boreee

Regisztráció dátuma: 2012. május 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Kérastase Specifique Bain Clarifiant Long-Lasting Regulating Shampoo

Kérastase Specifique Bain Clarifiant Long-Lasting Regulating Shampoo
2013. április 23.

Nagyon zsiros a fejborom, egy nap utan moshatnam a hajam, 2 flakonnal jarok majdnem es hat semmi, az elso par hetben talan egy hangyanyit kevesbe zsirosodott, de szinvonalbeli javulast nyilvan nem jelentett. Egy dolog pozitiv, hogy hidratalja is egyben a hajszalakat.

Ahava Hidratáló Bőrszépítő Arckrém Nagyon Száraz Bőrre

Ahava Hidratáló Bőrszépítő Arckrém Nagyon Száraz Bőrre
2013. április 23.

Nem egy nagy szam, ennyi penzert meg egyenesen rablas. Hidratalgat, de nem elegge, simit, de nem elegge, nem lifitingel egy cseppet sem, rancfeltoltesre nem alkalmas szerintem (bar nincsenek rancaim, de a kis szarkalabakon sem segit). Ennel sokkal jobb eredmenyt felmutato kremek vannak szerintem ebben a kategoriaban. Olyan szemfenyvesztes szaga van, hogy holt-tengeri kivonat, hat az en borom nem ajult el tole.

REN F10 Smooth and Renew Mask

REN F10 Smooth and Renew Mask
2013. április 23.

Csak mintat kaptam ajandekba, de az is eleg volt vagy 3 alkalomra, hat nagyon jo termek. Felragyog az arc a hasznalat utan, kisimul, egzseges lesz, teltebb, elettel teli, stb, stb... :D

REN Clarifying Toning Lotion

REN Clarifying Toning Lotion
2013. április 23.

Frissito erzes, tisztit, de kb ennyi semmi igert hatast nem eszleltem, sem a porusokat nem csokkentette, sem a faggyutermelest, mikor a termekcsalad tobbi tagja mellett elkezdtem hasznalni... Lemosasra meg draga azert...

Mayblossom Balancing Cleansing Gel

Mayblossom Balancing Cleansing Gel
2013. április 23.

Hirtelen kezdettel erosen elkezdett zsirosodni a borom, mindent kiprobaltam ra, aztan jott ez a lemoso, es bar nem egy het utan hanem kb egy egesz tubus utan de erezhetoen csokkent a zsirosodas. Kitarto (3 havi hasznalattal) majdhogynem tokeletes lett, csak aztan elfogyott es nem tudtam beszerezni, mivel elveszett a rendelt csomag. Jol tisztit, egysegesit, finomabba tesz, nem szarit (!!!) es persze csokkanti a faggyutermelest, a porusokra viszont nem hat semmit, bar nekem arra meg eddig semmi sem valt be.. A REN mondjuk ugy hat a legjobban ha kombinacioban hasznalod a robbi termekkel, dehat az egy vagyon lenne :D

REN Frankincense Revitalizáló Éjszakai Krém

REN Frankincense Revitalizáló Éjszakai Krém
2013. április 23.

Ez az a krem ami vegre azt eszi amit igernek: lifting, smoothing, energizing. A konturok elesebbek az arcon, egzertelmuen a kisebb rancok kisimulnak, nagyon jol hidratal, meg az en vizhianyos zsiros borom et is nagyjabol ki tudta balanszirozni. sajnalom hogy lecsereltem egy hasonloan draga kremre, az egy fabatkat sem er ehhez kepest...

REN T-Zone Balancing Day Fluid

REN T-Zone Balancing Day Fluid
2012. május 20.

Mattító hatása igen rövid ideig tart, ha az ember önmagában használja (smink nélkül max4 óra, sminkkel kb 3 óra). Mindazonáltal a T-Zone Balancing Cleansing Gel-lel együtt használva nagyon látványos eredményeket lehet elérni. Együtt mindenképpen ajánlom a terméket, bár pont ez a lényege a REN-nek hogy együtt használva működnek a legjobban a termékeik, és ezt érdemes is betartani, még ha igen borsos is az áruk, ha eredményeket akarunk elérni. Mert öszintén állítom, hogy ez az első olyan termékcsalád a sok közül amit kipróbáltam, ami fel is tud mutatni valami eredményt abból amit ígérnek..

REN ClearCalm3 Clarifying Clay Cleanser

REN ClearCalm3 Clarifying Clay Cleanser
2012. május 20.

Egy hónap használat után nagy mértékben csökkentette a pattanások számát és a pirosságot is. A zsírosodás is csökkent, emellett azonban szárít is ha napi 2x használom. A miteszerek méretével azonban nem tud mit kezdeni. Mindazonáltal talán a leghatásosabb kezelés problémás bőr ellen. Sokáig elég és kellemes az illata. Azt mondanám hogy megéri az árát.

Lush The Olive Branch Tusfürdő

Lush The Olive Branch Tusfürdő
2012. május 20.

Imádnivaló illat, minden alkalommal egy élmény! Sok ideig megmarad ez az illat. Talán még hidratál is, ezt nem tudom megállapítani, még egy tusfürdő sem javított kifejezetten a száraz bőrömön.

Lush Coalface Arctisztító

Lush Coalface Arctisztító
2012. május 20.

Őrülten szárít és fura szaga van, tárolni is nehéz. Az én problémás bőrömön annak idején nem segített semmit. Talán zsíros bőrre előnyösebb.