Hydrating Overnight Gel Mask

Neutrogena Hydro Boost Hydrating Overnight Gel Mask
2020. január 15.

A csomagolása sajnos nem visszazárható, de ezen kívül semmi negatívat nem tudok róla írni. Én egész éjjelre fennhagyom az arcomon, szuper hidratált lesz tőle a bőröm, pedig a fűtési időszak most előzőleg nagyon megviselte. Több alkalomra is bőven elég a dobozkában levő mennyiség.

Babé Hidratáló Testápoló Babáknak és Gyermekeknek

Babé Hidratáló Testápoló Babáknak és Gyermekeknek
2020. január 14.

A gyermeknek nem kell a bőrére, de mivel megkaptuk ajándékba, én használom és azt kell mondjam, nagyon jó! Extrém módon kiszáradt bőrfelületet sikerült vele helyrehoznom, amire korábban már számos krémet, olajat kipróbáltam.

Babé Csecsemősampon Koszmó Ellen

Babé Csecsemősampon Koszmó Ellen
2020. január 14.

Egészen kis mennyiség elég belőle, így nagyon gazdaságos a kiszerelés. Jól teszi a dolgát, nem csípi a szemet sem, mi nagyon szeretjük. A koszmót már első használat alkalmával eltüntette.

Paris Berlin Le Fluide Alapozó

Paris Berlin Le Fluide Alapozó
2019. június 30.

Számomra ez AZ Alapozó. A légvilágosabb, 0 árnyalatot használom, szuper a fedése, jól építhető, nem nehéz a bőrön és megfelelően tartós. Időről időre kipróbálok mást is, de nem találtam ennél jobbat.

Thefaceshop Dr. Belmeur Advanced Cica Recovery Serum

Thefaceshop Dr. Belmeur Advanced Cica Recovery Serum
2019. május 30.

Még csak pár mintát használtam el belőle, de elégedett vagyok vele. Nem jobb mint a LRP hasonló krémje, de nem is rosszabb. Este használom, reggelre szépen leviszi a pirosságát a sebeknek.

Institut Karité Paris Levendula-illatú Könnyed Shea Kézápoló Krém

Institut Karité Paris Levendula-illatú Könnyed Shea Kézápoló Krém
2019. május 24.

A benne lévő shea vajtól kellemesen puha lesz a kezem, finom, nem tolakodó az illata. Praktikusan kicsi a csomagolása, nem ragad, nem zsíros.

Biobaza Deo Roll-On Green Spirit

Biobaza Deo Roll-On Green Spirit
2019. április 16.

A csomagolása szuper ötletes, az illata valami fantasztikus, imádom a verbénát :) A termék jól teszi a dolgát, “szagtalanít”, nem hagy foltot.

Balea Körömvirág Krém

Balea Körömvirág Krém
2019. február 2.

Hegkezelés céljából vettem, hidratálásképpen. Jó kis krém, tetszik az állaga!

Inglot AMC Szemhéjpúder

Inglot AMC Szemhéjpúder
2018. október 26.

Egy fényes rózsaszín árnyalat volt a Pixiboxban, szép a fénye, nem gyűlt össze a szemhéj redőiben, pedig nem alapoztam alá. Nem túl csillogó, nappali sminkhez is tökéletes. A csomagolása az, ami számomra igénytelen.

Collistar Hyaluronic Acid Aquagel

Collistar Hyaluronic Acid Aquagel
2018. augusztus 10.

Imádom ezt a krémet! Hihetetlenül jól hidratál, isteni az illata, és külön tetszik, hogy kis spatula van a krémhez csomagolva, így nem kell belenyúlni a tégelybe. Irritációt nekem nem okoz, könnyen beszívódik, nem ragad, jól lehet rá sminkelni.