boreee

Regisztráció dátuma: 2012. május 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush American Cream Hajkondicionáló

Lush American Cream Hajkondicionáló
2012. május 20.

Egyetértek az előttem felszólalókkal, a Lushtól megszokott átlagos/aluli hatás egy jó illattal, ha valaki hidratálni akarja a haját ennél elkötelezettebbnek kell lennie, és nem az illatokra meg a színekre koncentrálnia. Bevallom beleestem én is ebbe a hibába, de hátha más tanul ezekből az értékelésekből.

Lush Jungle Szilárd Hajkondicionáló

Lush Jungle Szilárd Hajkondicionáló
2012. május 20.

Finom illata van, de ezen kívül kb semmi. Nehezen használható, macerás. A hatásosságáról sem vagyok meggyőződve (puha lett a hajam, de nem kifejezetten hidratált), a kukában végezte...

Lush Marilyn Hajpakolás

Lush Marilyn Hajpakolás
2012. május 20.

Szépen kiemeli a szőke színt, nagyon jól hidratál, mintha a fodrász frissítette volna a hajszínem. Az illata is kellemes. Hajmosás előtt kell feltenni, én volt hogy egész éjszakára rajtahagytam, még jobb eredményeket mutatott. Az ára talán borsos, de teljesen megéri.

MAC Matchmaster Alapozó SPF15

MAC Matchmaster Alapozó SPF15
2012. május 20.

Sem nem tudott a bőrszínemhez hasonulni (sárga lett), sem nem mattított, egy tele üveg szomorkodik a polcomon... Sőt még elég maszkos hatást is adott. Valakinek biztos jó, nekem a zsíros, rózsás bőrömhöz biztos nem.

MAC Studio Sculpt Alapozó SPF 15

MAC Studio Sculpt Alapozó SPF 15
2012. május 20.

Nagyon jó fedés, gyönyörű bőr, nem kell hozzá (elvileg) púder sem. Élettel telivé teszi a bőrt, valahogy feldobja az ember kinézetét. Zsírosabb bőrre azonban nagyon nem ajánlom, gyakorlatilag lefolyik az arcon az alapozó pár óra elteltével, amíg nem lett zsíros a bőröm ezt használtam, utána sajnos le kellett váltanom. Vízállósága miatt strandra is használtam, egész jól tart egy-egy mártózás után is.

MAC Mineralize Skinfinish Natural

MAC Mineralize Skinfinish Natural
2012. május 20.

Ad egy plusz fedést az alapozó fölé, de ezzel együtt vastagítja is, majdhogynem maszkosít, mintha nagyon nagy méretűek lennének a púder szemcséi. Az árnyalatok szépek, kiemeli, feldobja a bőrszínt.

Lush Lip Service Ajakbalzsam

Lush Lip Service Ajakbalzsam
2012. május 20.

Télen az átlaghőmérséklet alacsonyabb volta miatt gyakorlatilag belekövül a tégelybe, dörzsölgetni kell hogy végre hozzájusson az ember, azonban ha végre sikerül és mondjuk fél óránként bekeni az ember a szörnyen cserepes száraz ajkait akkor egy 4-5 használat után rendbe is teszi. Szóval a hatékonysága mondjuk max 60% de számomra már ez is eredmény a piacon található többi termékhez képest. Így azért ár/érték arányban nem rossz. Sokáig elég.

Chanel Levres Scintillantes Szájfény

Chanel Levres Scintillantes Szájfény
2012. május 20.

Sokféle szájfényt próbáltam már, kb minden nagyobb neves márkából egyet-egyet, de ennyire jót még nem. Mindegyikkel a legnagyobb probléma az volt, hogy nagyon kiszárította a szám. Ez hidratálja! Ezen kívül nem kellemetlen ragacsos, alig érezhető. A szín is szépen mutat a szájon, megkockáztatom, hogy teltebbek lesznek az ajkaim miután felkenem.

Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant Beauty Benefit Creme SPF35

Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant Beauty Benefit Creme SPF35
2012. május 20.

1. Számomra, annak ellenére hogy elég zsíros a bőröm, a nap végére nagyon kiszárítja, aminek örülök hogy végre találtam valamit a zsíros bőrömre de a másik végletet sem kifejezetten szeretem, úgyhogy kénytelen vagyok hidratálót is használni hozzá. Ez mondjuk elég előnytelen hiszen BB mivoltjából adódóan pont az lenne a lényeg hogy ne kelljen.
2. Az árnyalat teljesen jól idomul a bőrömhöz, azonban kissé hullahatást kölcsönöz, szürkés lesz a bőrszínem ezért ezen is javítva a Garnier BB krémet is használom alá.
3. A fedése valóban nem elegendő azoknak akik már egy-két bőrhibával is rendelkeznek sajnálatosan. Bár mostanában nincs szükségem nagy mértékű fedésre, úh ez nem okoz kifejezett problémát.
Mindezeken felül azonban a három lépéssel (hidratáló, Garnier BB, Estée Lauder BB) egyszerre sokkal szebb eredményt érek el mint akármilyen más alapozóval és krémmel, szóval én ajánlom a krémet, de tartok tőle hogy a hozzá fűzött reményeket, miszerint egyszerűsíti és forradalmasítja a sminkelést nem tudja teljesíteni.
Nagyon kellemes érzés, tud lélegezni a bőr, nem úgy mint egy vakolatnyi smink esetében, ami nyárra különösen előnyös.