Booksandmakeuplover

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

MakeUp Revolution Life On The Dance Floor Guest List Rúzs

MakeUp Revolution Life On The Dance Floor Guest List Rúzs
2018. július 2.

Nagyon krémes hidratáló hatása van nem érezni az ajkakon.

MakeUp Revolution Soph Highlighter Palette

MakeUp Revolution Soph Highlighter Palette
2018. július 2.

Nagyon sok minden található ebben a paletta an visszafogott erős highlight ok természetes és extrém árnyalatok. Az égetett formula kicsit csillámos de erősebb sminkekhez buliba ha egy erős highlightot szeretnék nagyon jó. A kedvencem a jobb felső árnyalat mert nem csillámos de fényes. Amit sokszor használok hétköznapokra az első sorban a második szép visszafogott.

MakeUp Revolution Ultra Sculpt & Contour Kit

MakeUp Revolution Ultra Sculpt & Contour Kit
2018. július 2.

Nagyon jó kis kompakt arcpaletta. A highlight nem csillámos szép erős. A bronzosito nem túl narancssárga és pigmentált. A pirosító az én izlesemhez túl fényes de nagyon visszafogott rózsaszín ami nagyon termeszetes

MakeUp Revolution Retro Luxe Matte Lip Kit

MakeUp Revolution Retro Luxe Matte Lip Kit
2018. július 2.

Nekem az echelon árnyalat van meg nagyon szép sötét nude szín. Nem a kedvenc folyékony ruzs formulam mert jobban szárítja az ajkaimat mint a többi, de szerencsére nem száraz a szám alapból így tudom viselni Tartosagban sem verhetetlen azért egy kisebb étkezést ha nem zsíros a kaja kibir.

MakeUp Revolution Liquid Highlighter

MakeUp Revolution Liquid Highlighter
2018. július 2.

Nekem a champagne árnyalatban van meg. Ez egy nagyon arany erős highlighter elég csillámos és olajos a texturaja ezért nem használom a mindennapokban inkább alkalmakra.

Revolution Soph Nude Lipstick

Revolution Soph Nude Lipstick
2018. július 2.

Nagyon imádom a mur rúzsait ezért egyértelmű volt, hogy a természetes sem túl rózsaszín sem túl barna árnyalatú cake rúzst megrendelem amikor soph kijott a második collabjaval. Nagyon krémes hidratáló szép Pigment és cuki csomagolás. Tartóssága mivel sima ruzs nem jó de könnyen fel lehet kenni újra.

Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor

Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor
2018. július 2.

Azt a felhajtást ami körülötte van nem érdemli meg ennek ellenére egy jó korrektor.
Jó fedését van szépen kivilagositja a szemem alatti területet c1 árnyalatot használom. A ráncok a nem ült be jobban mint más korrektor és púderrel ezt ki tudtam küszöbölni és nagyon tartós. Ami miatt nem biztos h ujra vevős az az ár mert elég kevés van benne ezért hamar elfogy.
Szerintem nem megvalto de a legjobb azok közül amiket próbáltam.

Revolution Ingot Highlighter

Revolution Ingot Highlighter
2018. július 2.

Nekem a platina árnyalat van meg pigmentált erős ezüst fényt ad az arcnak. Nem csillámos bár most kicsit háttérbe szorul mert lebarnultam de télen biztos elokerul.

Revolution Pro Fix Oil Control Makeup Fixing Spray

Revolution Pro Fix Oil Control Makeup Fixing Spray
2018. július 2.

Újra vevős kedvenc lett mert nagyon szép spray je van szépen "összehozza" a por állagú termékeket és sokáig tarto szép alapot biztosít.

Revolution X Soph Extra Spice Paletta

Revolution X Soph Extra Spice Paletta
2018. július 2.

Nagy kedvenc lett örülök hogy soph második palettája an több élénk szín is van. Nagyon szépen pigmentált jól eldolgozható. Kedvenc színeim a narancssárga sárga árnyalatok és La sun.