Bongyi

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Professional Repair Nacht Kur

Balea Professional Repair Nacht Kur
2013. augusztus 31.

Egyrészt hajmániás vagyok, szeretem, ha ápolt, egészséges, fényes, puha a hajam. Gondoltam, jó lesz, ha éjszaka is ápolja valami. Először nagy lelkesen használtam, és nem rettentem vissza a furcsa, már-már kellemetlen szagától sem, ami valahogy tömény. Aztán rá kellett jönnöm hamar, hogy egyáltalán nem használ, sőt, száraz, seprűs lett a hajam, egy idő után még ragadt is tőle. Sajnálom, mert praktikusnak tűnt, de sajnos nem vagyok jó véleménnyel róla.

Garnier Essentials Arclemosó Gél

Garnier Essentials Arclemosó Gél
2013. augusztus 31.

Ajándékba kaptam, nagyon szeretem használni! Kicsit féltem először, nehogy valami problémát okozzon, de nagyon szépen tisztít, puhítja, frissíti, élénkíti a bőrt, nem szárít. Az én arcbőrömnek nagyon jót tett, hosszú távú használatra is bátran merem ajánlani!:)

Fructis Double Care Instant Effect Hajápoló

Fructis Double Care Instant Effect Hajápoló
2013. augusztus 31.

Egyszer vettem meg már régebben, még van belőle egy kevés. Úgy néztem, sok hasznos dolog van benne, ami valóban táplálhatja a hajat, de hosszútávú használatra én nem ajánlanám, bár ez nyilván hajtól is függ. Tényleg dúsabb lett, teltebb hatású lett tőle a hajam, szerettem is ezt a hatását, viszont nem puhult semmit, sőt, inkább keményebb tapintású lett. A rendszeres használat során egy idő után összeragadt tőle a hajam, és kicsit szárította is. Ritkábban használva azonban tényleg hasznos. Erős 4-est adnék rá.:)

Garnier Natural Mangó és Tiaré Virág Balzsam

Garnier Natural Mangó és Tiaré Virág Balzsam
2013. augusztus 31.

Egyszer akciósan vettem meg a TESCO-ban, mondván, hogyha nyáron kiszárítja a klóros víz a hajamat, legyen valami, ami táplálja, míg újra pakolást és teljes körű ápolást nem kap a nyaralás(ok) után. Nagyon kellemesen csalódtam benne! Szép, fényes, puha hajam lett tőle, szép loknik, nem törött, nekem nagyon bevált. Mostanában nem nagyon látok ilyen balzsamot, pedig megvenném!

Garnier Ultra Lift Ránctalanító Bőrfeszesítő Nappali Arckrém

Garnier Ultra Lift Ránctalanító Bőrfeszesítő Nappali Arckrém
2013. augusztus 31.

Bár nem hiszem, hogy szükségem lenne még rá a hatása miatt, ajándékba kaptam, és gondoltam, kipróbálom. Nekem nagyon bevált, szépen hidratálja és puhítja a bőrömet, nem ragad, gyorsan beszívódik, finom az illata. Élettel teli és ápolt lesz tőle az arcom. Bátran ajánlom mindenkinek!:)

Garnier Mineral Action Control 48H Non Stop Deo Stift

Garnier Mineral Action Control 48H Non Stop Deo Stift
2013. augusztus 31.

Ez is egy jó izzadásgátló, sokáig lehet használni. Ez is, mint az összes többi izzadásgátló nálam, 2-3 hét után nem hat, de kis szünet után ugyanúgy működik. Az illata is jó, szerintem jó választás, legalábbis kipróbálásra érdemes.:)

Garnier Mineral Beauty Care Deo Spray

Garnier Mineral Beauty Care Deo Spray
2013. augusztus 31.

Én szeretem ezt a dezodort, általában az Action Control-lal váltogatom, mert a többinek nem szeretem az illatát. Pár hét használat, kis szünet, és tökéletesen működik - nálam -, ráadásul mindig ápolt érzést nyújt. Én szeretem.:)

Garnier Natural Mangó és Tiarévirág Sampon

Garnier Natural Mangó és Tiarévirág Sampon
2013. augusztus 31.

Ajándékba kaptam egy flakon ilyet, gondoltam, nem lehet rossz. 2-3 hajmosás után azonban nagyon csúnyán elkezdett korpásodni a hajam, viszketett a fejbőröm... Nekem ez sajnos nem vált be. Másnak viszont a könnyen és gyorsan zsírosodó, vékonyszálú hajára nagyon jó volt! Talán ez lehetett a baj, de nálam emiatt csak 3-as...

Garnier Ultra Doux Regeneráló Balzsam Avokádó és Karité

Garnier Ultra Doux Regeneráló Balzsam Avokádó és Karité
2013. augusztus 31.

Valamikor ajándékba kaptam egy ilyet, és egy darabig nagyon jó is volt a száraz, göndör, érzékeny hajamra. Aztán valamiért, amikor már a flakon utolsó részét használtam, keményebb tapintású lett a hajam, amit előtte inkább puhított. Csodálkoztam rajta, de azért jót tett a hajamnak.:)

Garnier Mineral Action Control Deo Spray

Garnier Mineral Action Control Deo Spray
2013. augusztus 31.

Ez egy szerethető dezodor, használ is, az illata is jó.:) Csakúgy, mint minden más dezodornál - legalábbis nálam -, egypár hét után kell egy kis szünet, és ismét szuperul működik. Az egyik - ha nem a - legjobb!:)