bolgib

Regisztráció dátuma: 2022. május 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2022. május 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beauté Mediterranea Apple Stem Cells Mask

Beauté Mediterranea Apple Stem Cells Mask
2022. május 2.

A márkának néhány haj-és testápolási termékét megtaláljátok a HalfPriceban féláron, én is ott vettem. Nagyon kellemes illata van, sűrű állagú, az én száraz hajamba mindig életet lehel, biztos, hogy újraveszem, ha még kapható.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2022. május 2.

egy pumpával elég, sokáig kitart, én az orromon vettem észre változást, de ennyi pénzért talán talán nekem annyit nem ad...

Inecto Naturals Argan Extra Csillogás Sampon

Inecto Naturals Argan Extra Csillogás Sampon
2022. május 2.

Nem habzik eléggé, szerintem jó illata van, de a pesti bűzt sajnos nem tudja elég jól kimosni a hajamból.

Eucerin Sun Extra Könnyű Naptej SPF50

Eucerin Sun Extra Könnyű Naptej SPF50
2022. május 2.

Szeretem, nem csomósodik, testápolónak is szuper, és valahogy nekem minden naptej illatától olyan nyárfeelingem lesz.

Eucerin DermoPURIFYER Peeling

Eucerin DermoPURIFYER Peeling
2022. május 2.

Régebben úgy gondoltam, hogy kevés benne a szemcse és nem radíroz eléggé, így egy évig nem is használtam. Aztán nem volt mivel lemosnom a sminkemet minap, így ezzel szedtem le, és ennyi idő után bevallom, még durvának is éreztem. De szépen tisztít.

Vichy Idéal Soleil Homokálló Napvédő Tej SPF50+

Vichy Idéal Soleil Homokálló Napvédő Tej SPF50+
2022. május 2.

Nagyon jó illata van, kellemes felkenni, de nekem kicsit furi azután a bőröm tapintása, hogy beszívta.

Vichy Purete Thermale Arclemosó 3in1

Vichy Purete Thermale Arclemosó 3in1
2022. május 2.

Nagyon jó illata van és kellemes állaga, de irtó bénán tisztít.

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray
2022. május 2.

Hyaluronsavra szoktam ráfújni, hogy ne az arcbőrömről szívja el a nedvességet, illetve nyáron is jól felfrissíti az arcomat.

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor
2022. május 2.

Ennek az illata egyszerűen mennyei. Kedvencem. Én izzadós vagyok, úgyhogy nekem úgy az igazi, ha fújóssal is van rajtam.

Bioderma Sensibio Tisztító Tej

Bioderma Sensibio Tisztító Tej
2022. május 2.

Hidratál, kevésbé húzódik a bőröm utána, de nekem sajnos nem szedi le olyan szépen a sminket és a koszt, mint szeretném.