Bonita00

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam
2015. február 3.

még mielőtt megváltozott az oldal, úgy emlékeztem hogy vagy 300-an írtak véleményt erről...és azmiatt vettem meg. igaz elsőre nem találtam a boltban. és isteni. az első olyan termék, amitől eldobtam az agyam annyira jó. már első használatnál, 2 perc után éreztem a jó hatást. egyszerűen, a száraz rész eltűnt a számról...az íze érdekes, de jó :-) és egyből beszívódik :-)

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó
2015. január 28.

azon kevés termék közé tartozik, ami az itteni jó vélemények alapján nekem is bevált. bár összesen 1 alapozóm volt előtte, életemben ez a második, így sok tapasztalatom nincs. de jónak tudom mondani, és az első termék, amit az illata miatt is imádok használni. nagyon finom illatú. 4es

szuper, most látom...épp újra kéne vegyem, de már nem gyártják, 1 vagy talán másfél éve ha vettem...szép, nézhetek másik alapozó után. utálom, hogy nem tudja az ember mit vegyen meg, aztán esetleg valami beválik, majd már nem tud következőt venni?

Garnier Mineral Ultradry Heat, Sport, Stress Deo Spray

Garnier Mineral Ultradry Heat, Sport, Stress Deo Spray
2015. január 28.

Termék né alapján ez van meg, de kép szerint nem. az tetszik, hogy van hátulján egy kis lezáró gomb...így biztosan nem spriccel a táskámba...az itteni jó vélemények alapján vettem meg. hát...tényleg lehet jobb mint amiket korábban használtam, fontos az hogy előtte golyósakat használtam főleg...de sokszor van hogy serceg a bőröm, mikor ráfújom...találkoztatok már ilyennel???? és pattogó hangot ad...kicsit bizarr nekem. úgyhogy nem értékelem túl. átlagos. a sercegés meg külön élmény, hurá :-(

IsaDora Twist-Up Gloss Stick

IsaDora Twist-Up Gloss Stick
2015. január 28.

Egy szép pink színű van meg. Minden írás lekopott róla pár hónap alatt. Az első Isadora termék volt amit megvettem...azóta tust is vettem tőle...mivel elsőre nagyon bejött. Ez a rúzs nagyon kellemes viselet, tartósnak nem mondanám, dehát ha lejön újra kenni kell. Olyan mint sokan írták, mintha ápolna is, végülis ezért vettem. Hátha ez nem fog szárítani, mint minden más rúzsom...és tényleg ez a legjobb eddig. sok színt meg akartam venni, de még nem szántam rá a pénzt, azért 3500 ft. bár nem csillogó mint egy szájfény, de nem is matt..a kettő közt, kicsit vizes hatású, picit fényes. egy rétegben épp csak beszínezi az ajkat..2-3 áthúzásra már elég erős. szóval több funkciós :-)

Astor Soft Sensation Moisturizing Lipstick

Astor Soft Sensation Moisturizing Lipstick
2015. január 28.

Nekem a 400-as van meg, narancsos piros...tetszik a szín és szép élénk is. kellemes viselni. rászántam a pénzt, hogy húúú ha astor akkor biztos jó...nekem minden rúzs szárít, azt hittem ez nem fog, de persze ez is.más bajom nincs vele. egyenletesen kopik. jószándékú leszek és 4-est kap.

Rimmel Stay Glossy Szájfény

Rimmel Stay Glossy Szájfény
2015. január 28.

egy lilás szín van meg...régóta, de alig fogy..eleinte sokat használtam, de már nem. kellemetlen viselet, pláne, ha nem figyelek arra hogy csak nagyon vékony rétegben vigyem fel. tényleg "nehéz" viselet...folyamatosan érzem, hogy ott van a számon. és olyan műanyag érzése van. és fénylik rendesen. persze szárít mint minden más rúzs. Én rájöttem hogy ez alaptulajdonság. szóval nem kedvenc, ritkán használom csak.

Miss Sporty Szájceruza

Miss Sporty Szájceruza
2015. január 28.

Két féle szín van meg...dehogy mikor és hogy én vettem-e és hol..nem emlékszem. csak nem rég felfedeztem a táskámban, hogy jé ezt nem használtam még...és most rájöttem hogy szeretem :-) bár nekem a szájra való cuccok mindig szárítanak, így persze ennél sem újdonság. de a szín, a használat stb jó.

Miss Sporty Perfect Colour Rúzs (régi)

Miss Sporty Perfect Colour Rúzs (régi)
2015. január 28.

174-es, mély tónusú lila van meg, olyan padlizsánhoz hasonló. évek óta meg van, de mostanában fedeztem fel, hogy milyen jó. Könnyű állaga van nagyon, mint a vaj :-) de persze nem olyan zsíros értelemben. nekem erős az illata, de ez nem olyan nagy gond.

Catrice Ultimate Colour Intense Rúzs

Catrice Ultimate Colour Intense Rúzs
2015. január 28.

Nekem a 240-es nude van meg. Nagy reményt adtam neki sok szavazatot kapott..a színe rendben, az állaga és a csomagolása is...csak a használta nem. Bár szinte minden rúzs és szájceruza engem szárít, ezzel legnagyobb bajom, hogy kiemeli a száj szárazabb részét...próbáltam alá hidratálni is, vagy szájceruzát használni...enyelőre még nem jöttem rá, hogy használjam, milyen trükkel, hogy jó legyen. sajna eddig pénz kidobás...

IsaDora Glossy Szemhéjtus

IsaDora Glossy Szemhéjtus
2015. január 28.

árba jó. szép fekete. nekem csak ezekkel az ecsetfajtákkal van bajom, olyan merevek. ha megdőltöm hogy ne csak a kis tűhegyvégével karcolgassak, nagy foltot maszatol az oldala. kíváncsi lennék, hogy lehet jól használni. nagyon folyós, de nekem nem baj. én másik ecsettel használom, ami nekem megfelelőbb a festéshez. amúgy rendben van.