borilona

Regisztráció dátuma: 2015. december 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Oatifix Friss Arcpakolás

Lush Oatifix Friss Arcpakolás
2018. december 8.

Nagyon szerettem volna szeretni, szerencsére csak tesztert kaptam belőle. Felvitelkor picit potyog ami engem nem zavart, viszont az első használatkor is éreztem, hogy csípi több helyen az arcom, utána ki is pirosodott, illetve kijött egy pici pattanás az államon. Főként az igénybe vett területeken csípett amúgy, orrom körül leginkább. Másodszor nem jött ki pattanás, viszont továbbra is csípett. Egyébként szerintem is nehéz lemosni, viszont tényleg jól hidratál.

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2018. december 8.

Nagyon szeretem, 3-4 kis cseppet használok a helia-d tokajis kréme alá, nagyon szép lesz a bőröm utána. Én az illatát is szeretem, de lehet én vagyok a furcsa :D Olyan citrusos-rózsás. Nekem jobban működik, mint a sima jojoba olaj.

Alverde Szilárd Sampon Kókusz Illattal

Alverde Szilárd Sampon Kókusz Illattal
2018. december 8.

Másodjára használtam, de eddig nagyon bejön. Igen picinek tűnhet, de így is több mint a lush szilárd samponjai. Régóta szerettem volna leváltani a műanyagflakonos samponokat, és ez eddig nagyon meggyőző. Hajmosásnál hamar felhabzik, alig fogy. Illatát nem nagyon érzem, de ez nem zavar, utána a lush daddy-o szilárd balzsamját használom és nagyon jól működik a kettő együtt. Tényleg olyan érdekes lesz a haj felülete vizesen, de ez szárításnál elmúlik, nagyon könnyű lesz a haj szárazon. Nekem a zsírosodást is kitolta egy nappal. Azt még fontos megjegyezni, hogy ez nem szappan! Nem kell ecetes öblítés utána. Később még mindenképp updatelek.

Lush Sugar Daddy'o Szilárd Hajkondicionáló

Lush Sugar Daddy'o Szilárd Hajkondicionáló
2018. november 18.

Ez egy csoda, két hónapja használom és szinte nem is fogyott. Nagyon érdekes illata van, nem tudom mire emlékeztet, de olyan tisztaságillata van nekem. A használata először tényleg furcsa, mert olyan mintha nem tennél semmit a hajadra, de hihetetlen puha és jól fésülhető lesz a hajad tőle, és könnyű kimosni is. Hamvasító hatását is egyértelműen látom hajmosás után.

MakeUp Revolution Ultra Sculpt & Contour Kit

MakeUp Revolution Ultra Sculpt & Contour Kit
2018. november 18.

Egy dm beauty boxban volt ultra fair árnyalatban, imádom, Mióta megvan szinte nem is használok mást, tökéletes a mindennapokra, építhető és természetes hatása van. Főleg a pirosítót és a highlightert szoktam használni, de a kontúr szín is nagyon jó, és utazáshoz is tökéletes.

Sephora Cream Lip Stain

Sephora Cream Lip Stain
2018. november 18.

Ez a kedvenc folyékony rúzsom, ha külföldre megyek mindig veszek egyet. 09,13,19 meg még egy van meg és mindegyik nagyon szépen kopik, könnyű felrakni, az aplikátor is jó, krémes, selymes de gyorsan egyenletesre szárad.

Pflanzenkosmetik von Müller Jojoba-Öl

Pflanzenkosmetik von Müller Jojoba-Öl
2018. november 18.

Tényleg nagyon jó termék, de az elején hozzá kellett szoknia a bőrömnek. Úgy éreztem minél többet használtam, annál szárazabb lett a bőröm, de pár hét után ez helyreállt és szerintem rendbe rakta a faggyútermelésem, nem húzódik már a bőröm.

Nivea Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre

Nivea Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre
2016. január 9.

Én Kathleenlights hatására vettem meg, karácsony után szettben egy borotvahabbal 1400ft-ért, úgyhogy nagyon boldog voltam. Tokéletesen tartja a sminket, es nagyon nagyon sokáig elég lesz.

Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém

Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém
2016. január 9.

A szaga miatt egyszerűen nem tudom használni, plusz a parfüm csípi a száraz bőröm, de édesanyám szereti.
Update: még mindig büdös, viszont most nem csípte az arcom és nagyon rendbetette. 4*

Balea Szárazsampon

Balea Szárazsampon
2015. december 13.

Nekem világosabb lesz tőle a hajam, es egy kicsit tapadós, a szagáért sem vagyok oda. Egyszer már újravettem, de nagyon gyorsan fogy, másikat fogok keresni.