boni04

Regisztráció dátuma: 2011. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Vizol S 0,21% Szemcsepp Száraz Szemre

Vizol S 0,21% Szemcsepp Száraz Szemre
2019. május 27.

Épp megszívtam egy borzasztó csípős szemcseppel, és elindultam megvenni a szokásos bevált cuccomat- ami elfogyott! Hát eléggé elkenődtem, de végül ezt választottam a kínálatból, mert szimpi volt hogy nincsen benne tartósítószer.
Azt kell mondanom hogy utólag még örülök is hogy így alakult, mert nagyon megszerettem.
Jó szívvel ajánlom, újra fogom venni.

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2019. május 17.

2019.04.11: Vééégre megkaparintottam a 01 Natural árnyalatot. Brutál száraz bőröm van de egyszerűen nem tudtam nem kipróbálni. Elég folyós termékről van szó, jól fel kell rázni. Én elég alaposan aláhidratáltam, így nagyon nagyon kevés is beterítette a fejem, DE aztán leesett hogy hopika ez fényvédő, és nem ártana ha normális mennyiség kerülne a fejemre, így azért picit többet használtam belőle. Ennek ellenére szuperul beszívódott, nem hagyott réteget, púderesre száradt. A pofim nagyon megváltozott, hirtelen sokkal szimpibb lettem magamnak 😅 na viccet félretéve nekem ez a cucc jobban teljesít mint egy bb vagy gyengébb alapozó! Eddig tartja magát, 8 óra elteltével sem látok száraz részeket. Az åtfényesedés nálam nem opció, úgyhohy arról nem tudok nyilatkozni. Eddig nagy a szerelem majd upolok 😊

UPDATE:
Igazából csak szeretném megerősíteni, hogy ez a legjobb krémek között van, amit valaha használtam. Az ajánlott mennyiség elég sok, és ha nem lenne sivatagszáraz az arcbőröm lehet hogy gondot okozna, így viszont nagyon gyorsan beszívódik. Én kézzel viszem fel, hogy ne legyen pazarlás, így nagyon szépen működik.
Ha nem iszok eleget, akkor másnap bizony szívás van, mert látszik. (száraz foltok) De ez csak jó motiváció hogy még jobban figyeljek oda a vízfogyasztásra. :)
Most pedig közérdekű közlemény következik:

AKINEK NEM JÖN A CUCC A FLAKONBÓL: Egyik reggel azzal szembesültem, hogy konkrétan egy cseppet sem tudtam kisajtolni a flakonból, pedig felráztam rendesen. Egy mezei sima TŰvel szúrjatok be az adagolónyíláson.
Nem tudom mi baja volt, de kidugult és azóta is minden rendben vele :)

Ophylosa 0,15% Oldatos Szemcsepp

Ophylosa 0,15% Oldatos Szemcsepp
2019. május 17.

Sajnos begyulladt a szemem, így kontaktlencsa-mentes napokat tartok, amihez vásároltam egy szemcseppet. Alapvetően másik cseppet szoktam használni, de ez most annál olcsóbb volt( én barom), és 6 hónapig felhasználható, gondoltam milyen jópofa.. Nos, minden cseppentésnél szétmarta a szemem, így szó szerint visszasírom a refresht :)

Nem mondom hogy ki fogom dobni, esetleg vésztartalékként megtartom 6 hónapig, de két csillagnál többet nem fogok adni.

Allergan Refresh Szemcsepp

Allergan Refresh Szemcsepp
2019. május 17.

2015.05.20: Már sok mindent kipróbáltam, az itteni vélemények hatására választottam most ezt. Egyenlőre kiemelkedően jól teljesít, nem száradt ki a szemem, és ez az első, ami egyáltalán nem csíp cseppentéskor!

Szóval, csoda!

UPDATE: Sajnos begyulladt a szemem, így kontaktlencsa-mentes napokat tartok, amihez vásároltam egy szemcseppet. Ami ennél olcsóbb volt( én barom), és 6 hónapig felhasználható, gondoltam milyen jópofa.. Nos, minden cseppentésnél szétmarta a szemem, így szó szerint visszasírom a refresht :)

Többé nem leszek hűtlen hozzá!

drRiedl Napvédő Krém 30-as Faktor

drRiedl Napvédő Krém 30-as Faktor
2019. május 8.

Lassan elfogy az első tubus, nagyon megszerettem. Csodás illata van, jól hidratål, ės nem nagyon égtem mėg le vele. Hétköznaponként fizikai fényvédőzök, de egyébként ez kerül a pofimra ha nagyobb az igénybevétel. Szeretem, újra fogom venni.

drRiedl Frissítő Lábápoló Krém Visszeres, Fáradt Lábra

drRiedl Frissítő Lábápoló Krém Visszeres, Fáradt Lábra
2019. május 8.

Nagypapámnak vettem, persze nem használta, és mivel nem akartam hogy megromoljon hazavittem. Nagyon kellemes illata van, jól hidratál. További hatását szerencsére nem tudom igazolni, de tényleg jó érzés használni nagyon.

drRiedl Bőrfeszesítő Lifting Szérum

drRiedl Bőrfeszesítő Lifting Szérum
2019. május 8.

Durván 3 hónapja használom, és 2/3-a fogyott el, úgy gondolom hogy nagyon kiadós. A használata kényelmes, tetszik a pumpás kiszerelés, néha sajnos fröcsögve kapjuk a szérumot 😂 maga a szérum folyékony, kellemes illatú, könnyen beszívódik. Úgy vettem észre, hogy nem okozott változást a bőröm minőségében, talán a megelőzés szempontjából volt hasznos. Én nem fogom újravenni, keresgélek tovább.

The Body Shop Sheavajas Kézkrém

The Body Shop Sheavajas Kézkrém
2019. május 3.

Nekem nagyon tetszik az illata, és az is hogy nagyon sokáig megmarad a kezemen. A hidratáló hatása valamivel jobb, mint a tej és mézes tesójának, de sajnos nekem még mindig kevés 😐 utazós kézkrémnek imádom!

The Body Shop Mandulatej & Méz Kézkrém

The Body Shop Mandulatej & Méz Kézkrém
2019. május 3.

Ajándékba kaptam, az illata már elsőre nagyon megfogott. Sajnos az én száraz bőrömre fél óránként lehetne kenegetni, úgyhogy táskába dobálósnak használom, ha gyors beszívódás a lényeg. De ilyenkor hiperszuper egy kis plusz ápolás a léléknek és egy jó megmyugtató illat.

Old Spice Hawkridge Deo Stift

Old Spice Hawkridge Deo Stift
2019. május 2.

Kb másfél éve használom ezt a terméket, nagyon elégedett vagyok vele. Az alumentes hadjáratom során borzasztó sok női deót próbáltam ki siralmas eredmėnnyel. Itt ezen az oldalon láttam meg ezt a tippet, és ki is próbáltam. Azóta dúl a láv, nagyon szeretem az illatát, nem vagyok kimondottan izzadós, úgyhogy nekem a hatása bőven elėg. Könnyen beszerezhető. Bár nem hulladékmentes termék, de nekem kb 3szor tovább elég mint bármelyik női deo. 5 csillag.