boreee

Regisztráció dátuma: 2012. május 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

aussie Miracle Moist Hajbalzsam Száraz, Károsodott Hajra

aussie Miracle Moist Hajbalzsam Száraz, Károsodott Hajra
2018. december 12.

A haj szép fényes lesz tőle, és olyan sima, hogy a hajgumi meg sem tartja egy napig, kicsúszik belőle. A fejbőrőmet eléggé irritálja, mivel én hidratálás céljából oda is felkenem, csomó ártalmas anyag van benne.

Syoss Szárazsampon

Syoss Szárazsampon
2013. június 9.

KATASZTROFA! Nagyon budos ez is mint a toni&guy, elviselhetetelen. Az elso 3 hasznalatkor kifujodott a palackbol az osszes por, hajtogaz es viz az maradt benne de az persze semmit sem hasznalt. Igy az elso par alkalommal ha beleturtam a hajamba a kormom alat vastag feher por maradt, meg viszketett is. A dolgat sem kifejezetten jol vegzi, sok kell belole es nem oszlik el szepen (nem lehet belemasszirozni, vagz torolkozovel torolni, hanem csak fesulni lehet, de miert?!?!?) Az ara talan meg baratsagos, de soha tobbe nem veszem ujra, a jo oreg balea trend it up-ot nem mulhatja felul az biztos.

Guerlain Insolence EDP

Guerlain Insolence EDP
2013. április 27.

A vilag legjobb parfumje, friss illat egesz nap. Mindenki a csodajara jar.

Revlon Professional Interactives Sebum Balance Sampon

Revlon Professional Interactives Sebum Balance Sampon
2013. április 23.

Semmilyen hatas, talan hidrataltabb hajszalak, de a zsirosodas meg sem mozdult.

Toni & Guy Cleanse Szárazsampon

Toni & Guy Cleanse Szárazsampon
2013. április 23.

A legroszab szarazsampon amit probaltam, viszonylag draga, nagyon sokat kell fujni, akkor sem latszik sok eredmeny, de ami a legroszabb az a szaga. Nem vagyok erzekeny szagokra, nem nagyon erdekel, hogy egy kremnek, samponnak, stb milyen illata van, de ez valami formedveny, majd egy nappal kesobb is erzodik. Egy katasztrofa, mindenkinek ajanlom, hogy probaljon ki olcsobb valtozatokat, jobban megeri.

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)
2013. április 23.

Ahhoz kepest, hogy Balea es olcso, az egyik legjobb szarazsampon amit probaltam. Az, hogy egy kicsit nedves es megszarad sokat javit azon, hogy nem latszanak kis feher szemcsek. Ha tobbet hasznalok sem lesz poros hatasa. Az illata a legjobb a tobbihez kepest, semlegesiti a szagokat es tenyleg frissito erzest is nyujt.

Lee Stafford Szárazsampon

Lee Stafford Szárazsampon
2013. április 23.

A szaraz samponok piacan egy kozepes termek, ar-ertek, eredmenyesseg, illat szempontjabol. Elegge latszik ha kicsit tobbet kell hasznalni belole es nem is szivja annyira fel a zsirt, az illata kellemes, frissito, semlegesiti a kellemetlen szagokat. Ha keveset kell csak hasznalni akkor teljesen jo, bar akkor sokkal olcsobb testvere is fellelhetok a legkozonsegesebb drogeriak polcain. Csodat nem tesz.

Babé Arctisztító Gél

Babé Arctisztító Gél
2013. április 23.

Semmire sem jo amit felsoronak fentebb, meg zsiros, nehez erzest is hagyott maga utan. Egy tuzrevalo termek.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2013. április 23.

Eveken keresztul hasznaltam, a problemes borom tiszttasara, a pattanasok nem csokkentek, de alaposan tisztitott, nem szaritott agyon (persze egy kicsit igen de elviselketoen arckremmel). Kvazi megelegedett vele az ember ha azt gondolta, hogy ugysem ettol fog megoldodni a problemas bore :P

Lee Stafford Conditioner Poker Straight

Lee Stafford Conditioner Poker Straight
2013. április 23.

Jo illata van, es tenyelg simit, hidratal, konyebb hajat vasalni. Viszont kb 3-4 flakon utan mintha elvesztette volna a hatasat, nem ertem...