Bolyka

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Love Melon Deo Spray

Balea Love Melon Deo Spray
2020. január 24.

Munkában használom. Munkaruhánk van így az öltözőben átöltözök befujom magam és rendben vagyok. Mivel klímás helyen dolgozok én nem izzadok annyira. Ha nyáron vagy nagy melegben kellene használni lehet nem annyira működne. De ettől függetlenül jó és az illata is nagyon jó.

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2019. november 7.

Hétköznap főként nyáron szeretem használni, mert egész jól fed, de nem maszkosan. A light beige van meg nekem, de nem tudom az ennél eggyel világosabb télire jó lenne-e. Mert elég fehér bőröm van. Na de lényeg a lényeg, szerintem jó cucc. :)

Ebelin Ultra Sensitiv Törlőkendő

Ebelin Ultra Sensitiv Törlőkendő
2019. november 5.

Elkaptam a polcról mert nyaralásra kellett egy csomag kendő. Borzalmas. Ahhoz képest hogy szenzitív csip, éget. Szépen leszedi a sminket nem mondom, de a fene megesz tőle. Soha többet.

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Spray Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Spray Balzsam
2019. november 5.

Egy sima fujos balzsam, semmi több. Jó a hajam utána szépen ki lehet fesulni viszont borzasztó illatú. Ez a rozsaillat sztem émelyítő és sok. Elhasználom de ennyi.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk
2019. november 5.

Én az egész termékcsaládot használom, így viszont tökéletes. A baba hajam kinőtt ami eddig alig volt. A pakolást heti egyszer használom, és nagyon szépen teljesített eddig. Nem nehezíti el a hajam, nem lesz hamar zsíros. Én mondjuk arra gondoltam, hogy ennek is 90%-a marketing, ami lehet igaz is, de ennek ellenére nagyon jó család. Kb két hónapja használom őket és remek! Viszont ne várjunk csodát, ha valakinek el van törve a haja azon csak a vágás segít, de egy egészséges hajon szerintem jó választás

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Krém

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Krém
2019. november 5.

Én az egész termékcsaládot használom, így viszont tökéletes. A baba hajam kinőtt ami eddig alig volt. A krém nagyon jó mert ha beledolgozom a hajamba vizesen is könnyű kifesulni és utána nagyon puha lesz. A pakolást heti egyszer használom, és nagyon szépen teljesített eddig. Nem nehezíti el a hajam, nem lesz hamar zsíros. Én mondjuk arra gondoltam, hogy ennek is 90%-a marketing, ami lehet igaz is, de ennek ellenére nagyon jó család. Kb két hónapja használom őket és remek! Viszont ne várjunk csodát, ha valakinek el van törve a haja azon csak a vágás segít, de egy egészséges hajon szerintem jó választás.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon
2019. november 5.

Nos, nem tudom hogy mit kellene tudjon, szerintem egy átlagos sampon. Én az egész termékcsaládot használom, így viszont tökéletes. A baba hajam kinőtt ami eddig alig volt. A no cut krém nagyon jó mert ha beledolgozom a hajamba vizesen is könnyű kifesulni és utána nagyon puha lesz. A pakolást heti egyszer használom, és nagyon szépen teljesített eddig. Nem nehezíti el a hajam, nem lesz hamar zsíros. Én mondjuk arra gondoltam, hogy ennek is 90%-a marketing, ami lehet igaz is, de ennek ellenére nagyon jó család. Kb két hónapja használom őket és remek!

p2 Perfect Eyes Base

p2 Perfect Eyes Base
2019. november 5.

Szerintem tök jó, nálam a tus mindig elcsúszik nap végén. Sokáig elég, és jó, könnyű eloszlatni. Ajánlani tudom.

Catrice Prime and Fine Pore Refining and Anti-Shine Base

Catrice Prime and Fine Pore Refining and Anti-Shine Base
2019. november 5.

Nem tudom, annyi a jó benne, hogy nem ül bele az arcomba az alapozó, viszont nem egy nagy szám. Porus osszehuzo, mattito hatásáról semmit se tudok mondani mert szerintem azt nem nagyon csinálja.

Dove Go Fresh Revive Deo Spray

Dove Go Fresh Revive Deo Spray
2019. november 5.

Szerintem nem több mint egy átlagos deo, engem fullaszt is kicsit, de az izzadás ellen semmit sem tesz. Pedig szeretem a Dove cuccokat, de ez annyira nem jön be.