boltkoros

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Zador Füge-Körte Szappan

Zador Füge-Körte Szappan
2021. április 18.

Nagyon sok natúr szappant próbáltam már. Rengeteg van a piacon de mégis ez a kedvencem. Isteni illata van, igazi luxus parfüm illat, krémes a habja, az én bőrömet nem szárítja. Nem mellesleg gyönyörű a csomagolása is.
Nagyon szeretem de úgy döntöttem, hogy a pálmaolaj miatt többet nem veszem meg.

Dora Natura Tengeri Algás Feszesítő Testvaj

Dora Natura Tengeri Algás Feszesítő Testvaj
2020. december 29.

Szép összetevői vannak de egyszerűen számomra elviselhetetlen pöcegödör szaga van. Amikor letusol az ember és jó illatúan, tisztán lép ki a zuhany alól nem egy büdös krémet akar magára kenni. Szülés után a hasamat kentem vele, hogy fezesedjen a bőröm. Jól regenerálódott a hasam de azt nem tudom, hogy ennek volt-e köszönhető. A szaga miatt nem venném újra, főleg ennyi pénzért nem. Alig vártam, hogy elhasználjam.

Dora Natura Levendulavizes Testápoló

Dora Natura Levendulavizes Testápoló
2020. december 29.

Az átlagos tusfürdőktől kicsit folyósabb állaga van, megfelelően habzik. Isteni természetes levendula illata van zuhanyzás közben de a bőrön nem marad meg. A gyerkőc fürdővizébe szoktam tenni és kellemes levendula illatban lubickolhat. Az én bőröm szereti. Számomra újravevős.

Dora Natura Körömvirágolajos Natúr Babatusfürdő

Dora Natura Körömvirágolajos Natúr Babatusfürdő
2020. december 26.

Bár illatmentes de azért egy kis természetes “szaga” van ami nekem nem jön be. A levendulás tusolóval szoktam a babám fürdővizébe keverni, úgy jó. Egyébként nem szárítja, nem irritálja a bőrét, jól fel lehet habosítani a zuhanyrózsa vízsugarával. A “szaga” miatt vonok le egy csillagot.

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam
2020. december 26.

Babé koszmó samponnal es ezzel kenve a babám feje szépen rendbejött. Kezdődő koszmója volt még csak de ezekkel a kozmetikumokkal szépen rendbejött. Én meg vagyok elégedve vele.

Dora Natura Körömvirágos Natúr Popsikrém

Dora Natura Körömvirágos Natúr Popsikrém
2020. december 26.

Kicsit luxus, hogy ilyen áron megveszem és nem működik a pumpás adagolója. Szét kellett szednem a dobozt, hogy ki tudjam szedni a krémet belőle. Nekünk a popsikrém sem vált be. Piros volt a babám popsija, nem előzte meg és nem is hozta rendbe hiába kentem. Biztos, hogy nem veszem újra.

The Body Shop Fuji Green Tea Fejbőrradír

The Body Shop Fuji Green Tea Fejbőrradír
2020. december 15.

Már régóta szerettem volna egy fejbőr radírt kipróbálni. Ez valami nagyon szuper dolog. Vékony szálú, ritka, zsírosodó hajam nagyon szereti. Dús lesz a mosást követően (már amennyire az én hajam lehet dús:) Jó az illata (bár nem marad meg a hajon, nagyon kevés is elég belőle, így nagyon gazdaságos és ezért az árért cserébe sokáig elég. Én csak minden második hajmosásnál használom. Tuti újraveszem annyira megszerettem.

Helia-D Tusfürdő Hidegen Sajtolt Szőlőmagolajjal

Helia-D Tusfürdő Hidegen Sajtolt Szőlőmagolajjal
2020. április 11.

Illata szuper. A bőrömet nem szárítja de sajnos csalódás volt (pedig imádom a Helia-D termékeket). Nem habzik rendesen és így nem élvezem a zuhanyzást vele. Ebben az árkategóriában sokkal jobb termékeket lehet már kapni.

The Body Shop Drops Of Youth Hámlasztó Gél

The Body Shop Drops Of Youth Hámlasztó Gél
2019. március 13.

Kedvezményesen jutottam hozzá. Nagyon örültem amikor megláttam egy videóban, hogy már ilyen terméke is van a The Body Shop-nak. Eddig gyümölcsös (kémiai) hámlasztóval még csak professzionális termékek között, kozmetikusnál találkoztam ezért alig vártam, hogy kipróbáljam ezt. Láthatólag jól eltávolítja az elhalt hámsejteke, kis gömbök formájában de nagyon nehézkes eltávolítani a bőrömről ezeket a kis darabkákat. Kb. 3-4 hete használom hetente kétszer és szeretem. Feldobok utána egy maszkot aztán hidratálok és olyan érzésem van mintha új bőröm lenne. :-) Kicsit drága amit ezektől a termékektől már megszokhattunk de egy próbát mindenkinek.

Update: Már másodszor veszem újra. Igazán akkor győzött meg amikor elmentem a kozmetikusomhoz és csinált az arcomon egy hidrodermabráziót. Közölte velem, hogy nagyon jól ápolom a bőröm mert másoknak rengeteg elhalt bőrsejtet és szennyeződést hoz le ez a kezelés de nálam ennek nyoma sem volt. Ennek a terméknek köszönhetem.

Cien Fültisztító Pálcika

Cien Fültisztító Pálcika
2018. június 20.

Nagyon jó minőségű. A csomagolása is igényes. Szép a doboz és nagyon jó, hogy könnyen nyitható és visszazárható.