bolgika

Regisztráció dátuma: 2020. június 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. június 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

2020. október 21.

Ez a legjobb micellás lemosó amit eddig hasznaltam, szépen leszedi még a vízálló sminket is, nem irritál, hidratál és az állaga is kellemes. Nem kell agyon dörzsölni a szemem ahoz hogy leszedje a festéket és legalább vattát sem kel hozzá használnom Biztos hogy ujra fogom vásárolni remek termék

Nature Box Avokádó Express Repair Spray Hajbalzsam

Nature Box Avokádó Express Repair Spray Hajbalzsam
2020. október 21.

Az illata kellemes, könyebben kifésülhetőbb lesz tőle a hajam, de csak minimélisan hidratál és az ára is elég drága

Avon Mark 3D Szájfény a Teltebb Ajkakért

Avon Mark 3D Szájfény a Teltebb Ajkakért
2020. október 21.

Szép fényt ad a számnak, a színe is szép a számat tényleg egy picit megnöveli, talan nem annyira tartós de 1350ft-t megér szerintem és még hidratál is-

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2020. június 17.

A harmadik havi adagnál járok, dúsított a hajamon és egy picit nőtt is. Nekem nem okozott piros foltokat vagy pattanásokat, de az tény hogy a bennelévő b12 vitamin növeli az étvágyat ( híztam is tőle). Összeségében jó termék de elég drága és én töbett vártam tőle.

Signal White Now Gold Fogkrém

Signal White Now Gold Fogkrém
2020. június 17.

Szépen fehérítette a fogaimat, tetszett az íze és szerintem a színe is mókás, nem irritálta vagy bántotta az ínyemet .
Újra fogom vásárolni!

Manna Fluoridmentes Fekete Fogkrém Citrommal

Manna Fluoridmentes Fekete Fogkrém Citrommal
2020. június 17.

Nekem alapvetően nem vált be és egyáltalán nem fehérítette a fogaimat, nincs utána az friss érzésem, de akinek alapból fehér fogai vannak és nem szereti a mentolos fogrkémet annak jo lehet, az íze tetszett és jól tisztít ezért adok ra kettő csillagot.

Manna Tündérvirág Szappan (régi)

Manna Tündérvirág Szappan (régi)
2020. június 17.

Nekem bevált egy hete használom és nagyon jót tesz a bőrömnek mivel nem szárítotja ki de nem is kelt zsíros érzetet. Az illata nem a legjobb de érthető mivel parfüm nélküli natúr kozmetikum, de ezt is meglehet szokni.