bolgika

Regisztráció dátuma: 2020. június 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. június 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Total Temptation Waterproof Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Waterproof Szempillaspirál
2021. február 17.

Mindennapos használatra szerintem nem megfelelő mert borzasztó nehéz leszedni és a vatta szétdörzsöli teljesen a szemem mire leszedem akármilyen micellás vizet használok. De ha strandra szeretnéd hordani oda kiválló mert szinte leszedhetetlen. Nem csomósítja a pilláim, bár sokkal nagyobb nem lesz de szép pillákat eredményez.

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2021. február 1.

Nagyon tartós rúzs, nem kenődik el, reggel ébredés után kentem fel és még este mikor hazaértem is fent volt, ugyan kicsit megkopva de egyáltalán nem észrevehető és nem darabokban pereg, semmilyen kaja/pia nem szedte le. Micellásvízzel normálisan le lehet szedni és nem is szárít. Nagyon jó kis rúzs és az ra sem olyan húzós. :)

Pompom Frissítő Arctisztító Hab

Pompom Frissítő Arctisztító Hab
2021. január 17.

Szárítja az arcom, és elég távol áll a természetestől mert tele van illatanyaggal és szerintem nem tísztít megfelelően, nem veszem újra az biztos

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2021. január 17.

Ár érték arányban jó, tetszenek az összetevői (nem károsak)
A sminket leszedi, viszont kicsit maszatol és ragacsos érzetet hagy, de a fényvédőt szépen eltávolítja

Balea Blow Dry Spray "Schöner Föhnen" Hajformázó Hővédő Spray

Balea Blow Dry Spray "Schöner Föhnen" Hajformázó Hővédő Spray
2020. november 29.

Az árához képest nem rossz, nem szárítja a hajam, véd a hőtől. Kicsit az illata fura de összeségében jó. Ritkán vasalom a hajamat ezért vettem ilyen olcsót, de megvagyok vele elégedve

MakeUp Revolution Flawless Matte

MakeUp Revolution Flawless Matte
2020. november 29.

Jól pigmentált, egész nap a helyén marad, a színek felvíve is ugyan olyanok és az ára sem vészes véleményem szerint, nagyon jól kombinálható színek vannak benne 5* :)

Alverde Sampon Zsíros Hajra Csalánnal és Citromfűvel

Alverde Sampon Zsíros Hajra Csalánnal és Citromfűvel
2020. november 29.

Nekem nem vállt be, a hajmosást nem tudtam vele kitolni (nem rontott a helyzeten, de nem is javított). Nem habzik olyan jól, mondjuk ez lehet azért van mert nincs benne annyi káros összetevő. Nem fogom újra venni, sajnos még keresem a tökéletes természetes alapú samponomat

Planeta Organica Tusfürdő - Refresh

Planeta Organica Tusfürdő - Refresh
2020. november 29.

Nagyon jó az illata, nem szárítja/irritálja a bőröm az állaga is jó és tényleg frissebnek érzem tőle magam fürdés után a borsmentának köszönhetően

Alverde Sensitive Hajbalzsam

Alverde Sensitive Hajbalzsam
2020. november 29.

A fejbőrt tényleg nem irritálja és az állaga is kellemes de nem hidratálja a hajvégeimet kellő képen, az illata sem a leggjobb (meg lehet szokni) én nem fogom újra venni

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál
2020. október 21.

picit csomosodik tőlle a pillám és hamar lekopik, pandás lesz tőle a szemem a nap végére és a keféje sem a legjobb. hát 900ft- hoz képest nem annyira rossz de nem venném ujra